برگزیده های پرشین تولز

سانسور نور در وطن عزیز- تا کی؟!

mohsen khatami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بر هموطنان عزیزم:​
این اطلاعیه مطبوعاتی را تقدیم می کنم به تمامی فارسی زبانان عزیز.​
با آرزوی بهترین ها برای شما​
اطلاعیه مطبوعاتی

"... می خواهم تمامی بشریت اقیانوس واحدی از معرفت باشد.
هرآنچه که بیداران گذشته انجام داده اند خوب بوده، ولی کافی نبوده است.
آنان والاترین قله های معرفت را برای خود ساخته اند.
من مایلم آن والاترین قله را برای همگان بسازم.
دست کم برای آنان که در جست وجوی آن هستند....
.... طبیعی است که برخی با من مخالف خواهند شد.
من ناراحتی و تشویش آنان را می پذیرم، زیرا می دانم که آینده به من تعلق دارد.
آنان در این نبرد بازنده هستند!"
اوشو، یازدهم فوریه 1987، کتاب روح عصیانگر، صفحات 26 و 27

سلام
عزیزان فارسی زبان:
با خوشحالی به آگاهی می رسانم که سایت http://oshoinfarsi.tk اینک آماده است تا بخشی از سخنان الهام انگیز و آموزنده ی عارف معاصر و عصیانگر، اوشو را به تمامی فارسی زبانان عزیز تقدیم کند.

همانگونه که آگاهید، درحال حاضر اوضاع سیاسی-اجتماعی مام وطن اجازه نمی دهد که انوار حقیقی عشق و معرفت بر دل های مردم عزیزمان بتابد. با وجودیکه تاکنون حدود 42 کتاب از http://www.osho.com/ اوشو در ایران به چاپ رسیده است، همگی بارها سانسور شده اند، بطوریکه جنبه های آموزنده، بحث برانگیز و روح عصیانگری در پیام او، کمرنگ و گم شده است. با این وصف، این کتاب ها همواره شامل استقبال بی نظیر خوانندگان بوده و هستند. باوجود تحولات اخیر سیاسی، چاپ آثار بیشتر اوشو نیز در ایران به نظر غیرمحتمل می رسد: برای نمونه، کتاب "زرتشت: الهه ای که می رقصد" __ تفسیری بر سخنان نیچه در کتاب "چنین گفت زرتشت" __ بیش از سه سال است که در "وزارت سانسور" در انتظار دریافت مجوز چاپ است!

برای خروج از این محدودیت ها و عرضه ی نگرش اوشو در تمامیتش، سایت فوق را برای ایرانیان و سایر فارسی زبان های عزیز به راه انداخته ایم تا بتوانند کلام سانسور نشده این مرشد معاصر را بخوانند. تجربه ی چند دهه ی اخیر نشان داده است که انسان های جویای حقیقت، با شنیدن و دورنی ساختن کلام این مرشد عزیز، دچار تحول و دگرگونی اساسی
می شوند و زندگیشان سمت و سو و معنایی دیگر پیدا می کند که بسیار مثبت و رضایت بخش است.

همکاری شما عزیزان برای پخش و اشاعه ی این پیام، و ارائه نظرات انتقادی و پیشنهادات سازنده ی در این امرملی و انسانی، موجب امتنان ما خواهد بود.

با آرزوی عشق و نور معرفت برای همگان

دوستدار شما: محسن خاتمی

[email protected]

هندوستان: اسفند ماه 1382

انتخاب لینک های انگلیسی مربوط به اوشو فقط برای نمونه و بطور "راندم" است و گویای تایید تمامی محتوا و یا وابستگی به آن ها نیست!

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
من كه نميشناسمش فقط ميدونم يه عارف بزرگه ولي شوهر خواهرم يه عالمه از كتاباشو جمع كرده بايس بهش بگم

بالا