برگزیده های پرشین تولز

زندگی داریم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sara Shadow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
61- پیتزا سبزیجات شده 5 تومان اونوقت پیتزا مکزیکی 500 تومان ارزون شده! انگار همه ی تلاش اینا اینه که ملت رو بسوزونن! زندگی داریم؟

62- میگن قیمت مرغ توی کشور افزایش پیدا نمیکنه اونوقت از همین الان تخم مرغ گرون شده! زندگی داریم؟

63- قیمت یک متر قبر توی بهشت زهرا از یک متر خونه توی جردن هم بیشتر شده! دیگه نمیتونیم بریم بمیریم! زندگی داریم؟

64- به دلیل اینکه بهش زهرا داره پر میشه قراره از چند وقت دیگه قبرای قدیمی رو خالی کنن و توش مرده بذارن! نوبت ما که شد دیگه نمیتونیم یه قبر دست نخورده و نو هم داشته باشیم. زندگی داریم؟

65- دیگه مهمترین خبر وبلاگ های ایرانی این روزا تکذیب هک شدن سایت "عمو پورنگ" شده! زندگی داریم؟

66- وضع دانشگاه پیام نور اونقدر خراب هستش که هرکسی اگر توی 10 ال لیسانسش رو ازین دانشگاه بگیره بهش هدیه سکه میدن! زندگی داریم؟

67- ملت همینجوری نمیتونن نون واسه خودشون و یه بچه پیدا کنن بعد بعضیا میگن که ملت ظرفیت این رو داره که هر خانواده بیش از دو فرزند داشته باشه! زندگی داریم؟

68- یه بنده خدایی در جمع مدیران وزارت نیرو گفته که مردم تا اجرای هدفمند کردن یارانه ها باید صرفه جویی رو آغاز کنن بعد یکی نیست بگه مردم تا قبل از این موضوع باید پس انداز کردن رو شروع کنن تا از گشنگی نمیرن! زندگی داریم؟

69- دیگه کهریزک از جردن هم توی تهران مشهورتر شده! زندگی داریم؟

70- میری توی محل کار تا میگی بچه کهریزک هستی همه بهت یه جور دیگه نگاه میکنن انگار شبیه شیشه نوشابه شدی! زندگی داریم؟

71- کار ملت به جایی رسیده که با گوگل درد و دل می‌کنن!‏
90d90b04c0573be3aea4bc473c91f99ccabba9ff.png

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
IPچیزی هست که انگار توی این فروم با دیدنش قادر هستی جنسیت و اسم و شماره تلفن و آدرس منزل و نام پدر و تعداد دوست پسر و دختر و ازدواج و ... افراد رو مشخص کنی مگه نه؟ از زمانیکه IP من رو دیدی به طرز عجیبی حمله ی افراد به من و گفتم نام "برادر عزیز" یا "مهدی" یا ... افزایش یافته... کم کم خودمم دارم دچار بحران جنسیت میشم! تا همینجاش کافی بود؟ دفعه ی بعدی در مورد جست و جوی IP با هم بحث میکنیم... !

استاد من راستش هنوز به اونجا نرسیدم که ای پی ها به من بکن طرف چند تا دوست دختر داره ولی میگم اونجا که هستی، سمت هفت تیر رو میگم، دختر برای دوست شدن زیاد پیدا میشه،نه؟؟؟:blush:

من واقعا کارت رو دوست دارم. ادامه بده

Sara Shadow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستش من عاشق اینجا شدم... اگر اعضای اینجا کلکل کردم بهترین کاریه که میتونن بکنن پس من هم پایه هستم... ! از الان به بعد رو داشته باش!

گریه کن گریه کن بزار خالی شی
چشم... فقط اگه میشه دستمالش رو شما بده من واست تا فردا گریه میکنم... میشه دماغم هم بگیری؟ تخصص شما این هستش یا کارای دیگه هم بلدی؟

مهدی جان از خودت بگو شنونده ها دوست دارن از تو بیشتر بدونن
چند ساله به این حرفه مشغولی ؟
مشوقت کیا بودن ؟
کلا بگو از کی بزرگ شدی ؟
شما کمی از خودت بگو... من هم خیلی دوست دارم بیشتر باهات آشنا بشم! از چه زمانی زدی تو تریپ توهم و هری پاتری بودن؟ الان من رو پسر میبینی؟ قربون دهنت چه نگاهی داری... موندم تو چشات! اتوبوس رو تا کن بذار زیر سرت راحت بخواب!

چه تاسف متقابلی چه تفهام منفی داریم من و تو با هم......................دی...............بب
میگن هرکسی یه نشونه واسه خوش شانسی داره. قبلنا توی آمریکای لاتین رسم بود که خروس رو علامت خوش شانسی برمیداشتن ولی از نظر بنده این بابا با این همه تفاهمی که با من داره نشون خوش شانسی منه!

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
رفیق اون فرانسه بود قدیما خروس نشان خوش شانسی بود..............لاک غلط گیرم شدیم

وای که چقدر توبا مزه ای راستی هفت تیر چه خبر؟؟؟؟؟سلام برسون به بچه محلاتون..دی...........مسعود جون بازم مدرسه تموم شد اینورا سر بزن......

Sara Shadow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
استاد من راستش هنوز به اونجا نرسیدم که ای پی ها به من بکن طرف چند تا دوست دختر داره ولی میگم اونجا که هستی، سمت هفت تیر رو میگم، دختر برای دوست شدن زیاد پیدا میشه،نه؟؟؟
انشالله به اونجاها هم میرسی عزیزم... یواش یواش... توقع نداری یه شبه بری بالا که! راستی از کجا فهمیدی خونه ی ما سمت تجریش هستش؟ lol ببین خداوکیلی تو از دوست پسرم خیلی باحالتری! ای کاش زودتر با این فروم و مخصوصا خودت آشنا شده بودم... احتمالا دارم عاشقت میشم!

پیشنهاد می کنم خودکشی کنی

پیام بازرگانی... خوشت میاد من جواب رو بدم ؟ احساس مهم شدن میکنی اونوقت؟ ازین به بعد من جواب تو یکی رو نمیدم توی این حقارت بسوزی که هیچکس حسابت نمیکنه! :دی

Blind Pig ®

Registered User
لایک‌ها
0
چشم... فقط اگه میشه دستمالش رو شما بده من واست تا فردا گریه میکنم... میشه دماغم هم بگیری؟ تخصص شما این هستش یا کارای دیگه هم بلدی؟
دستمال ندارم بقیه صحبتت هم منتفی هست .
عیب نداره بریز بیرون
laughingsmiley.gif

Blind Pig ®

Registered User
لایک‌ها
0
پیام بازرگانی... خوشت میاد من جواب رو بدم ؟ احساس مهم شدن میکنی اونوقت؟ ازین به بعد من جواب تو یکی رو نمیدم توی این حقارت بسوزی که هیچکس حسابت نمیکنه! :دی
عیب نداره بریز بیرون
laughingsmiley.gif

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57
شما کمی از خودت بگو... من هم خیلی دوست دارم بیشتر باهات آشنا بشم! از چه زمانی زدی تو تریپ توهم و هری پاتری بودن؟ الان من رو پسر میبینی؟ قربون دهنت چه نگاهی داری... موندم تو چشات! اتوبوس رو تا کن بذار زیر سرت راحت بخواب!
بسم الله رحیم
فرزاد هستم زمانی
از کوچیکی تا الان بزرگ شدم
من از وقتی تو زمینهای خاکی بودم توهم میزدم
من تورو پسر ببینم ؟ من ؟ کی ؟
چشم . با این تیکه ای که انداختی من رفتم بمیرم واقعا خجل شدم ... :(

Sara Shadow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رفیق اون فرانسه بود قدیما خروس نشان خوش شانسی بود..............لاک غلط گیرم شدیم

وای که چقدر توبا مزه ای راستی هفت تیر چه خبر؟؟؟؟؟سلام برسون به بچه محلاتون..دی
من رفیق تو نیستم... جون مادرت اینقدر خودت رو به من نچسبون... ایش... در ضمن اونی که شما میگی فرانسه یحتمل نقشه رو برعکس گرفتی دستت چون واقعا آمریکای لاتین بوده! قبل از اینکه چیزی بگی یکم تحقیق کن! همین کارا رو کردی که اینقدر گناه زیاد شده و توی تهران هم قراره زلزله بیاد :دی

وای که چقدر توبا مزه ای راستی هفت تیر چه خبر؟؟؟؟؟سلام برسون به بچه محلاتون..دی
سلامتی آقا.. اون طرفا چه خبر؟ کهریزک هنوزم خوبه؟ هنوزم از شیشه نوشابه استفاده میکنن یا اینکه علم پیشرفت کرده؟ راسته که میگن شکنجه میکنن؟ الله اکبر.... چه چیزا میشنوه آدم. کمی بیشتر حمل کن. اگر از پس این سختیا بر بیای احتمالا مثل اون یارو توی فیلم 300 یه پادشاه برمیگردی به محلتون :D

Blind Pig ®

Registered User
لایک‌ها
0
من رفیق تو نیستم... جون مادرت اینقدر خودت رو به من نچسبون... ایش... در ضمن اونی که شما میگی فرانسه یحتمل نقشه رو برعکس گرفتی دستت چون واقعا آمریکای لاتین بوده! قبل از اینکه چیزی بگی یکم تحقیق کن! همین کارا رو کردی که اینقدر گناه زیاد شده و توی تهران هم قراره زلزله بیاد :دی

سلامتی آقا.. اون طرفا چه خبر؟ کهریزک هنوزم خوبه؟ هنوزم از شیشه نوشابه استفاده میکنن یا اینکه علم پیشرفت کرده؟ راسته که میگن شکنجه میکنن؟ الله اکبر.... چه چیزا میشنوه آدم. کمی بیشتر حمل کن. اگر از پس این سختیا بر بیای احتمالا مثل اون یارو توی فیلم 300 یه پادشاه برمیگردی به محلتون :D
عیب نداره خالی کن خودتو بزار سبکشی
i37651_5362ae2661cfd91b.gif

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
هر بی عقلی غیر تو میدونه فرانسه نماد خوش شانسیش خروسه
http://www.paysdefrance.blogfa.com/post-72.aspx
آقا مسعود آدم کهریزک بره ولی مثل تو ....چاقی نباشه................

Sara Shadow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نبـــــــــــــــــــــــــــــــود؟ بعدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حریف مطلبم.. کلکل هستشاااااااااا.... نبود؟ آقایون اعتماد به نفس که همیشه آماده ی کلکل هستن کجان؟

پ.ن: اومدیم تاپیک طنز بزنیم ولی دیدیم این فروم به اندازه ی کافی سوژه واسه طنز شدن داره! خدایا شکرت :D

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
انشالله به اونجاها هم میرسی عزیزم... یواش یواش... توقع نداری یه شبه بری بالا که! راستی از کجا فهمیدی خونه ی ما سمت تجریش هستش؟ lol ببین خداوکیلی تو از دوست پسرم خیلی باحالتری! ای کاش زودتر با این فروم و مخصوصا خودت آشنا شده بودم... احتمالا دارم عاشقت میشم!

:دی

وای یعنی اینقدر من پرتم تو آدرس دادن، متاسفم، ببخشید.

میخوام با هم رفیق شیم، اینو جدی میگیم.نه من بهت کاری داشته باشم نه تو به من، ولی خدا وکیلی عزیز دل انگیز فکر نکنم این تایپیک تا فردا باشه.چون بهت اولش گفتم سیاسی توش قاطی کرده بودی(باشه بابا قبول تو هم جزء اون 24 نفر)

مرد و مردونه بیا با هم رفیق شیم، میشناسی منو که ، حرف بزنم سرش میمونم.

فقط یه چیز، قبل هر چیز یه طنز در مورد من بنویس:)

راستی شیطونه چرا 1 بار DC کردی که IP ت عوض بشه؟؟؟

Sara Shadow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا مسعود آدم کهریزک بره ولی مثل تو ....چاقی نباشه................
آخ جون.. باز تو اومدی خوجمله؟ خو اول که مهدی بودم! الان هم شدم مسعود؟ قربونت برم عزیزم... تا چند دقیقه دیگه میشه بگی احمدی هستم؟ خواهش میکنم... خواهش میکنم ازت... ! در مورد اون بخش آخرش هم که واقعا از سیستم مدیریت اینجا میخوام به صورت جدی با چنین کاربرایی برخورد کنه ! متاسفم که میبینم یه کاربر اینقدر بی فرهنگ هستش که ازین حرفا میزنه! حتی اگه کلکل هم بکنیم بازم دلیل نمیشه اینجوری بی ادب باشی. ازین به بعد فقط سکوت هستش جواب شما کاربر مودب فروم!

Sara Shadow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وای یعنی اینقدر من پرتم تو آدرس دادن، متاسفم، ببخشید.

میخوام با هم رفیق شیم، اینو جدی میگیم.نه من بهت کاری داشته باشم نه تو به من، ولی خدا وکیلی عزیز دل انگیز فکر نکنم این تایپیک تا فردا باشه.چون بهت اولش گفتم سیاسی توش قاطی کرده بودی(باشه بابا قبول تو هم جزء اون 24 نفر)

مرد و مردونه بیا با هم رفیق شیم، میشناسی منو که ، حرف بزنم سرش میمونم.

فقط یه چیز، قبل هر چیز یه طنز در مورد من بنویس

راستی شیطونه چرا 1 بار DC کردی که IP ت عوض بشه؟؟؟
بابا به خدا من تو رو نمیشناسم! من سارا هستم! 22 سالمه و از زمانی که به یاد دارم توی تجریش بودم! چه جوری باید ثابت کنم؟ این رو جدی گفتم چون تو هم گفتی که جدی داری صحبت میکنیا! این رفیقات هم اول بهم گفتن مهدی و بعد هم مسعود... حالا نمیدونم چه شباهتی بین من با اینایی که گفتید هست ولی من واقعا سارا هستم!

Hamed731

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,329
قفلش کردم خیال همه رو راحت کردم !

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا