برگزیده های پرشین تولز

سامانه مزایده دامنه‌های اینترنتی

nam.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
پیامایی که اول میومد بله زیرش زده بود برای لغو 1 رو ارسال کنیذد
منم ارسال کردم
بعد از اون دوباره پیام میاد ولی بدون لغو
هنوز برای شما پیامک میاد ؟
تمام پیامک‌های ما موجود هست. اگر خواستید ایمیل بزنید تا براتون اسکرین شات ارسال بشه. زیر تمام پیام‌های روزانه موضوع لغو ارسال می‌شود.

لطف شماره‌ای که ثبت نام کردید رو از طریق شماره ما یا ایمیل ارسال نمایید.

nam.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
درود خدمت مجموعه بزرگ نام و سایت رند
دو عدد دامنه خدمت ایشون مزایده گذاشتم و انتقال و پرداخت وجه به درستی انجام شد.
تایید میشن ایشون
سلام
تشکر از شما. امیدوارم که از خدمات راضی بوده باشید.

hosseinmousavi7

Registered User
لایک‌ها
401
سلام
تشکر از شما. امیدوارم که از خدمات راضی بوده باشید.
خیلی عالی و حرفه ای بوده
لطفا در صورت دادن امتیاز زحمتشو بکشید
بنده تلاش کردم و نتونستم
سپاس

hosseinmousavi7

Registered User
لایک‌ها
401
با اجازه استارتر
مزایده دامین طراحی در سایت نام شروع شد
Tarahi

narcos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام
قیمت هارو خود فروشنده ها ثبت میکنند یا کارشناسان شما؟
چون قیمت یک سری از دامنه ها غیر منطقی است کاملا

hosseinmousavi7

Registered User
لایک‌ها
401
سلام
قیمت هارو خود فروشنده ها ثبت میکنند یا کارشناسان شما؟
چون قیمت یک سری از دامنه ها غیر منطقی است کاملا
قیمت کاربر و فروشنده
تو بزار 1 میلیارد وقتی کسی نخره خودش ضرر میکنه

narcos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام

سایت مزایده دامنه‌های اینترنتی راه اندازی شد.

در این سایت شما می‌توانید علاوه بر شرکت در مزایده‌های مختلف، دامنه‌های خود را نیز در مزایده قرار دهید.

جهت مشاهده مزایده‌های فعال می‌توانید از این لینک استفاده نمایید : www.Nam.ir
سلام خسته نباشید
ممکنه بفرمایید در مورد قوانین 2-4 و 3-4 اینکه نام میتونه دسترسی ( هر کاربری ) را معلق کنه چطور هستش ؟ یا اینکه میتونه طبق نظر کارشناسان سپرده رو ضبط کنه معنیش چی هست ؟
مثلا نفرمودید در چه صورتی امکان این کار هست ؟ چون سایت شما دسترسی خاصی نمیده که کاربر بتونه کاری خلاف قوانین انجام بده اما خب این قوانین شفاف نیست بنده الان داشتم دامنه میذاشتم برای مزایده اما برگشتم قوانین و مقررات رو خوندم به این ها برخوردم امکانش هست بفرمایید به چه معنی هستن ؟ و در چه صورتی کاربری مسدود و سپرده رو ضبط میکنید. چون نوشتید نام میتواند هر کاربری را مسدود کند.

ََA-brand

Registered User
لایک‌ها
256
سلام
توضیحات زیر رو برای کسانی که میخوان از سایت نام استفاده کنن مینویسم

طی چند ماه استفاده از از سایت نام به این نتیجه رسیدم که برای فروش دامنه هاتون گاهی اوقات روند بسیار طولانی رو باید طی کنید.
من فقط در این سایت فروشنده دامنه بودم و تا حالا پیشنهادی برای خرید دیگر دامنه ها ندادم و این نوشته های یک فروشنده دامنه است.

وقتی دامنه ای در سایت نام برای مزایده ثبت میشه با توجه به تعداد زیاد دامنه هایی که برای مزایده گذاشته میشه ممکنه بین 1 تا 10 روز یا شاید هم گاهی اوقات بیشتر طول بکشه
این مورد منطقی بنظر میاد که وجود داشته باشه.
اما مشکل اصلی در این سرویس عدم همکاری خریداران دامنه است. وقتی دامنه ای به شخصی با بالاترین پیشنهاد فروخته میشه شخص مورد نظر 48 ساعت زمان داره تا پرداخت رو انجام بده
در اکثر مواقع پرداخت انجام میشه اما بدبختانه خریدار پیگیر دامنه ای که براش مبلغی رو پرداخت کرده نیست و چیزی جز الافی برای فروشنده نداره
به عنوان مثال دامنه من پس از ثبت و انتظار چند روزه در تاریخ 1399.12.20 در سایت نام قرار گرفت و به فروش رفت. مبلغ دامنه که باید طی 48 ساعت پرداخت میشد بعد از 5 روز پرداخت شد. بعد از پرداخت از من پرسیده شد که دامنه در چه شرکتی ثبت شده که من جواب دادم. بعد از یک هفته به نام تیکت دادم که اگر شخص برنده دامنه رو نمیخواد اعلام کنه و از پرداختش 7 روز گذشته اما نمیاد انتقال بدم بهش و گفتن که از کاربران خوب ماست و منتظر بمونیم. خب ما هم منتظر موندیم. بلاخره در تاریخ 1400.01.15 نام تیکت زد که مبلغ رو به حساب شما انتقال دادیم و پیگیری میکنیم تا دامنه منتقل بشه.
در تاریخ 1400.01.28 نام تیکت داد که کد انتقال داخلی(از اکانتی بین اکانت دیگر) رو از شرکتی که دامنه رو ثبت کردم بگیرم و اعلام کنم. کد رو گرفتم و تحویل نام دادم.
این کد انقضا 3 روزه داره. اما بلاخره بعد از یک ماه و در تاریخ 1400.02.28 از طرف نام تماس گرفتن و گفتن کدی که شما یک ماه پیش دادین منقضی شده و یک کد جدید رو بدید.
همون روز دوباره کد رو از شرکت مورد نظر دریافت کردم و دادم و بلاخره خریدار محترم دامنه با پس از یک مدت زمان طولانی زحمت کشیدن و سایت مورد نظر رو باز کردن و یک کد رو وارد کن.

به هر حال دامنه ای که در تاریخ 1399.12.20 فروش رفته بود و میتونست حداکثر چند روزه منتقل بشه در تاریخ 1400.02.28 منتقل شد. لازم به ذکر هستش که طبق قوانین خود نام مبلغ سپرده ای که برای شرکت در یک مزایده گذاشته میشه در اون مدت قابل استرداد نیست. یعنی مبلغی که برای مزایده توسط من گذاشته شده و مبلغی که 3 نفر از افراد اول تا سوم پیشنهاد ثبت کرده اند.

این حرف ها رو نمیخواستم بزنم اما چون در یک دامنه ای دیگه هم دارم میبینم در حال تکرار شدن هستش برای همین گفتم. و پیشنهام اینه اگر صبر و حوصله دارید حتما از نام استفاده کنید.

و در آخر از مدیران این سایت تشکر میکنم که همیشه پیگیر مشکلات کاربرانشون هستن و همچین سرویسی رو برای کسب درآمد وبمستران ایجاد کردن. ممنونم

nam.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام خسته نباشید
ممکنه بفرمایید در مورد قوانین 2-4 و 3-4 اینکه نام میتونه دسترسی ( هر کاربری ) را معلق کنه چطور هستش ؟ یا اینکه میتونه طبق نظر کارشناسان سپرده رو ضبط کنه معنیش چی هست ؟
مثلا نفرمودید در چه صورتی امکان این کار هست ؟ چون سایت شما دسترسی خاصی نمیده که کاربر بتونه کاری خلاف قوانین انجام بده اما خب این قوانین شفاف نیست بنده الان داشتم دامنه میذاشتم برای مزایده اما برگشتم قوانین و مقررات رو خوندم به این ها برخوردم امکانش هست بفرمایید به چه معنی هستن ؟ و در چه صورتی کاربری مسدود و سپرده رو ضبط میکنید. چون نوشتید نام میتواند هر کاربری را مسدود کند.
سلام
ممنون که سایت نام را برای خرید و فروش دامنه انتخاب کردید

در مورد تعلیق کاربر به صورت کلی توضیح می‌دهیم که اگر شخص فروشنده یا خریدار به تعهدات خود (یعنی واگذاری دامنه و پرداخت مبلغ خریداری شده) عمل نکننده، قطعا دسترسی کاربر مسدود خواهد شد.

لازم به توضیح هستش که در یک سال و نیم گذشته (از زمان شروع فعالیت سایت نام) تعداد بسیار کمی (کمتر از انگشتان دست) کاربری‌شان تعلیق شده است.

nam.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام
توضیحات زیر رو برای کسانی که میخوان از سایت نام استفاده کنن مینویسم

طی چند ماه استفاده از از سایت نام به این نتیجه رسیدم که برای فروش دامنه هاتون گاهی اوقات روند بسیار طولانی رو باید طی کنید.
من فقط در این سایت فروشنده دامنه بودم و تا حالا پیشنهادی برای خرید دیگر دامنه ها ندادم و این نوشته های یک فروشنده دامنه است.

وقتی دامنه ای در سایت نام برای مزایده ثبت میشه با توجه به تعداد زیاد دامنه هایی که برای مزایده گذاشته میشه ممکنه بین 1 تا 10 روز یا شاید هم گاهی اوقات بیشتر طول بکشه
این مورد منطقی بنظر میاد که وجود داشته باشه.
اما مشکل اصلی در این سرویس عدم همکاری خریداران دامنه است. وقتی دامنه ای به شخصی با بالاترین پیشنهاد فروخته میشه شخص مورد نظر 48 ساعت زمان داره تا پرداخت رو انجام بده
در اکثر مواقع پرداخت انجام میشه اما بدبختانه خریدار پیگیر دامنه ای که براش مبلغی رو پرداخت کرده نیست و چیزی جز الافی برای فروشنده نداره
به عنوان مثال دامنه من پس از ثبت و انتظار چند روزه در تاریخ 1399.12.20 در سایت نام قرار گرفت و به فروش رفت. مبلغ دامنه که باید طی 48 ساعت پرداخت میشد بعد از 5 روز پرداخت شد. بعد از پرداخت از من پرسیده شد که دامنه در چه شرکتی ثبت شده که من جواب دادم. بعد از یک هفته به نام تیکت دادم که اگر شخص برنده دامنه رو نمیخواد اعلام کنه و از پرداختش 7 روز گذشته اما نمیاد انتقال بدم بهش و گفتن که از کاربران خوب ماست و منتظر بمونیم. خب ما هم منتظر موندیم. بلاخره در تاریخ 1400.01.15 نام تیکت زد که مبلغ رو به حساب شما انتقال دادیم و پیگیری میکنیم تا دامنه منتقل بشه.
در تاریخ 1400.01.28 نام تیکت داد که کد انتقال داخلی(از اکانتی بین اکانت دیگر) رو از شرکتی که دامنه رو ثبت کردم بگیرم و اعلام کنم. کد رو گرفتم و تحویل نام دادم.
این کد انقضا 3 روزه داره. اما بلاخره بعد از یک ماه و در تاریخ 1400.02.28 از طرف نام تماس گرفتن و گفتن کدی که شما یک ماه پیش دادین منقضی شده و یک کد جدید رو بدید.
همون روز دوباره کد رو از شرکت مورد نظر دریافت کردم و دادم و بلاخره خریدار محترم دامنه با پس از یک مدت زمان طولانی زحمت کشیدن و سایت مورد نظر رو باز کردن و یک کد رو وارد کن.

به هر حال دامنه ای که در تاریخ 1399.12.20 فروش رفته بود و میتونست حداکثر چند روزه منتقل بشه در تاریخ 1400.02.28 منتقل شد. لازم به ذکر هستش که طبق قوانین خود نام مبلغ سپرده ای که برای شرکت در یک مزایده گذاشته میشه در اون مدت قابل استرداد نیست. یعنی مبلغی که برای مزایده توسط من گذاشته شده و مبلغی که 3 نفر از افراد اول تا سوم پیشنهاد ثبت کرده اند.

این حرف ها رو نمیخواستم بزنم اما چون در یک دامنه ای دیگه هم دارم میبینم در حال تکرار شدن هستش برای همین گفتم. و پیشنهام اینه اگر صبر و حوصله دارید حتما از نام استفاده کنید.

و در آخر از مدیران این سایت تشکر میکنم که همیشه پیگیر مشکلات کاربرانشون هستن و همچین سرویسی رو برای کسب درآمد وبمستران ایجاد کردن. ممنونم
با سلام

ممنونیم از وقتی که برای بهبود سایت گذاشتید و قطعا نظر شما کمک بزرگی میتونه به ما کنه

خیلی پوزش میخوایم بابت تجربه تلخی که در سایت نام برای شما به وجود آمده است.

در خصوص مشکلی پیش آمده دقیقا حق با شماست و در حال حاضر روش جدیدی برای انتقال دامنه‌هایی که توسط خریدار پیگیری نمیشوند اتخاذ کردیم که کمک بزرگی به سریع‌تر شدن فرآیند انتقال می‌کند.

موضوع درج دامنه هم واقعا کاری از دست ما برنمیاد و مجبوریم این مدت زمان را اعلام کنیم. تعداد زیادی دامنه درج شده که از نظر کیفیت با هم تفاوت زیادی دارند. ما باید سعی کنیم هم کیفیت را حفظ کنیم و هم در مدت زمان اعلام شده دامنه‌ها را درج کنیم.

در آخر بازم هم بابت وقتی که گذاشتید ممنونیم و امیدواریم این تجربه مجدد تکرار نشود.

بالا