برگزیده های پرشین تولز

سئوکار حرفه ای برای سایت فروشگاهی میخام،همکاری بصورت درصد فروش

atrenice

Registered User
لایک‌ها
47
با سلام
یه سایت فروشگاهی عطر و ادکلن دارم ولی به دلیل مشغله کاری و همچنین نداشتن دانش سئو نمیتونم زیاد روش کار کنم.
این سایت اگر سئوی خوبی روش انجام بشه و هرروز مطلب جدید و جنس جدید بهش اضافه بشه فروش بسیار خوبی خواهد داشت.
یکنفر که کار بلد باشه نیاز دارم به همکاری، به اینصورت که تمام کارهای سایت بهش بسپارم و از فروش درصد بدم،ناگفته نماند که سود اجناس خوبه و در صورت فروش زیاد خیلی بیشتر از دستمزد سئو و اپراتوری برای شخصی که اینکارو انجام میده،براش میمونه. همینطور با توجه به اینکه مغازه بنده در بازار بزرگ تهران هست میتونیم کالاهای بسیار زیاد و متنوع و با قیمت بسیار مناسب به سایت اضافه کنیم.
عقد قرارداد بصورت محضری و با مدت زمان قابل مذاکره انجام میشه.
سابقه کاری بنده رو میتونید در پست های اینستاگرام ببینید که از سال 2016 در اینستاگرام فعال هستم و قبل از اون هم مغازه تکفروشی داشتم ، در کل حدود 12 ساله کارم فروش ادکلن هست
پیج اینستاگرام @atrenice.store و @atrenice_perfume
شماره تماس و واتساپ : 09354713025

همچنین برای واردات ادکلنهای خاص و نایاب با سود عالی از کشور ترکیه نیاز به یکنفر سرمایه گذار و شریک با مبلغ 150 الی 200 میلیون دارم.بنده در کشور ترکیه آشنا دارم و پرداخت پول زمانی انجام میشه که اجناس به دست ما میرسه و نگرانی بابت این موضوع بهیچ عنوان نیست.

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
سلام دوست عزیز خواستم بگم هیچ سئوکار حرفه ای با شما درصدی کار نمیکنه چرا که خودش سایت میزنه و جنس هم میاره و میفروشه و نیازی به دادن درصد به بقیه نداره

فقط خواستم بگم اگر کسی هم اومد به احتمال بسیار بالا در حد کارآموز هستش و میخواد مواردی که به شکل تئوری بلد هست رو روی سایتتون پیاده کنه و اگه جواب داد که چه عالی و اگر هم نداد سایت شما نابود میشه

مراقب باشید دست هر کسی ندید اگه زحمت کشیدید براش

موفق باشید

atrenice

Registered User
لایک‌ها
47
سلام دوست عزیز خواستم بگم هیچ سئوکار حرفه ای با شما درصدی کار نمیکنه چرا که خودش سایت میزنه و جنس هم میاره و میفروشه و نیازی به دادن درصد به بقیه نداره

فقط خواستم بگم اگر کسی هم اومد به احتمال بسیار بالا در حد کارآموز هستش و میخواد مواردی که به شکل تئوری بلد هست رو روی سایتتون پیاده کنه و اگه جواب داد که چه عالی و اگر هم نداد سایت شما نابود میشه

مراقب باشید دست هر کسی ندید اگه زحمت کشیدید براش

موفق باشید
ممنونم از حسن توجه شما
توکل به خدا شاید خدا خواست و ینفر پیدا شد

بالا