برگزیده های پرشین تولز

سامسونگ و سری U جدید

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام .
سری U یا Ultra edition II سامسونگ یه سری جدید گوشیه از سامسونگ که قرار به زودی وارد بازار بشه من از قیافهاشون خیلی خوشم اومد با اینکه اصلا از سامسونگ زیاد خوشم نمیومد ولی واقعا با این سری U حال کردم . فعلا 4 تا گوشی از این سری معرفی شده یعنی U600 , U700 و U300 و U100 که همشون باریکن و ضخامت کمی دارن و نکته جالب اینه که هر سه مدل اولیه به دوربین 3 مگاپیکسل مجهزه.​

U600

من واقعا از قیافه این خوشم اومد برای همین مشخصات اصلیش رو لیست کردم .
GSMArena امتیاز Design جالب 8.7 رو به این گوشی داده که همین نشون دهنده طراحی خوبشه که مثل اینکه باریکترین گوشی کشویی دنیا هم هست .
امکانات خوبیم داره این گوشی مخصوصا صفحه نمایش بزرگ 2.2 اینچیش خیلی تو چشم میاد .
-اندازه حدود 10 سانت طول در 5 سال عرض و 1 سانت قطر .
-دوربین 3.2 با قابلیت autofocus
-60 مگ حافظه داخلی و اسلات کارت Micro SD .
-بلوتوس و یو اس بی
-امکان پخش MP3,AAC,WMA
-صفحه نمایش 2.2 اینچی (240x320 Px)
و رنگهای خیلی جالبی هم داره (Sapphire Blue, Blue/Red, Silver/White, Gold/Black)
همچینین سامسونگ اعلام کرده که تو این سری مدلها 30 درصد مصرف باطری گوشی کم شده .
این گوشی تو همین نیمه اول سال 2007 به بازار میاد .
مشخصات بیشتر

gsmarena_046.jpg

samsung-u600-00.jpg

samsung-u600-01.jpg

gsmarena_045.jpg

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
U700 :

اینم یه ظاهر جالب داره و امکانات بیشتری نسبت به U600 داره مثلا دوربین دوم VGA داره فقط مموری داخلیش 20 مگه و قطرش 0.2 سانت از U600 بیشتره .مشخصات بیشتر

samsung-u700-00.jpg

samsung-u700-01.jpg

gsmarena_041.jpg

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
U300 :

اینم یه گوشی باریک تاشو هست از سری U که جالب به نظر میرسه . مموری داخلیش 70 مگخ ولی مموری خارجی نمیخوره . دوربین 3 مگا پیکسلی داره که البته autofocus نداره و بقیه امکانات معمول .مشخصات بیشتر

samsung-u300-00.jpg

samsung-u300-01.jpg

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
F700 رقیبی برای iPhone .

اینم گوشیه F700 هست که البته ربطی به سری U نداره ولی رقیبیه برای Apple Iphone که خیلی سر وصدا کرده گفتم بد نیست همینجا معرفیش کنم این گوشی مدتی بعد از معرفی iPhone توسط سامسونگ معرفی شد به عقیده خیلی از سایتها این گوشی از iPhone خیلی بهتره و شانس بیشتری برای رقابت داره .مشخصه اصلی این گوشی دوربین 5 مگا پیکسلیش و اندازه فوق العادشه که البته کار سامسونگ الان ساخت گوشی تو اندازهای عجیبه .
از مشخصات این گوشی .
-اندازه این گوشی 10 سانت طول 5 سانت عرض و فقط 1.6 سانت قطره که با وجود کیبورد خیلی اندازه مناسبیه .
-صفحه نمایش تاچ اسکرین بزرگ 2.8 اینچی رزولوشن 440x240
-QWERTY Keyboard
-دوربین 5 مگا پیکسل همراه با autofocus و فلش
-دوربین دوم که مزیتی نسبت به iPhone به حساب میاد (ساپورت 3G)
-اسلات کارت حافظه Micro SD .
-پخش MP3/AAC
-HSDPA network با قابلیت دانلود 7.2Mbps
-Browser با ساپورت فول HTML
مشخصات بیشتر

شاید بزرگترین مشکل F700 نداشتن Wlan و قیمت زیادش باشه .

20070211_ee8f.jpg

samsung_f700_550x422.jpg

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
U600 محشر بود. برم قلک بخرم

july2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سونی اریکسون گوشی پی 990 ساخته افتضاح توی طراحی بوده همچنین کم بودن پخش صدای موزیک اون دیگه بدتر حال ادمو گرفته

به نظرم طراحی گوشی P910 i هیچ گاه قدیمی نمیشه این گوشی جز اسطوره تمام گوشی های ساخته شده

سونی اریکسون میشه گوشی که بعد از 3 سال فروش هنوز هم عده زیادی طرفدار گوشی P910 i سونی اریکسون

هستند.

در ضمن این مدل جدید سامسونگ F700 سیستم عامل اون ویندوز موبایل هست و یا دیگر

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
سونی اریکسون گوشی پی 990 ساخته افتضاح توی طراحی بوده همچنین کم بودن پخش صدای موزیک اون دیگه بدتر حال ادمو گرفته

به نظرم طراحی گوشی P910 i هیچ گاه قدیمی نمیشه این گوشی جز اسطوره تمام گوشی های ساخته شده

سونی اریکسون میشه گوشی که بعد از 3 سال فروش هنوز هم عده زیادی طرفدار گوشی P910 i سونی اریکسون

هستند.

در ضمن این مدل جدید سامسونگ F700 سیستم عامل اون ویندوز موبایل هست و یا دیگر

اسطوره که علی داییه تنگنا جان!:D

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من خودم از خیلی از U600 خوشم اومد اون کلیداش واقعا جالب طراحی شده ولی مدل جدید موتورولا Z8 هم به نظر خیلی جالب میرسه البته اون احتمالا از U600 گرونتره ولی سیمبینه . من حقیقتا میخواستم گوشی بخرم و نظرم روی N73 بود ولی از وقتی این U600 و Z8 رو دیدم بیخیال شدم و تصمیم گرفتم صبر کنم تا این گوشیها وارد بازار بشن عکس Z8 با اینکه ربطی به این تاپیک نداره ولی یدونه میزارم تا ببینید .

motorola_z8_00.jpg

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
من خودم از خیلی از U600 خوشم اومد اون کلیداش واقعا جالب طراحی شده ولی مدل جدید موتورولا Z8 هم به نظر خیلی جالب میرسه البته اون احتمالا از U600 گرونتره ولی سیمبینه . من حقیقتا میخواستم گوشی بخرم و نظرم روی N73 بود ولی از وقتی این U600 و Z8 رو دیدم بیخیال شدم و تصمیم گرفتم صبر کنم تا این گوشیها وارد بازار بشن عکس Z8 با اینکه ربطی به این تاپیک نداره ولی یدونه میزارم تا ببینید .
به نظر من ديزاين U600 نسبت به z8 خيلي بهتره.
درسته حرفت. وقتي اينا بيان n73 بايد بره غاز بچرونه

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نظر من ديزاين U600 نسبت به z8 خيلي بهتره.
درسته حرفت. وقتي اينا بيان n73 بايد بره غاز بچرونه
از نظر دیزاین U600 فوق العادست شکی نیست فقط Z8 چون سیمبینه و منم الان گوشیم L7 هست و با موتورولا کلا خیلی حال میکنم از این جهت Z8 هم از نظر من خیلی خوبه .

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
من از f700 خیلی خوشم اومد. حیف که تو این مایه ها نمی تونم برای گوشی خرج کنم و گرنه یک کامپیوتره.

ali20005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این u600 تا حدودی شبیه شوکولاته:lol:
u300 هم کوپه موتورولاست که مدلشو یادم نمیاد (دست یکی از دوستام دیدم)
به قول بروبچ اوه شت:upsided:

ali20005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ایول...
proud[1].gif

از سامسونگ حوشم اومد! باید نوکیا و سونی اریکسون خجالت بکشن با اون مدلهای جدیدشون
gavel2.gif
no3.gif

اصلا هم نباید خجالت بکشن چون تقلید کردن که کاری نداره:blink: :wacko:

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
این u600 تا حدودی شبیه شوکولاته:lol:
u300 هم کوپه موتورولاست که مدلشو یادم نمیاد (دست یکی از دوستام دیدم)
به قول بروبچ اوه شت:upsided:
اینم از اون حرفا بودا U600 چه ربطی به شکلات داره . این شکلاته .

lg-kg800-00.jpg

اینم چند تا عکس از U600 در نمایشگاه 3GSM البته کیفیت عکسها رو مجبور شدم کم کنم .

U600-3.jpg

قطر رو نگا .

U600-2.jpg

U600-1.jpg

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
کاملیاجان ! پست دندان شکنی زدی.
دندونم شکست...

ali20005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کاملیاجان ! پست دندان شکنی زدی.
دندونم شکست...

مشت محکمی به دهن استکبار جهانی زدی بابا خیلی دندون شکن بود خواهشا مراعات حال مارو بکنید:lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: کمک کمک کمک...:lol: :lol: :lol:

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
تاييد ميشه

پستت خيلي تميز بود کامليا

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
به نظر مي رسه در اين چند وقت اخير نوکيا و سوني اريکسون از نظر طراحي کم آورده اند و سوني اريکسون هم که بعضا ديزاين هاي خوبي داشت رو به تکرار آورده (هر چند باز هم در مجموع از نوکيا طراحي هاي بهتري رو ارائه کرده) اما سامسونگ در اين ميان بيشترين استفاده رو از طراحي گوشي هاش برده و داره مي بره! اگر دقت کنيد اغلب اين گوشي ها امکانات مشابهي دارن و يا چيز خيلي فوق العاده اي نسبت به رقباي اصلي خود ارائه نکردن ولي سامسونگ صرفا به همين دليل توجه به ديزاين همچنان در زمره ي پرفروش ترين برندها قرار داره، LG هم به نوعي همين سياست رو دنبال مي کنه والا مدل شوکولاتش غير از طراحي جذاب (اخيرا رنگ هاي ديگه اي رو هم اضافه کرده) امکانات چندان بالايي نداره.
تجربه ي مدل هايي مثل موتورولا V3 نشون داده که عموم مردم بيش از امکانات گوشي به شکل ظاهري اون اهميت مي دن و ترجيح مي دن گوشي دست بگيرن که زيباتر باشه، حالا اگه امکانات بهتري هم داشت فبها المراد! (نمونه ي زنده ش شوهر خواهر من که فقط و فقط به خاطر زيبايي ظاهري رفت موتورولا V3 خريد و مي گفت امکاناتش اصلا برام مهم نيست!)
اما از اون طرف در نظر بگيريد گوشي هايي با امکانات وسيع مثل N93 از نوکيا و P990 از سوني اريکسون از نظر طراحي اصلا ايده آل نيستن و کساني که اين گوشي ها رو مي خرن فقط به خاطر امکانات بيشترشون سراغ چنين گوشي هايي مي رن، براي همين هم اين گوشي ها در جدول فروش هيچ وقت نمي تونن رتبه ي خوبي کسب کنن.

بالا