برگزیده های پرشین تولز

زندگی در کشور زیبای استرالیا

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
حالا چخدو ناز ميكنه

نذار خوب
واااه
فکر کنم عکسه رفت تو آواتارش!
swing2.gif

r10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا چخدو ناز ميكنه

نذار خوب
واااه

باربی جان ضمن خوش آمد گویی به شما
با توجه به اینکه شما علاقه زیادی به تاپیک های تنگنا دارید باید خدمت شما عرض کنم تا این همه پرسی برای کل اعضای پی تی انجام نشه بنده این عکس واقعی رو نخواهم گذاشت
قرار دادن عکس یک حورالعین بهشتی منظورم نامزدم کارترینا کیدمن هستش به همین راحتی هم نیست بنده به ایشان تعهد کتبی دادم که غیرت دینی خودمو نشون بدم شوخی و یا سرکاری هم نیست
خداوند را تا قیامت شکر می گویم که خوشکل ترین و نازترین و خوش اخلاق ترین و با ادب ترین دختر دنیا را در کشور زیبای استرالیا نسیب من کرد.

اینو بدون تعارف میگم اگر زمانی عکس سکسی در سایت میگذاشتم و یا توی پیغام خصوصی به همه فحش می دادم بدلیل مسخره کردن افراد ناآگاه بود همه فکر میکنند که تنگنا دیوانه بود ولی من دیوانه معشوقم هستم
چقده سخت خدایا
روز نوروز بچینم براش گل سرخ __ که برا راه نگاش فرش کنم

فکر کنم عکسه رفت تو آواتارش!
swing2.gif

بله دوست عزیز تنگنا خودش محمد اصفهانی هستش

آخه دانشمند خوب معلومه خودم خودم هستم

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
از دوستان خواهش می کنم ، این تاپیک مسخره رو بیش از این ادامه ندید!
بگذارید این تنگنای جدید حالش گرفته بشه.

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
دوستانی که به من تهمت تنگنا بودن زده بودن خوب چشاشونو باز کنن اعتراافای تنگنای واقعیو بشنون تا به هر تازه واردی تهمت تنگنا بودن نزنن!
نمیگذرم از همه ی اونایی که با من رفتار بدی داشتن و بهم تهمت زدن!
265.gif

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
باربی جان ضمن خوش آمد گویی به شما
با توجه به اینکه شما علاقه زیادی به تاپیک های تنگنا دارید باید خدمت شما عرض کنم تا این همه پرسی برای کل اعضای پی تی انجام نشه بنده این عکس واقعی رو نخواهم گذاشت
قرار دادن عکس یک حورالعین بهشتی منظورم نامزدم کارترینا کیدمن هستش به همین راحتی هم نیست بنده به ایشان تعهد کتبی دادم که غیرت دینی خودمو نشون بدم شوخی و یا سرکاری هم نیست
خداوند را تا قیامت شکر می گویم که خوشکل ترین و نازترین و خوش اخلاق ترین و با ادب ترین دختر دنیا را در کشور زیبای استرالیا نسیب من کرد.

اینو بدون تعارف میگم اگر زمانی عکس سکسی در سایت میگذاشتم و یا توی پیغام خصوصی به همه فحش می دادم بدلیل مسخره کردن افراد ناآگاه بود همه فکر میکنند که تنگنا دیوانه بود ولی من دیوانه معشوقم هستم
چقده سخت خدایا
روز نوروز بچینم براش گل سرخ __ که برا راه نگاش فرش کنم

بله دوست عزیز تنگنا خودش محمد اصفهانی هستش

آخه دانشمند خوب معلومه خودم خودم هستم

توروخدا شفاف سازی کن بگو که تنگنایی!
بگو تا اینا دیگه سوژه نداشته باشن واسه گیر دادن به تازه واردها!خصوصا یاشار!!!!
247.gif

r10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا ابراهیم خودتو ناراحت نکن تنگنا یک مرد واقعی به معنی واقعی کلمه هستش و عین یک مرد اینجا اعتراف کرد
ولی بقیه چی که تنگنا رو اذیت می کنند

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
شانسو نيگا!!!

بعد از 200 سال يه سر اومديم توي پي تي يه هوايي عوض كنيم ... باز اين بشر رو ديديم!!!

راستي تنگي جون .. يادته اون دفعه از نامزد استرالياييت كه دختر وزير دفاع هم بود يه عكس نصفه و نيمه گذاشته بودي؟! هنوز دارمش!!

يادته عكس كاملش رو گير آوردم!! واقعا كه به چه كارهايي براي امرار معاش دست ميزد .. توي همون عكسه مشخص بود!!

ميخواي عكسشو بزارم!!

از يكي از مديرا تقاضا دارم كه ip ايشون رو بزاره اينجا تا چك كنيم ببينيم كه دختر وزير دفاع استراليا با كدوم ISP ها به اينتر نت اينترنت وصل ميشه!!

BiKhial

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یه سوال ID قبلی صاحب تاپیک کی بن شد ؟؟ !! همونی که تو شرکت نفت قبول شده بود :lol: :D

یکی IP این آقا رو در بیاره ببینه از کدوم آسایشگاه فوق روانی کانکت میشه ؟؟ 1 ساله که شکم مادر PT رو بالا آورده :wacko: :wacko: :wacko:

r10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا جان من الان ایران هستم

barbie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
عكسو بذار
خاسيم پي ام كن واسه من
hmm2.gif

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
179.gif
تنگنارو شناختی بالاخره!
هیچ وقت به خاطر تهمتایی که به من زدی نمیبخشمت!
265.gif

خود خواه!!!
می کی گفتم تو تنگنایی؟ من فقط چند بار گفته بودم تو آبراهام 66 هستی! البته هنوز هم شک دارم که اون نباشی... :D

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
می کی گفتم تو تنگنایی؟ من فقط چند بار گفته بودم تو آبراهام 66 هستی! البته هنوز هم شک دارم که اون نباشی... :D

دیگه نزن زیر حرفت!!!!
284.gif

ابراهام هم نیستم!یه روز هم مجبوری این حرفتو پس بگیری!

fjj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها زیاد دلتنگ تنگنا شدید شما ها بزودی تنگنا3 میادش لطفا برای دیدنش لحظه شماری نمایید چون دیگه بن نمیشه و .............

چون تنگنا آسمانی شده

در ضمن فقط توی کشور زیبای استرالیا دختر چشم آبی گیر میاد

توی بقیه کشورها از جمله ایتالیا و آمریکا و سوئد و فنلاند چشمان شون آبی نیست بلکه سبز یشمی هستش

که شما فکر می کنید آبی هستش در صورتیکه اینطوری نیست

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
بچه ها زیاد دلتنگ تنگنا شدید شما ها بزودی تنگنا3 میادش لطفا برای دیدنش لحظه شماری نمایید چون دیگه بن نمیشه و .............

چون تنگنا آسمانی شده

در ضمن فقط توی کشور زیبای استرالیا دختر چشم آبی گیر میاد

توی بقیه کشورها از جمله ایتالیا و آمریکا و سوئد و فنلاند چشمان شون آبی نیست بلکه سبز یشمی هستش

که شما فکر می کنید آبی هستش در صورتیکه اینطوری نیست

خودتی!!!:wacko:

fjj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
زنده باد کشور زیبای استرالیا

زنده باد سرزمین کانگوروها

735

Guest
لایک‌ها
0
سلام نژاد استراليايها مگه ، انگليسيهاي خلاف كار و دزد نيستند كه به اونجا تبعييد شدند؟ به سوال ديگه استراليايها مگه همون قومهاي وحشي و بدوي نيسنتد كه سياه پوستند . يه سوال ديگه آخه آدم سالم
تبليغ نامردشو تو نت يا پي تي ميكنه؟

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
سلام نژاد استراليايها مگه ، انگليسيهاي خلاف كار و دزد نيستند كه به اونجا تبعييد شدند؟ به سوال ديگه استراليايها مگه همون قومهاي وحشي و بدوي نيسنتد كه سياه پوستند . يه سوال ديگه آخه آدم سالم
تبليغ نامردشو تو نت يا پي تي ميكنه؟

از رو تو چند تا فتوکپی زدن!:blink:

بالا