برگزیده های پرشین تولز

زياد شدن حجم mt

nicedl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان چه کار بايد کرد تا اين mt که يک روزم هنوز نميشه نصب کردم و هنوز هم درست کار نميکنه اين قدر حجمش زياد شده چه کار کنم mt3.2

از 10 در 1 روز اونم حنوز کار نمکنه شده 160 مگابايت

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
خوب حجمش زیاده دیگه !!! حجم کم می خوای باید وردپرس نصب کنی. حالا چرا دو تا تاپیک زدی؟؟

nicedl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اولش 10 مگابايت بود بعد شد 27 بعد شد 160 مگابايت ابن غير غادي هست

logical

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اولش 10 مگابايت بود بعد شد 27 بعد شد 160 مگابايت ابن غير غادي هست.
ببین تو قسمت ام تی فالهایی به نام Core وجود داره

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
به نقل از Amiin :
خوب حجمش زیاده دیگه !!! حجم کم می خوای باید وردپرس نصب کنی. حالا چرا دو تا تاپیک زدی؟؟
دوست خوب آخه کی ام تی 160 مگابایت می‌شه؟
حتما مشکلی هست دیگه!

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
من چه میدونستم 160 مگ شده!!!!! رقم نگفت که! گفتم لابد تا ده پونزده مگ زده بالا !

nicedl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بله اين فايل هست و چندتا هم هست که خود به خود ساخته شدن بايد چه کار کرد که اينا نيان

nicedl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از logical :
ببین تو قسمت ام تی فالهایی به نام Core وجود داره
بله اين فايل هست و چندتا هم هست که خود به خود ساخته شدن بايد چه کار کرد که اينا نيان

nicedl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من اين سوالام رو چند بار تكرار كرئم ولي جوابشون رو درست نديدم خواهش ميكنم كمكم كنيد
يك اين بود كه وقتي ام تي 3.2 رو نصب كردم اين ارور رو ميده همه كارمم درست بوده من با ديتا بس آشنا هستم ولي اين ارور منو كشته

Got an error: Bad ObjectDriver config: Connection error: Access denied for user: '<nicedown_zpz>@localhost' (Using password: YES)

سوال بعد در دو روزي كه هنوز امتي كارش درست نشوده حجمش از 10 به 170 180 مگابايت رسيده و فايل Coreهم توش هست با حجم هاي 10 يا بيشتر به مگابايت بايد چه کار کنم که حجمش کم بمونه و اين فايل ها ساخته نشن.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از nicedl :
من اين سوالام رو چند بار تكرار كرئم ولي جوابشون رو درست نديدم خواهش ميكنم كمكم كنيد
يك اين بود كه وقتي ام تي 3.2 رو نصب كردم اين ارور رو ميده همه كارمم درست بوده من با ديتا بس آشنا هستم ولي اين ارور منو كشته

Got an error: Bad ObjectDriver config: Connection error: Access denied for user: '<nicedown_zpz>@localhost' (Using password: YES)

سوال بعد در دو روزي كه هنوز امتي كارش درست نشوده حجمش از 10 به 170 180 مگابايت رسيده و فايل Coreهم توش هست با حجم هاي 10 يا بيشتر به مگابايت بايد چه کار کنم که حجمش کم بمونه و اين فايل ها ساخته نشن.
مشکل اول مربوط به <> ئه دیگه !

nicedl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از Shahedr :
مشکل اول مربوط به <> ئه دیگه !
بازم اين كارم انجام دادم من زوپس رو 2دقيقه اي انجام مي دم اين قدر خنگ نيستم كه با با تو ابن ام تي موندم واقا

بالا