برگزیده های پرشین تولز

سئو تستی سایت

ali110ali110ali110

Registered User
لایک‌ها
78
سلام
من دارم یک دوره آموزش آنلاین سئو رو میگذرونم
الان ک بخش مقدماتی و تئوریش تموم شده، داره وارد فاز عملیش میشه که باید روی یک سایت نکاتی که گفته میشه رو پیاده کرد تا بتونیم به صورت محسوس اثرات نکات پیاده سازی شده رو ببینیم
اما مشکل اینکه ک من سایتی ندارم ک بخام روش این نکات رو پیاده کنم و دوست و آشنایی هم ندارم که بخام باهاش حرف بزنم و ازش بخام سئوی سایتش رو بده ب من
به نظر شما الان چ کار کنم که بتونم هم تجربه ای برام بشه و هم نمونه کار؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
یدونه سایت تازه تاسیس که بزنین زیر 50 تومن در میاد در بدبینانه ترین حالتش
ولی خب بازدیدی نداره که بخوایین سئو رو تست کنید روش :D

faraseo.net

Registered User
لایک‌ها
73
دوست عزیز دورهه ای انلاین که نمونه های اون هم زیاد هستن تقریبا مشابه هم هستن و آموزش سئو رو در چند جلسه به اتمام می رسونن.

دوره های خوبی هستن تا با مباحث سئو اشنا بشید اما همه این دوره ها ادعا می کنند بعد اتمام دوره شما سئو کار خواهید شد و می تونید پروژه قبول کنید.
در واقه به این صورت نیست.
سئو تلفیقی از دانش و تجربه است و هر چه جلوتر برید تاثیر تجربه بیشتر میشه.

اما برای سئو سایتی نیاز نیست حتما سایتی بازدید داشته باشه تا شما اون رو سئو کنید یا تست کنید.

سئو یعنی ایجاد فروش بیشتر و ترافیک هدفمند با رضایت و تجربه خوب کاربری

شما یه سایت بزنید و یک هاست خوب میتونید از نت افراز یا هاست نگار تهیه کنید. روی یه موضوع کار کنید و هزچه زو یاد میگیرید روی این سایت اجرا کنید.
اما یه جاهایی رو باید هزینه هم کرد. شما حتما بعد مدتی باید روی اف پیج سایت تون کار کنید که تجربه خوبی میشه و هم تولید محتوا که همه این ها مقداری هزینه داره.

ولی این دوره ها فقط اشنایی اولیه هستن و تکنیک هایی هستن که تو این دوره ها گفته نکمیشه و هر کسی روش خودشو داره.

حتما اموزش دوره اف پیج محسن طاووسی رو ببینید در کنار دوره هاتون.
اگر دوره بابک بنیادی شرکت می کردید واقعا متفاوت بود با سایر دوره هایی مثل مدیر وب ، نیوسئو ، فرین اکادمی و ...

بالا