برگزیده های پرشین تولز

webmester

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با سلام
من برای وبلاگم
به ادرس
http://panjpeykar.rzb.it
دنبال ایمیل با پسوند دلخواهم هسم برای نمونه مث
[email protected]
-------------
شنیدم برا پسوند دلخواه تنها کسایی که هاست و دامنه دارن میتونن پسوند دلخواه داشته باشن....
کسی اینجا هست از سایتش برا من ایمیل با پنل بسازه....به طور رایگان؟
من هم بجاش میتونم تبلیغش کنم....
تو خیلی سایتا حتی تو سایت خودم....
اگر کسی هست بگه تو کامندها....
فقط یه چیزی ایمیل با فضا بالا میخواما

aordibehesht

Registered User
لایک‌ها
90
با سلام
من برای وبلاگم
به ادرس
http://panjpeykar.rzb.it
دنبال ایمیل با پسوند دلخواهم هسم برای نمونه مث
[email protected]
-------------
شنیدم برا پسوند دلخواه تنها کسایی که هاست و دامنه دارن میتونن پسوند دلخواه داشته باشن....
کسی اینجا هست از سایتش برا من ایمیل با پنل بسازه....به طور رایگان؟
من هم بجاش میتونم تبلیغش کنم....
تو خیلی سایتا حتی تو سایت خودم....
اگر کسی هست بگه تو کامندها....
فقط یه چیزی ایمیل با فضا بالا میخواما

سلام

دوست عزیز برای ایمیلی با آدرس بالا باید دامنه panpeykar.com را داشته باشید تا بتونید اون آدرس یا هر آدرس دیگه ای که به panjpeykar.com@ ختم میشه رو بسازید
حتما سرچ کنید و در این مورد مطالعه کنید چون سوالتون بسیار ابتدایی هست و با سرچ کردن و مطالعه ی یک مقاله ی چند خطی چندین برابر پاسخ این سوالتون اطلاعات بدست بیارید.

موفق باشید

webmester

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام

دوست عزیز برای ایمیلی با آدرس بالا باید دامنه panpeykar.com را داشته باشید تا بتونید اون آدرس یا هر آدرس دیگه ای که به panjpeykar.com@ ختم میشه رو بسازید
حتما سرچ کنید و در این مورد مطالعه کنید چون سوالتون بسیار ابتدایی هست و با سرچ کردن و مطالعه ی یک مقاله ی چند خطی چندین برابر پاسخ این سوالتون اطلاعات بدست بیارید.

موفق باشید
والا کار من فقط شده سرچ کردن-اگر راسشو بخوایین من دوس ندارم به خاطر یه ایمیل پول هدر بدم برا خرید دامین...من رایگان شروع کردم رایگان هم تمومش میکنم...:D:D:D:D:D
ممنون که در تایپینگ شرکت کردین;)

webmester

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام

موفق باشید
والا کار من فقط شده سرچ کردن-اگر راسشو بخوایین من دوس ندارم به خاطر یه ایمیل پول هدر بدم برا خرید دامین...من رایگان شروع کردم رایگان هم تمومش میکنم...:D:D:D:D:D

aordibehesht

Registered User
لایک‌ها
90

اگه رایگان شروع کردین مطمئن باشین به زودی رایگان هم تمومش می کنید و میرین سراغ یه کار دیگه

بالا