برگزیده های پرشین تولز

ساخت قالب برای یک کتگوری خاص !!

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
آیا راهی وجود داره که بشه برای یک کتگوری خاص یک قالب مخصوص ساخت که با قالب کتگوری آرشیو فرق داشته باشه ؟
42.gif

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از azizaa :

مرسی از توجهتون لطف کردین
ولی اگر زبان انگلیسی بنده تا این حد بود که بتوانم از این قبیل مقالات و آموزش ها استفاده کنم بی شک سوالمو اینجا مطرح نمیکرد و با جستجو در سایتهای مربوطه جواب رو پیدا میکردم .

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از azemati :
خيلي سادس ... سعي كن زبانتو قوي تر كني تا خودت بتوني مشكل خودت رو رفع كني.

متشکر از راهنمایی حکیمانه شما
فقط یه لطفی میکنین بگین که فلسفه وجود سایتهایی مثل پرشین تولز چیه ؟

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از good_pesar :
متشکر از راهنمایی حکیمانه شما
فقط یه لطفی میکنین بگین که فلسفه وجود سایتهایی مثل پرشین تولز چیه ؟
اين‌كه آدم تلاش خودش رو بكنه و بعد در مواردي اگه به مشكل خورد، بايد مطرح كنه. نه اينكه كوچكترين زحمتي به خودش نده ;)
به نظر من البته.

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از azemati :
اين‌كه آدم تلاش خودش رو بكنه و بعد در مواردي اگه به مشكل خورد، بايد مطرح كنه. نه اينكه كوچكترين زحمتي به خودش نده ;)
به نظر من البته.

اگر آدم در حد توان تلاش کرد و موفق نشد چی ؟
حتما به نظز شما سوال نکنه و بیخیال موضوع بشه, اینجوری هم خودش سنگ رو یخ نشده هم مزاحم وقت علما نمیشه چون این جور از شواهد امر پیداست انقدر سرشون شلوغه که ترجیح میدن به جای جواب دادن و بحث در راستای موضوع تاپیک به نظریه پردازی و فرافکنی بپردازن .

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از good_pesar :
اگر آدم در حد توان تلاش کرد و موفق نشد چی ؟
حتما به نظز شما سوال نکنه و بیخیال موضوع بشه, اینجوری هم خودش سنگ رو یخ نشده هم مزاحم وقت علما نمیشه چون این جور از شواهد امر پیداست انقدر سرشون شلوغه که ترجیح میدن به جای جواب دادن و بحث در راستای موضوع تاپیک به نظریه پردازی و فرافکنی بپردازن .
کاملا ، شدیدا و قویا تائید میشه !
32.gif
32.gif
32.gif

3nobar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خيلي سادس ... سعي كن زبانتو قوي تر كني تا خودت بتوني مشكل خودت رو رفع كني.
اين‌كه آدم تلاش خودش رو بكنه و بعد در مواردي اگه به مشكل خورد، بايد مطرح كنه. نه اينكه كوچكترين زحمتي به خودش نده
به نظر من البته.
شما که لالایی بلدی چرا خوابت نمی‌بره؟ شما که زبانت قویه، شما که تلاش می‌کنی جای چونه زدن این بنده خدا رو کمک کن. خیلی برخورد بدی داشتی. به قول خودت به نظر من البته!!!

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا یکی که زبانش خوبه یه توضیحی بده من هرچی اینو بالا پایین میکنم نمیفهمم چی به چی ولی احساس میکنم آقای مدیر لینکو اشتباه دادن چون اینجور که من حالیم شد در مورد مقایسه نوشته شده
42.gif

کاش خودشون فرصت کنن یه چند خطی توضیح مختصر مفید بدن

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
این مطلب ابتداش بر میگرده به اینکه شما میخوای تیو قالب های وبلاگت دست ببری و مدل های جدیدی درست کنی اما این امکان از قدرت ام تی خارجه...پس شما میای اول یدونه پلاگین هولو نصب میکنی. بعدش مثلا توی یک اینتری که از دوجزء تشکیل شده که یکیش تاریخ هستش و یکی دیگه هم نام مطلب...حالا شما نمیخوای توی بعضی از پستات تاریخ نشون داده بشه یا به هر صورت یه جور دیگه نمایش داده بشه...از پلگین و روشی که گفته شده و کاملا هم ملومه استفاده میکنی.البته به نظرم یه کارای دیگه هم بکنه ایم پلگینه...باید ببینی چه تگهای داره!!(وقت نداشتم دانلود کنم)...حالا این تقریبا چیزی بود که من کلی با بی سوادیم به مخم فشار آوردم...که فهمیدم.ولی به نظر من امکانش هست که با استفاده از تگ دیسکریپشن یه کارای کرد...البته وقتی بازم به مخم مراجه میکنم اونجا بررسی هام درست در میاد...ولی روی ام تی وقت نکردم امتحان کنم!!! نمیدونم...اساتید چی میگید؟

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ITX :
این مطلب ابتداش بر میگرده به اینکه شما میخوای تیو قالب های وبلاگت دست ببری و مدل های جدیدی درست کنی اما این امکان از قدرت ام تی خارجه...پس شما میای اول یدونه پلاگین هولو نصب میکنی. بعدش مثلا توی یک اینتری که از دوجزء تشکیل شده که یکیش تاریخ هستش و یکی دیگه هم نام مطلب...حالا شما نمیخوای توی بعضی از پستات تاریخ نشون داده بشه یا به هر صورت یه جور دیگه نمایش داده بشه...از پلگین و روشی که گفته شده و کاملا هم ملومه استفاده میکنی.البته به نظرم یه کارای دیگه هم بکنه ایم پلگینه...باید ببینی چه تگهای داره!!(وقت نداشتم دانلود کنم)...حالا این تقریبا چیزی بود که من کلی با بی سوادیم به مخم فشار آوردم...که فهمیدم.ولی به نظر من امکانش هست که با استفاده از تگ دیسکریپشن یه کارای کرد...البته وقتی بازم به مخم مراجه میکنم اونجا بررسی هام درست در میاد...ولی روی ام تی وقت نکردم امتحان کنم!!! نمیدونم...اساتید چی میگید؟

ببین آقا من جمعا 6 تا کتگوری دارم که روی قالب کتگوری پلاگین صفحه بندی نصبه و چون توی 5 کتگوری پستهایی هست که تمام عکس هستن روی این حساب نمیشه مثلا 40 تا از این پستها تو یک صفحه به نمایش در بیان برای همین من اومدم صفحه بندی کردم که توی هر صفحه 5 پست نشون بده که این برای تمامی کتگوری ها اعمال شده ولی توی اون کتگوری مورد نظر من یه چیزی حدود 450 پست هست که پست ها 90 درصد متن هستن و میشه تا 15 تا رو توی یک صفحه نمایش داد ولی خوب تو قالب کتگوری عدد 5 هست و این باعث شده که کتگوری مورد نظز حدود 90 صفخه بشه اصلا خوب نیست من فقط میخواهم که توی این کتگوری به جای 5 پست در صفحه 15 پست در صفحه نمایش داده بشه .

نمیدونم شاید یه راه ساده ترم وجود داشته باشه .

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
بیبین عزیز من این روشی که شما استفاده میکنی برای دسته بندی خوب نیست...دسته بندی باید عنوان مطالب فقط باشه مخصوصا برای وبلاگ های خبری و وبلاگهای که تعداد پستشون در روز بیتشر از یکی هست من این روش رو شدیدا توصیه میکنم...این روشی که برای دسته بندی هم خود مطلب نشون داده بشه واسه وبلاگهای هست که تعداد پست کم دارن...این روشی که من گفتم رو انتخاب کن...مشکلت حل میشه..تمامی عناوین مطالبت به صورت لینک توی صفحه مورد نظر دسته مربوطه نشون داد میشن و بعدم صفحه سنگین نمیشه...
مطمئن هم باش هیچ کس نمیاد از بین مثلا 300 تا مطلب توی یک دسته 5 تا 5 تا صفحه به صفحه سرچ کنه!!! اونی هم که میاد بیکار باید تشریف داشته باشه!البته به نظر من!

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ITX :
بیبین عزیز من این روشی که شما استفاده میکنی برای دسته بندی خوب نیست...دسته بندی باید عنوان مطالب فقط باشه مخصوصا برای وبلاگ های خبری و وبلاگهای که تعداد پستشون در روز بیتشر از یکی هست من این روش رو شدیدا توصیه میکنم...این روشی که برای دسته بندی هم خود مطلب نشون داده بشه واسه وبلاگهای هست که تعداد پست کم دارن...این روشی که من گفتم رو انتخاب کن...مشکلت حل میشه..تمامی عناوین مطالبت به صورت لینک توی صفحه مورد نظر دسته مربوطه نشون داد میشن و بعدم صفحه سنگین نمیشه...
مطمئن هم باش هیچ کس نمیاد از بین مثلا 300 تا مطلب توی یک دسته 5 تا 5 تا صفحه به صفحه سرچ کنه!!! اونی هم که میاد بیکار باید تشریف داشته باشه!البته به نظر من!

بد فکریم نیست
169.gif

آره هم بی دردسر تره هم از شره این عدد های بیریخت صفحه بندی راحت میشم
34.gif

حجمه صفحه ها ام خیلی میاد پایین تر
18.gif

بالا