برگزیده های پرشین تولز

زیبایی چهره

کدام ملاک در انتخاب همسر برای شما مهمتر است ؟

• زیبایی

Votes: 23 45.1%
  • اخلاق

Votes: 28 54.9%

• Total voters
    51

FAIER

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اولش که این تاپیک رو زدم اصلا فکر نمیکردم همچین برخوردهایی باهاش بشه . این موضوع واسه من مهم بود و دلیل اینهمه تمسخر و توهین رو متوجه نمیشم .
به این خوبی دارن باهات حرف میزنن کجاش تمسخره
296.gif

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,273
متاسفانه بالا بری پایین بیای، برای ما مردها زیبایی خیلی مهمه، و حماقت در این زمینه روی کروموزوم Y ما مردها نوشته شده!
فقط یه چیزی رو دلم می خواد بگم:
خیلی شنیده ام که میگن زیبایی اصلا مهم نیست، چون قیافه همسرت برات بعد یه مدت عادی میشه، و زن زیبا هم فقط تا یه ماه برات جالبه و ...
ولی واقعیت اینه که همون یک ماه رو اگه نداشته باشی تا آخر عمر می خوای حسرتش رو بخوری، و همون یک ماه شیرینی زندگی، توی بلوغ شخصیت آدم اثر می ذاره! و گرنه می خوای هی بشینی و با خودت بگی از لذت زن داشتن توی این دنیا فقط به من اجازه می دادند که یه زن داشته باشم، اون هم که مطابق سلیقه من نبود. :(
در نهایت نتیجه ای که می خوام (به زبون دانشجویی) بگم اینه:
زیبایی یه پیش نیاز نیم واحدی است برای یه درس 5 واحدی دیگه به اسم اخلاق! ( ولی خوب چه میشه کرد که تا پیش نیاز پاس نشه نمیشه درس اصلی رو گرفت :D )

FAIER

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متاسفانه بالا بری پایین بیای، برای ما مردها زیبایی خیلی مهمه، و حماقت در این زمینه روی کروموزوم Y ما مردها نوشته شده!
فقط یه چیزی رو دلم می خواد بگم:
خیلی شنیده ام که میگن زیبایی اصلا مهم نیست، چون قیافه همسرت برات بعد یه مدت عادی میشه، و زن زیبا هم فقط تا یه ماه برات جالبه و ...
ولی واقعیت اینه که همون یک ماه رو اگه نداشته باشی تا آخر عمر می خوای حسرتش رو بخوری، و همون یک ماه شیرینی زندگی، توی بلوغ شخصیت آدم اثر می ذاره! و گرنه می خوای هی بشینی و با خودت بگی از لذت زن داشتن توی این دنیا فقط به من اجازه می دادند که یه زن داشته باشم، اون هم که مطابق سلیقه من نبود. :(
در نهایت نتیجه ای که می خوام (به زبون دانشجویی) بگم اینه:
زیبایی یه پیش نیاز نیم واحدی است برای یه درس 5 واحدی دیگه به اسم اخلاق! ( ولی خوب چه میشه کرد که تا پیش نیاز پاس نشه نمیشه درس اصلی رو گرفت :D )
جفتش مهمه
اما کدوم مهمتر!
169.gif

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,273
اصلا نمیشه اینطوری مقایسه کرد که کدوم مهمتره. :)
همونطور که گفتم من به نظرم اخلاق بسیار حیاتی تره، ولی شخصا حاضر نیستم تا وقتی یه دختر از لحاظ ظاهر برام جالب نیست (پیش نیاز رو پاس نکرده :D) اصلا اخلاقش رو بررسی کنم. :)

شایـار

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو این دوره زمونه کو زن با اخلاق
کلا زنها تو این دوره زمونه مثل هندونه هستن روش قشنگه اما یه کارد بزن هنوز نرسیده

البته ناگفته پیداست که مردها هم از زنها جا نموندن

حیفونتکی پس بگو چی میکشی از زنت که واست عقده شده ؟ نتونستی جلو خودتو بیگیری
deadthread.gif

شایـار

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اخلاق دختر رو میخوای چکار کنی خوشکلی و مامان بودنش رو بچسب
یک عمر میخوای باهاش ملوس بازی کنی
یک عمر میخوای باهاش بق بقو کنی

مرحبن ایها العضو المزخرف
انا موافق مع کل الچرت و البرت لک تایپیدی

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
اصلا نمیشه اینطوری مقایسه کرد که کدوم مهمتره. :)
همونطور که گفتم من به نظرم اخلاق بسیار حیاتی تره، ولی شخصا حاضر نیستم تا وقتی یه دختر از لحاظ ظاهر برام جالب نیست (پیش نیاز رو پاس نکرده :D) اصلا اخلاقش رو بررسی کنم. :)

هرکی بگه قیافه براش مهم نیست باید بهش شک کرد! انسان زیبایی ظاهر رو هم دوست داره و یه آدم خوب سیرت اگه خوب صورت هم باشه طرفدارای بیشتری داره ولی مهم اینه که دوتاشونو که کنار هم میذاریم تعادلو درست برقرار کنیم یعنی به خاطر صورتش سیرت بدشو فراموش نکنیم . چون قیافه مگه چقدر میخواد بمونه خوشگلترین دخترم بعد 50 سال دیگه زیباییشو نداره
یکی گفته بود با کسی ازدواج کن که میتونی راحت باهاش حرف بزنی نه کسی که فقط میخوای باهاش ... کنی چون در آخر اون همصحبتیه که برات میمونه:happy:

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
زيبايي و اخلاق بايد با هم باشه !

اگر جلوي من يه زن بزارند زشت ولي با اخلاق
و يكي بسيار زيبا ولي خيلي بي اخلاق

ترجيه ميدم ازدواج دائم نكنم (ولي يه ازدواج موقت با مورد دوم البته با اذن پدر شايد خيلي هم بد نباشه !‌)
connie_07.gif

FAIER

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
زيبايي و اخلاق بايد با هم باشه !

اگر جلوي من يه زن بزارند زشت ولي با اخلاق
و يكي بسيار زيبا ولي خيلي بي اخلاق

ترجيه ميدم ازدواج دائم نكنم (ولي يه ازدواج موقت با مورد دوم البته با اذن پدر شايد خيلي هم بد نباشه !‌)
connie_07.gif
اخلاق میشه عوض کرد ولی قیافه رو ...
283.gif

kagero

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اقايون نابغه از خوندن پستهاتون واقعا خوشحال شدم.تا وقتي پسرهاي........مثل شما هستند ديگه ما دخترا غم نداريم!!!!

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
اشتباه شد با kagero بودم sorry
:D

l'avocat

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
27
واقعا ممنون از جناب coolzero برای عوض کردن آواتور!کمک به بشریت کردی:lol: به اندازه کافی با دیدن اون موجود از زندگی سیر شدیم!!!!!!!!:wacko:
اینم اندر فوائد زیبایی چهره:happy:

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
قابلی نداشت :D
ولی ناراحتش کردی
میگه تو سیارشون دختراشون براش میمیرن ولی زیبایی اینجا با زیبایی اونجا فرق داره
میگه تو ساره شون جراحی دماغ حیلی رو بورسه میرن دماغو کلا ور میدارن فقط سوراخاش میمونه :D چشماشونم روش کار کردن بزرگ شه میگن از کارتون فوتبالیستها الهام میگیرن :p

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
پس با اونها هم ارتباط داری
یواش یواش دارم پی میبرم

azad az zad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببین یارو کسی از شما راجع به اعتبار نظر سنجی سوال نکرد که مثل قاشق نشسته میپری وسط . تهمت زدن آسونه ولی اثباتش سخته . گرچه وقتی کسی مثل شما حرف حساب نداشته باشه برای ابراز وجود شروع به چرت و پرت گفتن میکنه .
نظر سنجی چه ربطی به استارتر تاپیک داره ؟
حرف حساب ؟ :lol:این تاپیک صرفا برای نظر دادن افراده نه بحث علمی و تخصصی :)
اقايون نابغه از خوندن پستهاتون واقعا خوشحال شدم.تا وقتي پسرهاي........مثل شما هستند ديگه ما دخترا غم نداريم!!!!
حوس کردم یخورده بی ربط حرف بزنم ( حالا اگر کسی دلش خواست میتونه اعتراض کنه )
استاد ! اگه یه نفر یه گناهی کرده باشه ما میتونیم اونا ببخشیم ؟
صمد جان ما میدونیم تو از نظر فکری در چه سطحی هستی
یه نفر را سوار کن که خودش ماشین داشته باشه نه از این گدا گوده ها ...

بالا