برگزیده های پرشین تولز

سايت‌های دوست‌يابی

varg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه سوال می‌پرسم. می‌خوام بدونم اين سايت‌ها و وبلاگ‌ها و سيستم‌های اينترنتی دوست‌يابی، تاحالا به کار کسی اومده؟ منظورم اينه که توی ايران کسی هست که از اين طريق دوستی پيدا کرده باشه؟
خواهش می‌کنم تجربيات‌تون رو اين‌جا با هم در ميون بذاريد. چون اين قضيه بدجوری کنجکاوی من رو تحريک کرده.

varg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ای بابا. يعنی هيچ کس نيست که به بحث درباره اين موضوع علاقه داشته باشه؟:(

varg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از varg :
ای بابا. يعنی هيچ کس نيست که به بحث درباره اين موضوع علاقه داشته باشه؟:(

ای بابا. اَ کّه هيييييییییییییییی! :(

Tiva

Registered User
لایک‌ها
113
نه خیر !!!
دلیلش هم واضحه !! دختر با هزار فیس و افاده می یاد یه پروفایل می سازه ، از بس هم که زشت هست جرات نمی کنه که عکس خودش رو بزاره ! می ره یک تعدادی عکس از در و دیوار و بلبل و درخت و ... می ذاره ( واسه اینکه ضایع هم نشه به همه میگه که اصلا عکس تو کامپیوتر نداره ! ) ... ای از این !!!

حالا بعد از چند سالی که یکی پیدا می شه و به این دختر پیغام می ده ، دختر هم از آنجایی که بسیار بسیار زرنگ تشریف داره زود می فهمه که پسر می خواد باهاش دوست بشه !!
خلاصه شروع می کنه به ناز و ادای های شتری!!!! اینقدر ندونسته کارهای بچه گانه و ناز می کنه که پسر خسته میشه و دختر رو ول می کنه !
دختر هم ناراحت می شه ، یا دیگه سراغ اون سایت نمی یاد یا پروفایل اش رو پاک می کنه !!

! The End !

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
به نقل از varg :
يه سوال می‌پرسم. می‌خوام بدونم اين سايت‌ها و وبلاگ‌ها و سيستم‌های اينترنتی دوست‌يابی، تاحالا به کار کسی اومده؟ منظورم اينه که توی ايران کسی هست که از اين طريق دوستی پيدا کرده باشه؟
خواهش می‌کنم تجربيات‌تون رو اين‌جا با هم در ميون بذاريد. چون اين قضيه بدجوری کنجکاوی من رو تحريک کرده.

آره امده...من عکسمو تو Orkut.Com گذاشتم يه چيزی حدود 7& 8 تا دختر بهم ميل زدن که
الان در حال حاضر با دوتاشون رفيق فابم:happy:
Bia2.Com سايت خوبيه البته نمیشه گفت دوست يابی ولی اگه عکستو بزاری تو سايتش
و ا-ميلتم بدی توش چون بازديد کنندش خيلی بالاست اگه يکم قيافت باهال باشه
خيلی رفيق دختر ميتونی تو سايته پيدا کنی:happy:

varg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قضيه جالب شد! دو تا تجربه کاملا متفاوت.
خوب مثل اين‌که روی اين نکته تفاهم داريم که توی اين دوست‌يابی‌ها دروغ گفتن و يا نگفتن همه حقيقت، يک پارامر ثابته. درست فهميدم؟!

بالا