برگزیده های پرشین تولز

سئوال در مورد نرم افزار برای lumia 620

Mehdy54

Registered User
لایک‌ها
20
سلام
من می خوام یک لومیا 620 بگیرم فقط می خواستم بدونم نرم افزار Gps که شهرهای ایرانو داشته باشه براش هست یا نه؟
برنامه هایی شبیه smart tools اندروید براش موجوده؟

Mehdy54

Registered User
لایک‌ها
20
با توحه به اینکه جوابی نگرقتم باید برم سراغ اندروید ممنون از جواب همه دوستان

mbig051

Registered User
لایک‌ها
15
مسلما داره دوست عزیز
نیازی به زدن تاپیک نبود برو پیش کسی که کارش نرم افزار باشه تا واست بزنه

Mehdy54

Registered User
لایک‌ها
20
خوب اگه دارید همچین چیزی معرفی کنید مسلما در حدی هستم که توانایی نصب نرم افزار رو داشته باشم در ضمن من تو هیچ تاپیکی نرم افزار های فوق رو ندیدم چون الانش هم که نوکیا دارم ovimap دیتا دانلود نمیکنه نمی خوام بعدش دردسر داشته باشم در ادامه هم با توجه به رم کم و چند تا review دیدم بعدا برام معضل میشه و باید دویاره گوشی عوض کنم که نمی خوام اینکارو بکنم

badform

Registered User
لایک‌ها
97
منم همین سوال دوستمون را داشتم ؟ همچین نرم افزاری داره و بیدردسر تو ایران کار می کنه؟
و آیا ویندوز فون نرم افزار منشی تلفنی داره؟

Alone.Man

Registered User
لایک‌ها
46
سلام دوست عزیز بنده لومیا ۸۰۰ دارم ،نه بلوتوث فعال میشه نه فارسی میشه البته دردسر داره حتی اگه بشه و کار هرکسی نیست به هرتعمیر کاری گفتم بلد نبود بخدا

Chess

Registered User
لایک‌ها
117
با سلام
خدمت دوست عزیزم عارضم که داره خیلی هم دقیقه البته من اون نرم افزار smart tools که شما میفرمایید رو تا حالا باش کار نکردم
اما nokia lumia 620 نرم افزار nokia map رو داره که اون خواسته شما رو برآورده میکنه

Chess

Registered User
لایک‌ها
117
سلام دوست عزیز بنده لومیا ۸۰۰ دارم ،نه بلوتوث فعال میشه نه فارسی میشه البته دردسر داره حتی اگه بشه و کار هرکسی نیست به هرتعمیر کاری گفتم بلد نبود بخدا
با سلام
بنده nokia lumia 620 داشتم بلوتوث فعال میشه اما در مواردی با هر گوشیی سازگار نیست بعضی گوشییای دیگه رو راحت میشناسه بعضیا رو با کمی مشکل
شما برای بلوتوث گرفتن یا بلوتوث دادن باید از قسمت setting > bluetooth فعالش كنيد
در مورد فارسی سازی در قسمت setting > language زبان فارسی رو انتخاب کنید و بسته 20mb رو که مربوط به نصب زبان فارسی هست رو دانلود کنید
يا علي

Alone.Man

Registered User
لایک‌ها
46
با سلام
بنده nokia lumia 620 داشتم بلوتوث فعال میشه اما در مواردی با هر گوشیی سازگار نیست بعضی گوشییای دیگه رو راحت میشناسه بعضیا رو با کمی مشکل
شما برای بلوتوث گرفتن یا بلوتوث دادن باید از قسمت setting > bluetooth فعالش كنيد
در مورد فارسی سازی در قسمت setting > language زبان فارسی رو انتخاب کنید و بسته 20mb رو که مربوط به نصب زبان فارسی هست رو دانلود کنید
يا علي
ممنون از اینکه جواب دادید اما تا بحال لومیا ۸۰۰ فارسی شده ندیدم برای هر تعمیر کاری بردم گفت نمیتونم

alizamany

Registered User
لایک‌ها
42
ممنون از اینکه جواب دادید اما تا بحال لومیا ۸۰۰ فارسی شده ندیدم برای هر تعمیر کاری بردم گفت نمیتونم
لومیا 800 به کل فارسی نمیشه کلا ویندوز فون 7.5 و 7.8 سیستمشون فارسی ساپورت نمیکنند

alizamany

Registered User
لایک‌ها
42
سلام
من می خوام یک لومیا 620 بگیرم فقط می خواستم بدونم نرم افزار Gps که شهرهای ایرانو داشته باشه براش هست یا نه؟
برنامه هایی شبیه smart tools اندروید براش موجوده؟
در مورد نقشه بهتون بگم که نوکیا مپ خودش نقشه داره که به جرات میتونم بگم جزو بهترین نقشه ها هستش و به صورت پیش فرض روی گوشی نصب هست فقط شما باید کشور ایران را در نقشه سرج کنید و بعد دانلود کنید
در بعضی مواقع که نقشه ها دانلود نمیشن شما باید با وی پی ان نقشه ها را دانلود کنید برای این کار هم باید از طریق لپ تاپتون با برنامه connectify اینترنت رو روی موبایلتون شیر کنید

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
Here Maps خود نوکیا به صورت دیفالت هست روی گوشی، 94 مگ حجم نقشه ایرانشه، شهرهای اصلی و راه ها رو داره، خیلی راحت هم میتونید از استور دانلود کنید.
همونطور که دوستمون توی پست بالا توضيح دادن بهترین برنامه مسیریابی هست همین Here Maps.
Points of interest یی که داره رو من توی هیچ نقشه ای ندیدم، فقط کافیه روی مکان نما رو بزنید و هرچی اطرافتون باشه (از بانک و رستوران تعویض روغنی تا یه ساندویچی کوچیک!) رو بهتون نشون میده، همچنین میتونید کوشیتون رو بالا بگیرید و با دوربین دقیقاً اون نقطه رو نشونتون میده،
یکی از دلایل اصلی که من 720 گرفتم جای 8اکس همین نقشه نوکیا بود، با این که اون تو بقیه موارد خیلی سره

بالا