سایت ساز وبزیکسب درآمد

ساب دامین یا فولدر؟ سئو

شروع موضوع توسط iranii ‏5 مارس 2007 در انجمن بایگانی

1. iranii

iranii Registered User

site.com/test
    test.site.com
    من جستجوهای زیادی کردم خیلی ها گفتند که موتورهای جستجوگر به ساب دامین مثل یک سایت جدید نگاه میکنند ولی اگر فولدر باشه اینطور نیست. یعنی هر ساب دامین برابر است با یک سایت جدید از دید موتورهای جستجوگر و تبادل رنکی بین ساب دامین ها و صفحه اصلی نخواهد بود.

و اینکه اگر بخش ها رو روی فولدر قرار بدیم رنک اونها به صفحه اصلی سایت هم خواهد رسید در غیراینصورت اینطور نیست و تاثیری نخواهد داشت. آیا این درسته؟

من الانه نزدیک 10-15 بخش محتوایی دارم که همه روی ساب دامین هستند آیا این میتونه تاثیر بد و ضعیفی روی سئو سایت داشته باشه؟

در کل پیشنهاد شما چیست؟ اینکه ساب دامین ها بصورت دایرکتوری باشند؟
    خودم که کلا تمایل دارم بصورت ساب دامین کار کنم.

2. بازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برندخرید بک لینک
  3. CANOR

CANOR Registered User

به نظر من هیچ فرقی با نمیکنه
    لینک لینکه حالا چه تو ساب باشه چه تو فولدر چه تو یه سایت دیگه
    تجربه من میگه هیچ تفاوتی نداره و هر دوش توی رنک سایت موثره و از نظر سئو هم مشکلی نیست
    حالا دوستان هم نظراتشونو بدن
    شاید من اشتباه میکنم;)

4. iranii

iranii Registered User

البته دوست گرامی تفاوت دارد.
    ولی فکر کنم شما دقیق منظورم رو متوجه نشدید.
    منظورم من استفاده از فولدر ها و ساب دامین ها برای آدرس دهی بخش های مختلف سایت هست.
    مثلا شما یک بخش فاروم دارید و یک بخش هم اخبار از نظر موتورهای جستجور news.site.com یه دامین جدا محسوب میشه و حتی وقتی که شما بخواهید صفحات ایندکس شده site.com رو هم توی گوگل سرچ کنید اصلا ساب دامین جز ایندکس به حساب نمیان. این مورد رو کاملا میشه در مورد سرویس های وبلاگ مشاهده کرد مثلا شما الانه برای پرشین بلاگ همین کار رو کنید میبینید که اصلا یک آدرس وبلاگ هم در اون ظاهر نمیشه چون اصلا اونها رو با اینکه ایندکس کرده ولی جز سایت جدا حساب میکند.

موتورهای جستجوگر بطور کلی به ساب دامین همانند یک دامین جدید نگاه میکنند و آن را زیر مجموعه از یک سایت در واقع نگاه نمیکنند. اما برای فولدرها اینطور نیست.

ولی با اینجال بازهم میشه در این مورد بحث و گفتگو کرد و دید که دوستان به چه صورتی تمایل به استفاده دارند و چرا؟

5. iranii

iranii Registered User

دوستان نظری ندارند؟ این بحث کمی نیست.

عسل طبیعی و گرده گل ایرانیخرید و فروش اتوماتیک ارزهای الکترونیکی