برگزیده های پرشین تولز

زندگي و كسب .كار در دبي !!!

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوستان حقیقت تلخه ولی باید قبولش کرد - این سایت رو من قبلا دیدم ولی نمیتونم بهشون فحش بدم چون میبینم اونی که مستحق فحش خودمونیم نه اون سایت و گردانندش - تف و لعنت به پدر و مادر های ما که باعث و بانی اینهمه حقارت ایرونی شدن - خر بودن شاخ و دم نداره باید قبول کرد همه پدر ها و مادر های ما مسئول این بدبختین - هیچ کدومشون هم استثنا نیستن.حتی اونی که مدعیه توی این انقلاب هیچ کاره بوده - ببخشید و از همه پوزش میخوام .
گوسفندی که با حماقتش یه همچین کاری میکنه لایق فحش منم نیست چه برسه به خفه کردنش.
فک میکنی پدر و مادر این بچه راضی به این کار بودن واقعا ؟؟؟؟ اونها بیشتر از من و تو واسه جگر گوششون دل تنگن ولی چیکار میتونن بکنن؟؟؟
بنظر من بزارین این عکسا اینجا باشه تا نفرت من و شما از کثافت کاریهای بابا هامون بیشتر بشه- اونها مستحق نفرین من و تو هستن.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از iranvig :
دوستان حقیقت تلخه ولی باید قبولش کرد - این سایت رو من قبلا دیدم ولی نمیتونم بهشون فحش بدم چون میبینم اونی که مستحق فحش خودمونیم نه اون سایت و گردانندش - تف و لعنت به پدر و مادر های ما که باعث و بانی اینهمه حقارت ایرونی شدن - خر بودن شاخ و دم نداره باید قبول کرد همه پدر ها و مادر های ما مسئول این بدبختین - هیچ کدومشون هم استثنا نیستن.حتی اونی که مدعیه توی این انقلاب هیچ کاره بوده - ببخشید و از همه پوزش میخوام .
گوسفندی که با حماقتش یه همچین کاری میکنه لایق فحش منم نیست چه برسه به خفه کردنش.
فک میکنی پدر و مادر این بچه راضی به این کار بودن واقعا ؟؟؟؟ اونها بیشتر از من و تو واسه جگر گوششون دل تنگن ولی چیکار میتونن بکنن؟؟؟
بنظر من بزارین این عکسا اینجا باشه تا نفرت من و شما از کثافت کاریهای بابا هامون بیشتر بشه- اونها مستحق نفرین من و تو هستن.
من تا حدي موافقم و اين حركت ننگين جنايتكار جهاني امريكاي خونخوار رو محكوم و مشت محكمي به دهان پدرانمان ميزنم !؟

من فقط از كلمه گوسفند خوشم نمياد !

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
انقلاب بعدی فردا ظهر...چطوره؟

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از fotocopy :
حاضرید بازم اتقلاب کنیم؟
انقلاب بعدی فردا ظهر...چطوره؟
نه ! كار دارم ! بزاريد يه وقت ديگه ! :lol:

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از Kako :
من تا حدي موافقم و اين حركت ننگين جنايتكار جهاني امريكاي خونخوار رو محكوم و مشت محكمي به دهان پدرانمان ميزنم !؟

من فقط از كلمه گوسفند خوشم نمياد !
شرمنده كاكو جون ببخشيد تند بود.

Hooman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
این ها همه از توطئه های دشمنان اسلام و مسلمین برای دور کردن امت اسلام از آخرت اندیشی و راههای صواب بردنه....

لایک‌ها
0
در مورد عكس كسي نگفت منبعش كجاست و چيه.

اين عكسا مربوط به سايتي تحت نام ... فروشي هست كه توسط پليس بين الملل تعطيل شد و بعدها دوباره تحت يك دومين مجاني و در فضائي مجاني سكسي به شكل مسخره بالا اومد.
در حال حاضر دوباره اين سايت به شكل حرفه اي و با ثبت نام از طريق پرداخت پول راه افتاده.
اين عكس ها اغلب عكس هائي جعليست و چيزائي كه در مورد همكاري افراد با اين سايت نوشته شده همه دروغ هست و غرض كلاه برداري پولي از آدماي حشريه.
البته منكر برده داري جنسي در كشور امارات متحده عربي نيستيم. :hmm:

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
به نظرم همچين چيزي اصلا وجود نداره!!البته منظورم همچين سايتيه!!البته منظورم اينه كه اين سايت براي خنده است
احتمالا بازم چند تا از اين جووناي ايراني واسه خنده همچين چيزي رو درست كردن شايدم مي خوان با اين كارا احساسات مردم رو تحريك كنند .در هر صورت آدم تو اينترنت اونقدر چيزاي دروغ ميخونه كه هر چيزي رو راحت قبول نميكنه اصلا به جمله بندي هاش دقت كنيد! يه جور مزحكيه (سايت رو ميگم)
آخه مگه ميشه اينطوري :hmm: :(

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
وا... من كه خود سايت رو نديدم . اما من هم فكر مي كنم جعلي باشه . اصلا اين نوع مسائل جرمه و فكر نمي كنم هيچ شركت هاستي اجازه اين كار رو بده . درضمن صاحبان سايت هم نمي توانند به اين راحتي اين كار رو بكنند . فقط كافيه گير يكي از ميليون ها تله اي بيفتند كه پليس بين الملل گذاشته .

manoochehr2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بالاخره چي شد جعليه يا راسته؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
افشاي‌ شهوتراني‌هاي‌ ثروتمندان‌ عرب‌

يك‌ روزنامه‌ يمني‌ اعلام‌ كرد، دختران‌ جوان‌ يمني‌ نيز به‌ سرنوشت‌ دختران‌ كشورهايي‌ همچون‌ مصر، لبنان‌، مراكش‌، سوريه‌ و پاكستان‌ دچار شده‌اند و قربانيان‌ جديد هوسراني‌هاي‌ ثروتمندان‌ عرب‌ هستند. به‌ نوشته‌ اين‌ روزنامه‌، ثروتمندان‌ رفاه‌طلب‌ و شهوتران‌ عرب‌ كه‌ با عنوان‌ جهانگرد به‌ يمن‌ سفر مي‌كنند هدف‌ اصلي‌ آنها چيزي‌ جز زير پا گذاردن‌ شرف‌ و انسانيت‌ دختران‌ جوان‌ خانواده‌هاي‌ فقير نيست‌ و امروزه‌ شمار اين‌گونه‌ ؤروتمندان‌ بسيار افزايش‌ يافته‌ است‌.
روزنامه‌ عرب‌تايمز نوشته‌ است‌، تاكنون‌ دختران‌ و زنان‌ جوان‌ كشورهايي‌ از حاشيه‌ خليج‌ فارس‌ و مصر، لبنان‌، پاكستان‌، مراكش‌ و سوريه‌ قربانيان‌ اهداف‌ شوم‌ شيوخ‌ عرب‌ بودند ولي‌ اكنون‌ آنان‌ دختران‌ كشور يمن‌ را هم‌ به‌ دام‌ شهوتراني‌ خود مي‌كشند.
طي‌ چهار سال‌ گذشته‌ كه‌ هجوم‌ شيوخ‌ عربي‌ به‌ يمن‌ روند سريع‌تري‌ يافته‌، شمار مبتلايان‌ ايدز در يمن‌ بيش‌ از سه‌ برابر شده‌ است‌. هم‌اكنون‌ بيش‌ از 14 هزار نفر در يمن‌ به‌ ايدز مبتلا هستند كه‌ اكثر آنان‌ دختران‌ 14 تا 24 ساله‌يي‌ هستند كه‌ قرباني‌ فقر خود و هوسراني‌ شيوخ‌ عرب‌ شده‌اند.

بالا