برگزیده های پرشین تولز

سئوال در مورد رنک سایت

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
سلام !
دوستان لطف میکنید بگید بازدید از یک سایت روزانه چقدر باید باشه که رنک اون سایت بره بالا؟!!
الکسا و گوگل رو لطفا به صورت مجزا بگید !!
ممنون

babak123

Registered User
لایک‌ها
2
اینکه گوگل چه معیار هائی برای بالا بردن رنکش داره هر دفعه فرق می کنه . به نظر من محتوی سایت معیار بهتری برای گوگل هست تا ترافیک سایت یا وضعیت اون سایت در آلکسا. ولی خوب در کل اگر سایتت رتبه زیر 100 هزار آلکسا رو داشته باشه میشه گفت سایت فعالیه و میشه برای آینده روش حساب کرد

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
سلام !
دوستان لطف میکنید بگید بازدید از یک سایت روزانه چقدر باید باشه که رنک اون سایت بره بالا؟!!
الکسا و گوگل رو لطفا به صورت مجزا بگید !!
ممنون

سلام

بنظر من معیار گوگل تنها بازدید روزانه بالای سایت نیست و به عوامل دیگری مانند منحصر بفرد بودن سایت و محتوای آن ، بک لینک های خوب و .... بیشتر بستگی داره .
( بعنوان مثال همین وبلاگی که در امضای من هست ، نسبت به بازدید کننده کمی که داره پیج رنک 3 واسش بالاست ! )

موفق باشید

Last edited:

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
خب واسه فروشگاه چه چیزهایی رو باید رعایت کرد که رنکش بالا بره؟!

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92

نظر شخصی من اینه که وقتت را در کارهای تکراری و کپی کاری تلف نکنی .
اگر یتونی بگردی و یکی دوقلم جنس خیلی کمیاب و نادر توی بازار را پیدا کنی و زودتر از بقیه توی اینترنت و گوگل معرفی کنی خیلی زود نتیجه میکیری و پیج رنکت بالا میره !
بستگی به سلیقه و خلاقیت خودت داره که چه نوع کالایی را انتخاب میکنی ، یادت باشه که همیشه یک ایده جدید وجود داره ! خوب چرا تو زودتر اونو پیدا نکنی !

موفق باشید

mohsen57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
محتوای یونیک ، بک لینک واقعی و cms

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
محتوای یونیک ، بک لینک واقعی و cms
ها! دا ! بی سواتی توضیح بده !

خب اینایی که شما دوست عزیز فرمودین صحیح .. البته این بازارگرمی بیشتر هست یعنی بیشتر بازار رو به این طریق میشه دست گرفت !که 100% در کنار اون به اینترنت نیاز هست..
خب !!
چیزی که فعلا به نظرم برسه نیست..
شما پیشنهادی ندارید؟

بالا