برگزیده های پرشین تولز

سال 2012 چه بر سر زمین خواهد آمد؟

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
چه جالب اینجا همه دانشمندن فقط ناساست که نمی فهمه و نظراتش کشکه!
تبریک میگم به پی تی که این همه دانشمند تربیت کرده!
البته قبول دارم تو بعضی فورومها بعضی کاربران انقدر سطح علمیشون پایینه که حتی مسائل ساده فیزیک که تو کتابی مثل هالیدی هم هست رو ردن میکنن! کاری به این ندارم

ولی اینکه میگی دانشمند !!! کسی که با علوم تجربی سر و کار داره میدونه برای اثبات هر موضوعی نیاز به شواهد و مدارک و تحقیقات هست
پیش بینی یک قوم هیچ ارزشی از نظر علم تجربی (تاکید می کنم تجربی) نداره

ناسا هم نه چیزی رو تایید کرده نه خودش مدرکی آورده ! اگر گفته لینک از سایت ناسا بدید ;)

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
چه جالب اینجا همه دانشمندن فقط ناساست که نمی فهمه و نظراتش کشکه!
تبریک میگم به پی تی که این همه دانشمند تربیت کرده!

سلام
آخه ناسا طوفان خورشیدی رو پیشبینی کرده که ممکنه بعضی از ماهواره هارو دچار اختلال کنه نه قطع برق و ...!
این چیزا کشکه ، مسائل سال 2000 سال 2008 مگه اتفاق افتادن ؟ که حالا این یکی؟
این حرفارو باور نفرمایید.
در ضمن قوم مایا که اصل این 2012 از تقویم اون ها گرفته شده ، آغاز جهان رو هم پنج شیش هزار سال قبل از خودش تخمین زده!!!!
در حالی که فقط زمین ده ها میلیون ساله که موجود زنده روش زندگی میکنه فقط!
موفق باشید

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
ضمنا قوم مايا پايان جهان رو پيش بيني نكرده ... بلكه تقويمي داشتن كه تا يك سال بخصوصي بيشتر ادامه نداشت .... اون تقويم رو كه با تقويم ميلادي تطبيق دادن ديدن انتهاي تقويم ماياها 2012 ئه ...

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
ولي فاز مي ده به خدا من ديگه دانشگاه نمي رم ... همه ديگه دنبال پول جمع كردن نيست ... همه كار بد نمي كنن ... ديگه جنگ نمي شه ...

خدايي كاش 100% اثبات مي شد 2 سال زندگي مي كرديم !

سلام
من که به این حادثه معتقد نیستم ولی اگه همچین اتفاقی بیوفته اونهایی که زنده میمونن باز هم شروع میکنن به این کارا!

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
ضمنا قوم مايا پايان جهان رو پيش بيني نكرده ... بلكه تقويمي داشتن كه تا يك سال بخصوصي بيشتر ادامه نداشت .... اون تقويم رو كه با تقويم ميلادي تطبيق دادن ديدن انتهاي تقويم ماياها 2012 ئه ...

سلام
البته فکر میکنم اینا در اصل پیش بینی هم کردن و گفتن برای همینم تقویمو ادامه ندادن!
حالا نکته اینجا بوده که نجوم و ساخت تقویم در این تمدن منحصر به پادشاها و کاهنان و ... نبوده! بلکه منجمین تقویم میساختن و با قیمت کم به همه میفروختن! حالا شاید حال نداشتن تقویمو ادامه بدن ، ملت اعتراض کردن اینا هم گفتن از این سال به بعد جهان نابود میشه دیگه تقویمی در کار نیست! :دی
موفق باشید

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
سلام
البته فکر میکنم اینا در اصل پیش بینی هم کردن و گفتن برای همینم تقویمو ادامه ندادن!
حالا نکته اینجا بوده که نجوم و ساخت تقویم در این تمدن منحصر به پادشاها و کاهنان و ... نبوده! بلکه منجمین تقویم میساختن و با قیمت کم به همه میفروختن! حالا شاید حال نداشتن تقویمو ادامه بدن ، ملت اعتراض کردن اینا هم گفتن از این سال به بعد جهان نابود میشه دیگه تقویمی در کار نیست! :دی
موفق باشید

نميدونم والله ! من مقاله اي كه در مورد اين قوم خوندم نوشته بود كه اونا تقويم رو ادامه ندادن و استنباط شخصي نويسنده اين بود كه دنيا ادامه پيدا نميكنه :eek:

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
به نظر من هم یه جورایی باورنکردنی میاد. البته اگر فیلم 2012 را هم دیده باشید چه بسا که الان دولت های فخیمه دست به کار شدن برای بقای نسل بشر و صداش را هم درنیاوردن!

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
به نظر من هم یه جورایی باورنکردنی میاد. البته اگر فیلم 2012 را هم دیده باشید چه بسا که الان دولت های فخیمه دست به کار شدن برای بقای نسل بشر و صداش را هم درنیاوردن!

سلام
اصلاً این قضیه رو باور نکن! بیشتر این کار از معتقدین به مذاهب خاص سر میزنه. نه دولت های عادی.
بقاء یا انقراض نسل بشر در آینده برای هیچ آدم حال حاظری فقط به دلیل بقاء نسل ، اهمیت نداره! حداقل من ندیدم!
موفق باشی

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
سلام
اصلاً این قضیه رو باور نکن! بیشتر این کار از معتقدین به مذاهب خاص سر میزنه. نه دولت های عادی.
بقاء یا انقراض نسل بشر در آینده برای هیچ آدم حال حاظری فقط به دلیل بقاء نسل ، اهمیت نداره! حداقل من ندیدم!
موفق باشی
شاید اینطور باشه که شما میگید. ولی خب به هر حال وقتی تو و چند نفر دیگه بتونید خودتون را حداقل نجات بدید چرا این کارو نکنید؟!

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
احتمالش هست که قیامت بشه چون قیامت بعد 1000 سالو اندی می شه که 1000سال که شده
و اندی = این دیگه معلوم نیست

این 2 تا لینک پایینی رو ببینید

این
و این

ali-agha1368

Registered User
لایک‌ها
5
واقعني دو سال ديگه تموم مي شه؟:(

پس من برم زودتر يه زن بستونم ناكام از دنيا نرم.:(

sase

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
زمین 4 میلیارد سال دیگه از بین میره نه 2 سال و 11 ماه دیگه
بریزید بیرون این خزعبلاتو
البته همه چیز دست خداست
خدا می تونه نظم طبیعت رو هم به هم بزنه

hastia

Registered User
لایک‌ها
11
زمین 4 میلیارد سال دیگه از بین میره نه 2 سال و 11 ماه دیگه
بریزید بیرون این خزعبلاتو
البته همه چیز دست خداست
خدا می تونه نظم طبیعت رو هم به هم بزنه

چه بد ... اه ! يعني 4 ميليار سال ديگه بايد زندگي كنم ... اه ... چرا اين نمره لعنتي و نمي زنه ... اه ... اه ... اه

m.r.xboxlive

Registered User
لایک‌ها
3
چرا یه ذره به این نکته فکر نمی کنید که این خبر ها وشایعات از وقتی منتشر شد که فیلمی به نام 2012 رو داشتن می ساختن (یا ساخته بودن) و آماده اکران بود؟؟؟تبلیغاتی بیش برای فیلم نیست...

hastia

Registered User
لایک‌ها
11
چرا یه ذره به این نکته فکر نمی کنید که این خبر ها وشایعات از وقتی منتشر شد که فیلمی به نام 2012 رو داشتن می ساختن (یا ساخته بودن) و آماده اکران بود؟؟؟تبلیغاتی بیش برای فیلم نیست...

اول بوده بعد فيلمشو ساختن نه اينكه فيلمشو ساختن بعد بوده بشه ....

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498
من میدونم هممون میمیریم :(
توروخخدا یه فکری بکنید :(

sorbat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شنیدی میگن ناراحت نباش دنیا به آخر نرسیده؟
بعضی وقتا مشکل اینه که دنیا به آخر نرسیده

بالا