برگزیده های پرشین تولز

سؤال در مورد وری ساين

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
آيا کسی سايتی سراغ داره که وری ساين اونو تعيد کرده باشه ولی اون سايت برشکسته
شده باشه..اگه میدنيد اسمه سايتو بنويسيد

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک مسئله رو شما فراموش کردید

ببینید اینکه وری ساین به کسی اس اس ال بده با اینکه اون شرکت ورشکست بشه یا نشه ربطی نداره
اگه خواستی من برای سایتت وری ساین بگیرم یک هفته دیگه هم جمعش کن بره

فقط نکته مهم اینه که سایت شما ایرانی نباشه از ایران هم ثبت نشده باشه شما هم از داخل ایران اس اس ال نخری
همین و بس سالی هم 350 دلار تا 1500 دلار بسته به نوع اس اس الی که میخری
اگر امکانات جانبیش رو هم بخواهی موجود است.

egold4ucom

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از princekin :
یک مسئله رو شما فراموش کردید

ببینید اینکه وری ساین به کسی اس اس ال بده با اینکه اون شرکت ورشکست بشه یا نشه ربطی نداره
اگه خواستی من برای سایتت وری ساین بگیرم یک هفته دیگه هم جمعش کن بره

فقط نکته مهم اینه که سایت شما ایرانی نباشه از ایران هم ثبت نشده باشه شما هم از داخل ایران اس اس ال نخری
همین و بس سالی هم 350 دلار تا 1500 دلار بسته به نوع اس اس الی که میخری
اگر امکانات جانبیش رو هم بخواهی موجود است.

سلام
تایید میشه.البته اگر پیش داوری نباشه فکر کنم دوستمون قصد دارند سیستمی را تبلیغ کنند و با این موضوع هم شروع کردند.امیدوارم موفق باشید در کارتون

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
به نقل از egold4ucom :
سلام
تایید میشه.البته اگر پیش داوری نباشه فکر کنم دوستمون قصد دارند سیستمی را تبلیغ کنند و با این موضوع هم شروع کردند.امیدوارم موفق باشید در کارتون

نه دوست عزيز من قصده تبليغ سيستميرو ندارم فقط خواستم با وری ساين بيشتر
آشنا شم..يعنی در کل شما میگيد که وری ساين تبادلاته مالی شرکتهای
تجاری بيمه نمیکنه...

tehrancyber

Registered User
لایک‌ها
0
من برات با سالی 15$ برای سایت ایرانی فارسی هم می گیرم :D
طبق حرفهای بقیه منم باید بگم که وری ساین فقط امنیت سایت از نظر اطلاعات رو تضمین می کنه و کاری به محتویات و کار اون سایت نداره ;)
بعضی جاها حتی بصورت مجانی یا تست روی هاستینگشون می دن ;)

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
از نظر اطلاعات يعنی چی..چه اطلاعاتی رو ...يعنی تمام اينا الکيه میگن وری ساين تبادلات
مالی بيمه میکنه...

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببین دوست عزیز شما هنگام ثبت نام یا کار در سایتها مشخصات شخصی خودتون را وارد می کنید بخصوص در سایتهایی که تبادل پول انجام میشه و در کل باید گفت تمام اطلاعات شخصی شما که با اینگونه سایتها مورد تبادل قرار می گیره
حال سیستم اس اس ال میاد اطلاعات شما را کد می کنه و از زمانی که از دستگاه شما خارج میشه تا زمانی که به سرور مورد نظر میرسه به صورت کد شده ارسال می کنه در واقع بدین شکل از هک شدن این اطلاعات در بین مسیر جلوگیری می کنه

اس اس ال هیچ چیز رو بیمه نمی کنه

برای توضیح بهتر اگر شما بر روی لوگوی اس اس ال ایگولد کلیک کنید که متعلق به وری ساین هست این توضیح رو به شما داده میشه

Secure Socket Layer info...

Pages on the e-gold Ltd. web site that require your account password or display/edit account information, are secured using Secure Socket Layer (SSL) technology. To protect this information from others you are best served using 128 bit SSL ("strong encryption"). Lesser strength encryption (e.g. 40 bit SSL) can be "broken" in a matter of days or less. 128 bit encryption is over 300,000,000,000,000,000,000,000,000 times harder to break than 40 bit encryption.

e-gold Ltd. uses an SSL server certificate that allows modern web browser software to utilize the advantages of 128-bit security. The type of technology used in this certificate goes by several names: "Global Server ID", "SGC Special Digital certificate", and "Super Certificate".​

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از tehrancyber :
من برات با سالی 15$ برای سایت ایرانی فارسی هم می گیرم :D
طبق حرفهای بقیه منم باید بگم که وری ساین فقط امنیت سایت از نظر اطلاعات رو تضمین می کنه و کاری به محتویات و کار اون سایت نداره ;)
بعضی جاها حتی بصورت مجانی یا تست روی هاستینگشون می دن ;)

منظور من وری ساین بود البته ژئوتراست هم به ایران خدمات نمیده

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
و اما توضیحات کاملتر در مورد وری ساین

این سایت برای اینکه به کسی سرویس بده از اون شخص مدارک شناسایی میخواهد مبنی بر این که اون شخص یک شخص حقیقی است و دارای مکان مشخص و تلفن مشخص همین و بس

بسته به نوع اس اس ال که می دهد اس اس ال خودش را بیمه می کند مثلا در 40 بیت تا 100 هزار دلار بیمه می کند ودر 128 بیت تا 250 هزار دلار بیمه می کند که در صورت هک شدن اون سایت این مبلغ را به سایت بپردازد

اما مسئله مهم این است که این سیستم به هیچ وجه اون سایت رو بیمه نمی کنه که اگر ورشکسته بشه یا جمع کرد به کاربران اون سایت خسارت پرداخت نماید.

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
ممنون دوستان

بالا