برگزیده های پرشین تولز

زین پس داشتن CD کپی جرم است

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
پس این سیا ساکتی و داوود خطر رو با چی میسازن؟؟؟

براي اطلاع شما دوست عزيز عرض كنم كه اين سيا ساكتي و...اينارو فقط بلدن پخش!كنن!
كارساخت اين برنامه ها در شركت هاي خصوصي انجام ميشه.(اسم سازنده سيا ساكتي هم يادم نيس بعدا گير ميارم مينويسم واست)

Wolfbane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
براي اطلاع شما دوست عزيز عرض كنم كه اين سيا ساكتي و...اينارو فقط بلدن پخش!كنن!
كارساخت اين برنامه ها در شركت هاي خصوصي انجام ميشه.(اسم سازنده سيا ساكتي هم يادم نيس بعدا گير ميارم مينويسم واست)
اینو که میدونستم. طرف هم گفته بودم نمیدونم با چقدر میتونم عین شرک رو بسازم و ...

منظور اینکه فکر کردین اینا تو استودیو هاشون (همون شکرت خصوصی ها) از برنامه های اوریجینال استفاده میکنن؟؟؟؟

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
اینو که میدونستم. طرف هم گفته بودم نمیدونم با چقدر میتونم عین شرک رو بسازم و ...

منظور اینکه فکر کردین اینا تو استودیو هاشون (همون شکرت خصوصی ها) از برنامه های اوریجینال استفاده میکنن؟؟؟؟

عين شرك رو كه نميتونه بسازه:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
نه من به جنبه اينش توجه كردم كه مگه تو صدا سيما اصلا بلدن با اين برنامه ها كار كنن؟؟؟
يادش بخير يه سري رفتيم يه آهنگ برديم واسه تاييد پخش.آقاي استاد موسيقي كارشناس بزرگ(....اسمشو بگم همه ميشناسين)فرمودند:اين صداي ارگش!!!!!!!!خيلي زياده:lol::lol::lol:(مراد و مقصود از ارگ همانا كيبورد بود!)
تازه بعد از 2ساعت صحبت با آقا بهشون فهمونديم كه اين صداهه كه بوم بوم ميكنه ارگ نيست :lol:درامز زنده اس:D سمپل نيس!
بعدش گفت مگه شما جايزيست(مراد همانا جازيست:lol::lol::lol:) هم تو گروهتون دارين؟؟؟؟؟؟؟؟:lol::lol::lol:
خلاصه جايي كه موسيقي رو با adobe audition ظبط ميكنن از اين بيشتر ازشون انتظار نميره.
راستي aaشونم كپي بيد!

bayazee

Registered User
لایک‌ها
0
شما دويست هزار تومن پول ويندوز ايكس پي دادين!:lol:اين كه ما ده برابر پول خرج كنيم از ديدن فيلم و سريال كارتون بدون سانسور منع بشيم فايدش چيه!:blink:
در ضمن دل ما نبايد بايد به حال شركت هاي ايراني بسوزه همشون از نرم افزارهاي و محصولات خارجي سوء استفاده مي كنن در عوض از نرم افزار هاي و محصولا خودشون هم سوء استفاده ميشه!كپي رايت كامل همشونو ورشكست مي كنه!;)

سلام
نه ! نمی دم ! من چند سالی هست که از لینوکس و نرم افزار های کالا ازاد و رایگان استفاده می کنم . من با چند تا شرکت برنامه نویسی ایرانی هم همکار می کنم . تو اکثرشون قوانین کپی رایت رعایت می شه و بسیار هم حساس هستند ! چون کارشون درسته راحت پول می دن و چیزی نیاز بود می خرند . ولی شرکتی که همینطوری بالا می یاد مجبوره دزدی استفاده کنه ! اما در حد حرفه ای حتی اگر طرف هم بخواد به نعفش نیست ! چون پولو واسه خدمات و ساپورتش می ده ! در ثانی این هم صورت مثلا رو عوض نمی کنه ! شما چی کار داری یکی یک کار اشتباه انجام می ده ؟! شما کار درست انجام بده . اینطوری حق به حق دار می رسه ! از هر نرم افزار 10 تا بفروش می ره ولی اهلش می خرند . مثل الان نمیشه که طرف یک هفتست کامپیوتر خریده ! اونوقت حرفه ای ترین و گرونترین نرم افزار های دنیا روش نصبه ! که از هیچ کدوم درست اسفاده نمی شه !!

Wolfbane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
نه ! نمی دم ! من چند سالی هست که از لینوکس و نرم افزار های کالا ازاد و رایگان استفاده می کنم . من با چند تا شرکت برنامه نویسی ایرانی هم همکار می کنم . تو اکثرشون قوانین کپی رایت رعایت می شه و بسیار هم حساس هستند ! چون کارشون درسته راحت پول می دن و چیزی نیاز بود می خرند . ولی شرکتی که همینطوری بالا می یاد مجبوره دزدی استفاده کنه ! اما در حد حرفه ای حتی اگر طرف هم بخواد به نعفش نیست ! چون پولو واسه خدمات و ساپورتش می ده ! در ثانی این هم صورت مثلا رو عوض نمی کنه ! شما چی کار داری یکی یک کار اشتباه انجام می ده ؟! شما کار درست انجام بده . اینطوری حق به حق دار می رسه ! از هر نرم افزار 10 تا بفروش می ره ولی اهلش می خرند . مثل الان نمیشه که طرف یک هفتست کامپیوتر خریده ! اونوقت حرفه ای ترین و گرونترین نرم افزار های دنیا روش نصبه ! که از هیچ کدوم درست اسفاده نمی شه !!
آقا الان بده ما ایرانیها خودمون کامپیوتر میخریم هیچ کلاسی نمیریم خودمون واسه خودمون یپا مهندس کامپیوتر میشیم؟؟ اگه این برنامه هارو نداشتیم کجا اینطوری میشدیم؟ خب باید نصب کرد و ور رفت تا یاد گرفت دیگه.

ppn

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
6
امیر جان !
منظورت همون بهمن عظیمی دیگه نه !

Romty

Registered User
لایک‌ها
14
راستش آین قانون خیلی محشره اما در صورتی که واقعن اجرا بشه اما مساله اینه که باید از اول این قانون اجرا میشد نه الان که از 1 ساله تا 100ساله میدونه که نیاز نرم افزاریش رو چجوری بر طرف کنه ! دیگه دیره خیلی دیر !
یه راه دیگه هم است کل DVD , CD رایترهای ایران رو جم کنن :lol: و یا اینترنت رو قطع کنن یا اگه نمیتونن اینکارو کنن کل نرمافزارهای p2p رو جم کنن مخصوصا اون الاق رو :lol: خوب حالا شما بگید میشه ؟ عمرا" :wacko:

Im So Sorry ! It's Late !

بالا