آژانس هواپیماییexchanging

سال نو همتون مبارک

شروع موضوع توسط saeid_2001 ‏16 مارس 2006 در انجمن گفتگوی آزاد

1. saeid_2001

saeid_2001 کاربر تازه وارد

وقتی تقویمو نگاه میکنم مبینم چه روزهایی تو زنگیم گذشته رفته روزهای خوب و بد ولی باز هم گذشت و من یک سال دیگه هم بودم و زندگی کردم چه سخت بود یا چه اسان ولی من بودن و من از بودن هراسی ندارم . خدایا هرچی به چشمم دیدم از تهی یا پری خطی بود بر ذهنم که نمایان گر روزی از سال بود .حالا که زمان تازگی فرا رسیده گوش کن تا سفره دلمو برات باز کنم و این کهنگی ها رو از خودم بیرون کنم و جای سردی گرمی رو کاشت کنم.
    خدایا بچهای اینجا یه مسلمون چه مسیحی چه مومن چه بی دین همه در یک چیز مشترکن اونم اعتقاد به وجود تو پس خدایا تو که به همه یه دل دادی اندازه یه دنیا این دلو در سال جدید از محبت خودت پر کن .
    خدایا اونایی که بخاطر رسم زمانه در گیر سختیهای زندگی شدن رو چه اونی که دلش پیشه یکی گیره چه اونی که پشت کنکوریه چه اونی که میخواد زن بگیره چه اونی که میخواد بره از کشور رو خودت در این سال جدید در مسیر رسیدن به هدفشون کمک کن.
    خدایا تو سال جدید تمام مریضهای بی درمون و همه دلهای مریض رو شفا بده .
    خدایا در سال نو پدر و مادر اونایی که هنوز کنارشونن حفظ کن و اونایی که پیش خودتن رو از نور خودت دریغ نکن.
    خدایا تو این مملکته شب زده اونایی که به فکر پر کردن جیبهای نامتناهیشون هستن از دست درازی به اموال مردم کوتاه کن .
    خدایا هیچ پدری رو تو سال جدید شرمنده خانوادش نکن .
    خدایا در سال نو بچهای اینجا رو از ارزوی که دارن و هدفشون دور نکن و در راه رسیدن به اون کمکشون کن.
    خدایا این قلبها رو در پی تی هر روز بیشتر از دیروز به هم نزدیک کن.

:lol: سال نو همتون مبارک :lol: ​

2. hamedsullivan

hamedsullivan مدیر بازنشسته

منم سال نو رو به شما و همه ی دوستان پشاپیش تبریک میگم .

3. sunsilverboy

sunsilverboy کاربر تازه وارد

سال نو همه ایرانی های عزیز شاد باد .