برگزیده های پرشین تولز

سئوالي از بر و بچ کارشناسي ارشد

iman2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام

سئوالي از بر و بچ کارشناسي ارشد

تحصيلات کارشناسي ارشد چقدر براي شما براي کسب موقعيت شغلي بهتر مفيد بود .(اصلا مفيد بود يا نه،چقدر فکر مي کنيد اين معلومات وضعيت کاري شما را در آينده بهبود ببخشد و ..........)

al_frd

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
به نظر من فوق ليسانس خيلي بهتر از ليسانسه . البته يكي از دوستام ميگه هر جا ميره براي كار چون فكر ميكنن حقوق زياد مي خواد ، بهش جواب رد مي دن .
اما براي جاهاي دولتي فوق ليسانس داشتن خيلي بهتره . اگه پارتي داشته باش و با فوق ليسانس به راحتي توي شركتهاي دولتي استخدام ميشي (حتي به صورت قراردادي) . اما با ليسانس يكمي خودشون رو مي گيرن ...

توي شركتهاي خصوصي فكر كنم بستگي به مدرك صاحب شركت داشته باشه . ...

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از al_frd :
سلام
به نظر من فوق ليسانس خيلي بهتر از ليسانسه . البته يكي از دوستام ميگه هر جا ميره براي كار چون فكر ميكنن حقوق زياد مي خواد ، بهش جواب رد مي دن .
اما براي جاهاي دولتي فوق ليسانس داشتن خيلي بهتره . اگه پارتي داشته باش و با فوق ليسانس به راحتي توي شركتهاي دولتي استخدام ميشي (حتي به صورت قراردادي) . اما با ليسانس يكمي خودشون رو مي گيرن ...

توي شركتهاي خصوصي فكر كنم بستگي به مدرك صاحب شركت داشته باشه . ...
والا من با ارشد دولتی تو یه سازمان کار می کنم
عملا همه کاری میکنم
از کارای اماری پروژه های سازمان تا اصلاح ساختار بایگانی بخش زیر دستم و و تیپ کردن طرز تهیه گزارش پروژه و مکانیزه کردن اونا
بدبختی من اینجاست که من هیچ دستورالعمل مشخصی ندارم و از من نتیجه می خوان بقیه کارا و راه و روش به عهده خودمه
درمورد حقوق هم فقط اگه استخدام رسمی باشی حقوقت خیلی تفاوت میکنه و تو سایر روشهای استخدام پایه حقوقی فرق زیادی نمی کنه

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
خب استخدام رسمي هم كه اين دوره زمونه كيمياش شده...
31.gif

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از daftarekhaterat :
خب استخدام رسمي هم كه اين دوره زمونه كيمياش شده...
31.gif
خود اون استخدام غیر رسمی هم تو جاهای مختلف معمولا چندین مدله که هرکدوم مزایا و پایه حقوقیشون فرق می کنه
مثلا ما اینجا غیر رسمی 3 مدل داریم
یکیش ساعتیه و دومدل هم قراردادیه که درشرایط برابر خیلی باهم دریافتی ها فرق میکنه و تابع **** هماهنگ حقوق هم نیست

بالا