برگزیده های پرشین تولز

سايت فلش !!!!

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
من يه template اماده فلش از يه سايت گرفتم ولی نمیشه edite کرد...يعنی کلاً هيچ کدوم از template هارو نمیشه edit کرد
مثلاً من میخوام گزينه home
hyper link کنم نميشه..چون به صورت شکل هست و نوشتاری نيست نمیشه اينکارو کرد
شما راهی برای ويرايش اين کار داريد؟

Konjkav_kocholo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من يه template اماده فلش از يه سايت گرفتم ولی نمیشه edite کرد...يعنی کلاً هيچ کدوم از template هارو نمیشه edit کرد
مثلاً من میخوام گزينه home
hyper link کنم نميشه..چون به صورت شکل هست و نوشتاری نيست نمیشه اينکارو کرد
شما راهی برای ويرايش اين کار داريد؟

سلام؛
احتمالاً من سوال رو نفهميدم؛
فرمت فايل‌هاي Template شما بايد Fla باشه. درسته؟ (اگر نباشه مي‌تونيد با برنامه‌هاي Decompiler اين كار رو انجام بديد؛ يعني از SWF به Fla)
در مورد تغيير Hyper link هم در فلش با قرار گيري روي Object و زدن F9 (براي باز شدن پنجره‌ي ActionScript) مي‌تونيد پيوند رو تغيير بديد.
و همينطور براي تغيير دادن شكل دكمه‌ها و يا هر شي‌ء ديگه توي صفحه مي‌تونيد به پنجره‌ي Library رفته و دكمه يا.. رو ويرايش كنيد.
ممكنه همه‌ي اينا رو بلد بوده باشيد و من فقط جسارت كرده باشم.
اگه اينطوره من و ببخشيد.

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
سلام؛
احتمالاً من سوال رو نفهميدم؛
فرمت فايل‌هاي Template شما بايد Fla باشه. درسته؟ (اگر نباشه مي‌تونيد با برنامه‌هاي Decompiler اين كار رو انجام بديد؛ يعني از SWF به Fla)
در مورد تغيير Hyper link هم در فلش با قرار گيري روي Object و زدن F9 (براي باز شدن پنجره‌ي ActionScript) مي‌تونيد پيوند رو تغيير بديد.
و همينطور براي تغيير دادن شكل دكمه‌ها و يا هر شي‌ء ديگه توي صفحه مي‌تونيد به پنجره‌ي Library رفته و دكمه يا.. رو ويرايش كنيد.
ممكنه همه‌ي اينا رو بلد بوده باشيد و من فقط جسارت كرده باشم.
اگه اينطوره من و ببخشيد.

ممنون دوست عزيز از راهنماييت......
برای ويرايش منو بايد چيکار کنم؟
مثلاً نوشته home ولی نمیشه rename کنی و اسمو تغيير بدی...راه حلی هست برای اين کار؟
مثلاً اگر بخوای نوشته home تغيير بدی کل شکل اون منو از بين میره يعنی قالبش از بين میره
در صورتی که من فقط میخوام اسم home عوض بشه

Konjkav_kocholo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
احتمالاً اين نوشته‌ي Home، عكسه.
شما بايد ابتدا اين شيء رو در پنجره‌ي كتابخانه (Ctrl + L) پيدا كنيد، بعدش سعي بكنيد كه اون رو ويرايش كنيد.
حالا با توجه به نوع شيء (Movie Clip, Button, Graphic) روش ويرايش‌ آنها هم تغيير مي‌كنه.
البته الان كلّ حرف‌هاي من و راهنمايي‌هام (!) روي هواست؛ ولي پيشنهاد من براي ويرايش اون‌ها ايجاد يك Layer روي Layerها است.
Home ممكنه هنوز Text باشه يا ممكنه Break شده باشه كه بازم نوع ويرايش اون، تغيير مي‌كنه.

farazNet

Registered User
لایک‌ها
39
سلام

بنده به صورت آنلاین تدریس می کنم و کارم به صورت پروژه ای و 100% کاربردی می باشد

حدود 12 سال سابقه کار اجرایی و تدریس در دانشگاه و موسسات معتبر سطح کشور را دارم.

در صورت تمایل می توانید تست کنید

2381282-0912

سايت ساز فراز طراحی سایت و ارائه خدمات مرتبط با سرویسهای اینترنتی شامل میزبانی وب ، طراحی سایت ، طراحی پورتال ، طراحی پرتال،سئو seo ، بهینه

بالا