برگزیده های پرشین تولز

زندگی داریم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
رفیق نویسنده بعد از این .............
وقتی کسی یک متنی رو مینویسه با چماق به سر کسی اونو نمی کوبه اگر خودت نوشتی یا ننوشتی فرق نمیکنه شاهکار ادبی که خلق نکردی ؟؟؟؟؟؟
به هر حال شما نوشتی که پخش بشه مگه غیر از اینه؟؟؟؟؟؟؟
البته شاید شما قصد کسب شهرت دارید که این قضیه با این متن کمی خنده دار به نظر میرسه.....................

Sara Shadow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خو اگه منبع اصلی رو داشتید متوجه میشدید که اونجا هرکسی یه بخشی از این مطالب رو مینویسه!!! قرار نیست هر 300 تاش رو خودم به تنهایی بنویسم!

بعد شونصد ساعت تازه بهم میگه سارا اسمت مهدی هستش؟ زندگی داریم؟

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
یارو دو روزه مدیر شده هنوز نمیدونه چطور باید IP چک کنه بعد زبون درازی هم میکنه! زندگی داریم؟

یکی نیست بهش بگه اون زمانی که تو تنها راه ارتباط برقرار کردنت با دور دست ها دود بودش من فروم گردی و مدیریت میکردم.. زندگی داریم؟

یارو اومده واسه من در مورد قانون کپی رایتی حرف میزنه که توی سرتاسر فرومشون نقض میشه بعد با گردن کلفتی هم پست میده! زندگی داریم؟

هزار تا متن دیگه هم میتونم بنویسم که شخص خودت رو توی یه لحظه به چالش بکشم! اینقدر سر به سر من نذار عزیز... من میخوام طنز بنویسم و کاری به کسی ندارم! پس لطفا خودت رو با من درگیر نکن... !

برادر عزیزی که از سپنتا اشتراک نت داری.

ip به بد کسایی نزدیکه.

بزار ببینیم چیکار میکنه این مدیر تازه کار ، به کجا ها میرسه:)

راستی من جدا طرفدارتم،به کارت ادامه بده;)

Sara Shadow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته شاید شما قصد کسب شهرت دارید که این قضیه با این متن کمی خنده دار به نظر میرسه.....................
اون زمانی که من رمان مینوشتم دنبال کسب شهرت نبودم که الان دارم طنز مینویسم باشم!!!

دوست ندارم کسی کاری رو که من انجام دادم به اسم خودش تموم کنه و بعد هم بهم بگه کپی کردم فقط همین!!!

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
اون زمانی که من رمان مینوشتم دنبال کسب شهرت نبودم که الان دارم طنز مینویسم باشم!!!

دوست ندارم کسی کاری رو که من انجام دادم به اسم خودش تموم کنه و بعد هم بهم بگه کپی کردم فقط همین!!!

لطفا آنقدر منم نکنید به هر حال هر کسی یک سری کارهایی انجام داده ..............................
میگم هدف شما از نوشتن این مطلب پخش شدنشه مگه چیزی غیر از اینه؟؟؟؟؟
خوب پس مهم نیست این متن رو کی نوشته اصلا شما نوشتی کسی نمیخواد جایزه ادبی بده...............

Sara Shadow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بزار ببینیم چیکار میکنه این مدیر تازه کار ، به کجا ها میرسه
مدیر تازه کار؟؟؟ شوخی نکن... من الان 6 سال هست که مدیریت میکنم ولی عادت ندارم جار بزنم!

برادر عزیزی که از سپنتا اشتراک نت داری.
اوخ باز سیبیلام بلند شد همه فکر میکنن پسرم.. شرمنده.. ماماااااااااااااااااااااااان.. اپیلدی کجااااااااااااس؟ الان درستش میکنم.. آها خوب شد؟ من سارا هستم :)
بهت تبریک میگم... بالاخره تونستی IP رو چک کنی ولی اگر وارد بخش مدیریتی شده باشی میتونی بزنی و ببینی IP من به کدوم کاربر اینجا شباهت داره که خدا رو شکر یحتمل توی هر IP شونصد نفر دیگه هم هستن!

راستی من جدا طرفدارتم،به کارت ادامه بده

جدا منم عاشق کارات هستم... ولی وجدانن سعی کن ادامه ندی!

Sara Shadow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا آنقدر منم نکنید به هر حال هر کسی یک سری کارهایی انجام داده ..............................
میگم هدف شما از نوشتن این مطلب پخش شدنشه مگه چیزی غیر از اینه؟؟؟؟؟
خوب پس مهم نیست این متن رو کی نوشته اصلا شما نوشتی کسی نمیخواد جایزه ادبی بده...............
بیخیال دوست عزیز... من اشتباه کردم که با شما وارد بحث شدم... بنده از همینجا از جامعه ی ادیبان و فرهنگیان مقیم فروم و همچنین طنز نویسان و فیلسوفان و مدیران بلند مرتبه معذرت میخوام... در همین راستا قراره اولین بیانیه ی خودم رو هم تنظیم کنم و توی همین فروم بذارم تا عبرت بشه واسه سایرین... اگر از این موضوع راضی شدی پس الان میتونی بری تیله بازی کنی و بذاری من ادامه ی پستم رو بدم! ممنون عزیزم!

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57
آبجی مهدی منم میگم ادامه بده بهتر از صابون گلناره :دی

ahwaz1986

Registered User
لایک‌ها
201
خدایا این هموطنهای ما رو تو زندگی مجازی هم نمیشه نقد کرد
زندگی مجازی هم نداریم

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
مدیر تازه کار؟؟؟ شوخی نکن... من الان 6 سال هست که مدیریت میکنم ولی عادت ندارم جار بزنم!

اوخ باز سیبیلام بلند شد همه فکر میکنن پسرم.. شرمنده.. ماماااااااااااااااااااااااان.. اپیلدی کجااااااااااااس؟ الان درستش میکنم.. آها خوب شد؟ من سارا هستم :)
بهت تبریک میگم... بالاخره تونستی IP رو چک کنی ولی اگر وارد بخش مدیریتی شده باشی میتونی بزنی و ببینی IP من به کدوم کاربر اینجا شباهت داره که خدا رو شکر یحتمل توی هر IP شونصد نفر دیگه هم هستن!

جدا منم عاشق کارات هستم... ولی وجدانن سعی کن ادامه ندی!

تازه کار رو با خودم بودم برادر، راستی ما با هم رفیقیم رفیق...:D

میگم اونهایی که اول اسمشون ه هست آدمهای خوبی هستن ، نه؟؟ اینطور فکر نمیکنی؟؟

راستی از م هم خوشم میاد:)

استاد از ip برا من زیاد حرف بزن، من دوست دارم یاد بگیرم

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
بیخیال دوست عزیز... من اشتباه کردم که با شما وارد بحث شدم... بنده از همینجا از جامعه ی ادیبان و فرهنگیان مقیم فروم و همچنین طنز نویسان و فیلسوفان و مدیران بلند مرتبه معذرت میخوام... در همین راستا قراره اولین بیانیه ی خودم رو هم تنظیم کنم و توی همین فروم بذارم تا عبرت بشه واسه سایرین... اگر از این موضوع راضی شدی پس الان میتونی بری تیله بازی کنی و بذاری من ادامه ی پستم رو بدم! ممنون عزیزم!

من نه فیلسوفم نه فرهنگیم نه ادیب فقط دارم میگم جار زدن نداره.....................
خانوم یا آقای بامزه تیله هامون دست شما مشغوله مگرنه باهاش بازی میکردیم....
واقعا واسه لحن گفتارت متاسفم.........................

Sara Shadow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آبجی مهدی منم میگم ادامه بده بهتر از صابون گلناره :دی
یکی نیست به من بگه چرا هرچی مشکل دار هستش نسیب من میشه؟ زندگی داریم؟

52- دیگه تقلب کردن توی امتحانات هم حرام اعلام شده!!! بعد میگن چرا هی میگی زندگی داریم؟

54- انگار قراره امسال به هر نوزادی که به دنیا اومد یک میلیون تومان پول بدن بعد دوست ما یک ساله داره دنبال یه وام ازدواج ناقابل میدوه! زندگی داریم؟

55- فرش ستاره ی کویر یزد گفته دخترایی که توی 1 تا 13 فروردین به دنیا اومدن و اسمشون خاطره هست بهشون یک فرش هدیه میدن! فردا هم قراره تاژ بگه هرکی اسم بچش رو تاژ بذاره یه بسته مایه دستشویی بهش هدیه میدن! زندگی داریم؟

57- یکی از وزرا گفته اگر در هر روز یک دلار هم در آمد داشته باشید، در ماه 300 هزار تومان در آمد دارید!!! بعد یکی نیست به این آقا بگه دلار واسه شما چند تومان هست؟ زندگی داریم؟

58- دیگه جلوی دو نفر آدم روش نمیشه بره توی گوگل سرچ هم بکنه! زندگی داریم؟
image-4C2B_4BC758DB.jpg

59- دیگه همه ی سایت های آپلود عکس رو هم فــــــــــیلتر میکنن! زندگی داریم؟

60- دیگه کار ما به جایی رسیده که فکر میکنیم فقط ما و کشورهای آفریقایی فهم درستی از جهان داریم! واقعا زندگی داریم؟

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
تازه کار رو با خودم بودم برادر، راستی ما با هم رفیقیم رفیق...:D

راستی از م هم خوشم میاد:)

حسین جان چه نوشابه ای واسه خودش باز میکنه عقده داره طفلی ولش کن.مگرنه نمیومد منم منم کنه.........که اینجوری ......

Sara Shadow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تازه کار رو با خودم بودم برادر، راستی ما با هم رفیقیم رفیق...

راستی از م هم خوشم میاد

IPچیزی هست که انگار توی این فروم با دیدنش قادر هستی جنسیت و اسم و شماره تلفن و آدرس منزل و نام پدر و تعداد دوست پسر و دختر و ازدواج و ... افراد رو مشخص کنی مگه نه؟ از زمانیکه IP من رو دیدی به طرز عجیبی حمله ی افراد به من و گفتم نام "برادر عزیز" یا "مهدی" یا ... افزایش یافته... کم کم خودمم دارم دچار بحران جنسیت میشم! تا همینجاش کافی بود؟ دفعه ی بعدی در مورد جست و جوی IP با هم بحث میکنیم... !

من نه فیلسوفم نه فرهنگیم نه ادیب فقط دارم میگم جار زدن نداره.....................
خانوم یا آقای بامزه تیله هامون دست شما مشغوله مگرنه باهاش بازی میکردیم....
واقعا واسه لحن گفتارت متاسفم.........................
اتفاقا به نکته ی جالبی اشاره کردی... بنده هم از هم صحبتی با شما متاسف هستم.. پس حالا که هم شما متاسف هستید و هم من چرا نمیای این همه تاسف رو تموم کنیم؟ هوم؟ نظرت چیه بری و یه متن ادبی بخونی که ارزشش رو داشته باشه چشمای نازت رو خسته نکنه چون مطالب من همش پر از تیکه و حرف های سنگین و کنایه هستش! آها؟ ممنون!

Sara Shadow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حسین جان چه نوشابه ای واسه خودش باز میکنه عقده داره طفلی ولش کن.مگرنه نمیومد منم منم کنه.........که اینجوری ......
ببین تو یکی واقعا احساساتت جریحه دار شده از من آره؟ بنده در همینجا اعلام میکنم واقعا معذرت میخوام و نمیخواستم شما رو و احساستون رو مجروح کنم! شرمنده هم هستم و از این به بعد باقی نوشابه ها رو شما باز کنید فقط اونور تر بگیرید که گازش نگیردتون... آخه خطر داره!

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57
مهدی جان از خودت بگو شنونده ها دوست دارن از تو بیشتر بدونن
چند ساله به این حرفه مشغولی ؟
مشوقت کیا بودن ؟
کلا بگو از کی بزرگ شدی ؟
با کلمه مهدی یه جمله بساز !
حرف آخرت با هموطنا و طرفدارای خودت چیه ؟

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
IPچیزی هست که انگار توی این فروم با دیدنش قادر هستی جنسیت و اسم و شماره تلفن و آدرس منزل و نام پدر و تعداد دوست پسر و دختر و ازدواج و ... افراد رو مشخص کنی مگه نه؟ از زمانیکه IP من رو دیدی به طرز عجیبی حمله ی افراد به من و گفتم نام "برادر عزیز" یا "مهدی" یا ... افزایش یافته... کم کم خودمم دارم دچار بحران جنسیت میشم! تا همینجاش کافی بود؟ دفعه ی بعدی در مورد جست و جوی IP با هم بحث میکنیم... !

اتفاقا به نکته ی جالبی اشاره کردی... بنده هم از هم صحبتی با شما متاسف هستم.. پس حالا که هم شما متاسف هستید و هم من چرا نمیای این همه تاسف رو تموم کنیم؟ هوم؟ نظرت چیه بری و یه متن ادبی بخونی که ارزشش رو داشته باشه چشمای نازت رو خسته نکنه چون مطالب من همش پر از تیکه و حرف های سنگین و کنایه هستش! آها؟ ممنون!

چه تاسف متقابلی چه تفاهم منفی داریم من و تو با هم......................دی..............خوب از وقتی اومدی این تاپیک رو زدی همه گفتن مطلبت کپی هستش و بهت حق میدم که اگر واقعا خودت نوشته باشی به نشیمن گاهت فشار اومده باشه...............
اما دیگه این که من 6 ساله مدیرمو نمیدونم رمان نوشتم و رفیق تو رگی تولسوتی بودمو و با بیل گیتس شام میخورم اینا چیزی جزء خالی کردن عقده نیست برادر یا خواهر گرام............ی

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا