برگزیده های پرشین تولز

سامانه یکپارچه تخصیص (فروش) ماشین

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,807

سامانه یکپارچه تخصیص (فروش) ماشین

ثبت‌نام در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو از روز سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ راس ساعت 9 صبح آغاز و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت. کاربران سامانه می‌توانند از تاریخ مذکور اقدام به انتخاب خودرو کنند. تقدم و تأخر در زمان ثبت‌نام تاثیری در شانس برنده شدن کاربران در قرعه‌کشی نخواهد داشت

داشتن کارت ملی، گواهینامه، حساب بانکی،‌ سیم کارت به نام فرد متقاضی،‌ ۱۸ سال سن، ۴۸ ماه فاصله زمانی از آخرین خرید خودرو و نداشتن پلاک فعال از شرایط شرکت در قرعه کشی خرید خودرو اعلام شده است.

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,807
چه عجب ملت هجوم نبردن برای خرید.... :D

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,078

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,807
آه در بساط نیست
فعلا درگیر مرغ و روغن هستیم
14 ام و 15 ام خرداد 1401 ( تعطیلی جمعه 13 قبلش، تعطیلی پنج شنبه ها )
صفهایی ماشین ها در جاده های شمال
نشون وضعیت بد اقتصادی خواهد بود... :D

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,256
نه به خرید خودروی صفر وطنی

masooyan

Registered User
لایک‌ها
162

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
نه به خرید خودروی صفر وطنی
در مورد ایرانی ها حرف میزنیا:p
ملت هم دیگه رو زیر پا له میکنن تا بالاتر برن
اونایی هم که نمیتونن له بکنن چون تواناییش رو ندارن وی حسرتش رو دارن . فرصت پیدا بکنن شک نکن انجام میدن :D

شما یه مقدار پول بزار تو جیب ایرانی ها ، برده میشن ! اعتقادات ، شرافت و ... همه رو دو دستی تقدیم میکنن ....
فقط مقدارش فرق داره

پس بیخودی خودت رو اذیت نکن
از نظر اخلاقی و فرهنگی ملت فوق العاده فقیر و ندار هستن . شک نکن

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,256
در مورد ایرانی ها حرف میزنیا:p
ملت هم دیگه رو زیر پا له میکنن تا بالاتر برن
اونایی هم که نمیتونن له بکنن چون تواناییش رو ندارن وی حسرتش رو دارن . فرصت پیدا بکنن شک نکن انجام میدن :D

شما یه مقدار پول بزار تو جیب ایرانی ها ، برده میشن ! اعتقادات ، شرافت و ... همه رو دو دستی تقدیم میکنن ....
فقط مقدارش فرق داره

پس بیخودی خودت رو اذیت نکن
از نظر اخلاقی و فرهنگی ملت فوق العاده فقیر و ندار هستن . شک نکن
متاسفم برای این افراد که پول در خزانه این خودروسازان می‌ریزند که ارابه مرگ تحویل مشتریان دهند.

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
متاسفم برای این افراد که پول در خزانه این خودروسازان می‌ریزند که ارابه مرگ تحویل مشتریان دهند.
حالا کسایی از این دو قرون سود خرید خودرو نمیگذرن که توی هر جمعی بیست و چهار ساعته از مخالفتشون با سیستم فعلی صحبت میکنن و در ظاهر از وضعیت کشور ناراضی هستن !
میگی نه ؟ تاپیک خودرو رو توی همین پی تی ببین :p

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,894
ای چرت پرتا چی میگین

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,894
کی چه چیزی گفته
تا دیروز برای دو قرون سود تو بورس لح لح میزدند
حالا برای خریداران ماشین صفحه میذارند
همین الان بگن هر کی ی مرغ بخره سه تا رایگان می‌دیم ببین چطوری تو صف جا میزنه
چرا مردم اینطوری شدن
هر کاری خودشان میکنن درست و اصولی هر کاری بقیه میکنن خراب غیرمنطقی

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,807
خرید و فروش ماشین در بورس کالا

مشتریان و متقاضیان برای شرکت در حراج خودرو
،
باید در بورس کالا پذیریش شوند.

فرد می‌تواند به صورت مراجعه حضوری و آنلاین امکان معامله در این بازار کالایی را پیدا کنند. در روش حضوری مشتری به یکی از کارگزاری‌های بورس مراجعه می‌کند و پس تکمیل فرم‌های لازم، کد مشتری صادر می‌شود.

در روش الکترونیکی یا آنلاین فرد دارای کد سجام با مراجعه به سامانه آنلاین شرکت‌های کارگزاری، کدملی خود را وارد و سپس پیامکی را از سامانه سجام که حاوی رمز است دریافت می‌کند. با وارد کردن رمز دریافت شده، اطلاعات مشتری از سامانه سجام فراخوانی می‌شود و در اختیار این بازار قرار می‌گیرد. در ادامه، با توجه به انجام احراز هویت در مراحل ثبت‌نام سجام، کد مشتری صادر می‌شود.

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,807
چگونه از بوروس خودرو و ماشین بخریم... :D

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
تا دیروز برای دو قرون سود تو بورس لح لح میزدند
حالا برای خریداران ماشین صفحه میذارند
همین الان بگن هر کی ی مرغ بخره سه تا رایگان می‌دیم ببین چطوری تو صف جا میزنه
چرا مردم اینطوری شدن
هر کاری خودشان میکنن درست و اصولی هر کاری بقیه میکنن خراب غیرمنطقی
متوجه تفاوت نشدی !
فرقش اینه اون یارویی که واسه سود خرید ماشین لح لح میزنه ادعا داره که آدم خوبه ماجراست و مخالفه :rolleyes:
ولی اون یارویی که واسه سود بورس لح لح میزنه اعتراف میکنه براش اهمیتی نداره و ادای آدم خوبه رو در نمیاره :p

صحبتم این بود که اگه هرکسی واقعیت درون خودش رو ببینه دیگه نباید از وضعیت موجود شکایتی داشته باشه ;)

هرکسی یه آینه بزاره و خودش رو ببینه بعدش جامعه رو ببینه اونوقت دهنش رو میبنده و سرش رو میندازه پایین . هروقت خودش رو اصلاح کرد ، حق اعتراض داره !!!
هر وقت رفتارای کثیف خودش رو توجیه کرد ، باید به اعتراضش بخندی :D

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,894
متوجه تفاوت نشدی !
فرقش اینه اون یارویی که واسه سود خرید ماشین لح لح میزنه ادعا داره که آدم خوبه ماجراست و مخالفه :rolleyes:
ولی اون یارویی که واسه سود بورس لح لح میزنه اعتراف میکنه براش اهمیتی نداره و ادای آدم خوبه رو در نمیاره :p

صحبتم این بود که اگه هرکسی واقعیت درون خودش رو ببینه دیگه نباید از وضعیت موجود شکایتی داشته باشه ;)

هرکسی یه آینه بزاره و خودش رو ببینه بعدش جامعه رو ببینه اونوقت دهنش رو میبنده و سرش رو میندازه پایین . هروقت خودش رو اصلاح کرد ، حق اعتراض داره !!!
هر وقت رفتارای کثیف خودش رو توجیه کرد ، باید به اعتراضش بخندی :D
واللا تفاوتی دیده نشد
هر کجا سود داری هستی
هر کجا بقیه سود دارن ناراحتی
اصلا هم کسی ادعا نکرده ادم خوب ماجرا هست الا شما که بقیه اعتراض کردن به بورس شما سینه سپر کرده بودی که ما فرق دارم با بقیه موقع سقوط هم کلا کشیدی کنار انگار از اول اصلا نبودی
تازه اعتراض هم نه برای اینکه شما سود بردی به خاطر اینکه کمک میکردی به بقای ج ا با تعریف هایی که از بورس میکردی
آینه رو اول از همه باید بذاری جلو خودت

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,894
لح لح شون هم بعدها تبدیل به اهو ناله زاری شد :D
اصلا کسی کاری به این حرف ها نداره
سود کجا بود با بدبختی کشید بیرون
صحبت این بود که شما داری مردم رو تشویق میکنی به این گرداب
یکی این یکی اون حسینی بعد میاد اینجا ادا تنگا رو درمیارن
هر موقع حسینی رو تگ میکنی پست ت پاک میشه امتحان کن
مردم بدبخت از ترس افت سرمایه مجبور ن به ی چیزی بند کنن
یکی ماشین یکی دلار یکی بورس یکی ارز یکی طلا همه با خاک یکی شده فقط ماشین مانده
باور کن پول تو حساب همینجور جلو چشم ت آب میشه میره میترسی بری مرغ بخری روغن بخری
هر چی بخری یکی ناراحت میشه این وسط

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
واللا تفاوتی دیده نشد
هر کجا سود داری هستی
هر کجا بقیه سود دارن ناراحتی
اصلا هم کسی ادعا نکرده ادم خوب ماجرا هست الا شما که بقیه اعتراض کردن به بورس شما سینه سپر کرده بودی که ما فرق دارم با بقیه موقع سقوط هم کلا کشیدی کنار انگار از اول اصلا نبودی
تازه اعتراض هم نه برای اینکه شما سود بردی به خاطر اینکه کمک میکردی به بقای ج ا با تعریف هایی که از بورس میکردی
آینه رو اول از همه باید بذاری جلو خودت
100% من اول آینه رو جلوی خودم گرفتم ولی شما نگرفتی :p
من اعتراف کردم ضرر و زیان ملت برام مهم نیست ! برن یاد بگیرن که ضرر نکنن ...
من اعتراف کردم هرجایی سود باشه هستم به غیر از موارد محدود . برامم مهم نیست چه کاریه
من اعتراف کردم خودم از کسایی بودم که قبل از ریزش سهم هام رو به 2 یا 3 برابر قیمت فروختم و برامم مهم نبود خریدار ها قراره ضرر بکنن. میتونستن دودوتا چهارتا بکنن که متضرر نشن . هرچند که اگه از دوستان و اطرافیان بودن تا حدودی ناراحت میشدم:D

هم من هم شما هم بقیه به بقاشون کمک میکنیم . فرقی که داریم اینه من از این کمک نه ناراحتم نه خوشحال . نه طرفدارم نه مخالف . کاملا خنثی و بی تفاوت :rolleyes:
کل موضوع اینه شما هم مثل منی :p
و هر کسی هم مثل ماست باید سکوت بکنه و واقعیت درونی خودش رو ببینه و ادای مخالفت و خوب بودن در نیاره ...
چون بقیه 85 میلیون نفر هم همینن . نسبت به یکسری موضوعات مثل سیاست های جنگی موافقم و نسبت به یکسریشون به خصوص اقتصادی و مدیریتی مخالف ولی در کل اصلا سیاس.ی نیستم ...

صحبت این بود که شما داری مردم رو تشویق میکنی به این گرداب
و 100% بقیه رو به این گرداب تشویق میکنم که درگیر گرداب " گرونی ها تموم نمیشه " نشن :D
شما چیکار میکنی ؟ :rolleyes:

اگه همون چیزای جزئی ای که میگفتم رو بقیه رعایت میکردن ، قطعا ریزش رو میدونستن و حداقل بچه های پی تی ضرر نمیکردن :D
و اگه اونا رو رعایت میکردن توی این 2 سال سود قابل قبولی میبردن مثل خودم
و همچنان مثل بنده که توی این چند سال خداروشکر پیشرفت خوبی داشتم و نگران مسائل اقتصادی نیستم ، اونا هم همینطوری میشن و دیگه لازم نیست نسبت به مسائل اقتصادی واکنش نشون بدن :devilish:

حالا مردم میتونن بازم نسبت به همه چی گله بکنن و دغدغشون این باشه مرغ و گوشت و ماکارونی و برنج و روغن و شیر چنده و 10 سال بعد هم وضعیتشون از الان بدتر باشه ...
قرار هم نیست همه پولدار بشن . همینکه وضعیت مالیشون خوب بشه کافیه

هر چی بخری یکی ناراحت میشه این وسط
اصلا ناراحتی من یا بقیه نباید واسه شما مهم باشه :D
ما کی هستیم که شما بخوای به ناراحتی ما فکر بکنی ؟!
صحبتم اینه وقتی شما دست به هر کاری بزنی تهش اینه بر خلاف اون صحبت های شماست و حرف و عملتون با هم نمیخونه و بهتره حداقل توی حرف زدن اینقدر مخالفت و اعتراض نشون ندید !!
و بیخودی خودت رو خوب نشون ندی و امثال ما رو بد ;)
هرچند که خودم اعتقاد دارم بدم و با این موضوع هیچ مشکلی ندارم چون 85 میلیون نفر دیگه هم مثل خودمن :p

بالا