برگزیده های پرشین تولز

سايت گلدن استار هك شد!!!! چه بايد كرد ؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

goldenpeers

Guest
لایک‌ها
0
سلام ... سايت گلدن استار هك شد !!!
اينم پيامش:
Our database is blocked because somebody hacked our system and please don't spend to e-gold account 2359974 and have patience because our company 'll find this attacker.
We 'll audit it and come back soon.

Admin
Golden Star Ltd
چه بايد كرد !!!! راهكار عرضه كنيد....... :wacko:

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
یکی بیاد این تاپیکا رو قفل کنه.

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
آقا شلوغش نكنين

biya_begiram

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چيه 10 تا تاپيک زدين؟
مگه ملت کوره خوب ميره ميبينه ديگه

farshaaad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر ميخواست بره که پيام نميداد مشکل رفع بشه لابد دوباره برميگرده :blink:

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از mehryar :
بابا پولها رو هاپولي كردن اونوقت بعضي از آقايان منتظرند كه برگرده لابد خسارت هم ميده :lol:
ايول. خوب گفتي. منم ميگم حالا كه ديگه رفته بايد بيخيال پولامون بشيم.

HYIP_noshahr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از farshaaad :

آره منم خيلي اميدوارم كه بر گرده.
من نمي دونم چرا اينقدر من بد شانسم. بعد از 2 سال كه خوب كار كرد همين كه من پول ريختم هك شد!!!! :( :( :wacko: :wacko:

tologin

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از farshaaad :

90 درصد سايتهايي كه ديگه قصد پرداخت به اعضا رو نداردن اعلام ميكنن هك شدن

GIGA IQ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منو هم در غم خودتون شریک بدونین
راهکارش اینه که سرمونو بزنیم به دیوار و پشت دستمونو داغ کنیم و دیگه پولمونو ندیم به این مفت خورا

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
زیر خون قمه ، زنجیر ، سینه ، لطم ، سیلی و ... جای
به نقل از GIGA IQ :
منو هم در غم خودتون شریک بدونین
راهکارش اینه که سرمونو بزنیم به دیوار و پشت دستمونو داغ کنیم و دیگه پولمونو ندیم به این مفت خورا
موافقم براي من بهتره كه نا اميد تجارت الكترونيك بشم

نجفي

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سلام
يكي از دوستان من حدود 3000 تا توش داشته وكلي پيگير قضيه شده تا اينجا پيش رفته كه
از اينجا به بدشم از زبان دوستم
ديروز xxxxx با من تماس گرفت گفت سورس قسمت تماس با ما سايت گلدن استار رو ببين

من هم رفتم نگاه كردم و در كمال تعجب اينجوري بود البته اين قسمت مهم بود بقيه نگذاشتم
<option value="[email protected]">General information</option>
<option value="[email protected]" >Support center</option>
<option value="[email protected]" >Comments & suggestion</option>
<option value="[email protected]" >Billing information</option>

با كمال تعجب ديدم كه ايميلها مربوط به سايتي ايراني بنام برق وحيد!!! www.bvahid.com

يكي كه قبلا اين موضوع رو فهميده بود ديروز رفته بود دفتر اين شركت و ميگفت اين سايت توسط سايت www.iranitc.com طراحي شده و اين سايت عملا هنوز دست اين است و اينا اداره اش ميكنند

به هر حال قضيه هك صحت داره چون شماره ايگلد هم عوض شده است
اما به نظر شما با اين www.iranitc.com چيكار بايد كرد؟
خودشون ميگند نه ما اصلا گلدن استار نميشناسيم ولي دروغ ميگند چون كافي به فرم ثبت نام سايت برق وحيد نگاه كنيد دقيقا مثل گلدن استار است
در نتيجه اينا گلدن استار رو ميشناختند كه از روي فرمش كپي كردند
به هر حال شماره تلفن اين بابا تو سايت هست و يكي دو تا از بچه ها دارند پيگيري ميكنند

GIGA IQ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از نجفي :
دوستان سلام
يكي از دوستان من حدود 3000 تا توش داشته وكلي پيگير قضيه شده تا اينجا پيش رفته كه
از اينجا به بدشم از زبان دوستم
ديروز xxxxx با من تماس گرفت گفت سورس قسمت تماس با ما سايت گلدن استار رو ببين

من هم رفتم نگاه كردم و در كمال تعجب اينجوري بود البته اين قسمت مهم بود بقيه نگذاشتم
<option value="[email protected]">General information</option>
<option value="[email protected]" >Support center</option>
<option value="[email protected]" >Comments & suggestion</option>
<option value="[email protected]" >Billing information</option>

با كمال تعجب ديدم كه ايميلها مربوط به سايتي ايراني بنام برق وحيد!!! www.bvahid.com

يكي كه قبلا اين موضوع رو فهميده بود ديروز رفته بود دفتر اين شركت و ميگفت اين سايت توسط سايت www.iranitc.com طراحي شده و اين سايت عملا هنوز دست اين است و اينا اداره اش ميكنند

به هر حال قضيه هك صحت داره چون شماره ايگلد هم عوض شده است
اما به نظر شما با اين www.iranitc.com چيكار بايد كرد؟
خودشون ميگند نه ما اصلا گلدن استار نميشناسيم ولي دروغ ميگند چون كافي به فرم ثبت نام سايت برق وحيد نگاه كنيد دقيقا مثل گلدن استار است
در نتيجه اينا گلدن استار رو ميشناختند كه از روي فرمش كپي كردند
به هر حال شماره تلفن اين بابا تو سايت هست و يكي دو تا از بچه ها دارند پيگيري ميكنند
ایشاالله که به نتیجه برسه
من ایمیل زدم هنوز جوابی نداده
فقط امیدوارم واقعا هک شده باشه

mohsenn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من همين 2-3 روز پيش يك تاپيك باز كردم در مورد گلدن استار و موضوعش رو هم نوشتم اينده گلدن استار عاقبت فور ديلي.ماشالا اينقدر روزا در مورد گلدن استار تاپيك باز ميشه كه از ما رفته صفحه قبل.
من توي اون از همه خواهش كرده بودم كه اينقدر از اين سايت تبليغ نكنند و بزرگنمايي نكنن كه اين سايت تضمينيه و ...گفتم اقا به خاطر گرفتن چند دلار كميسيون دارين همه رو بيچاره ميكنين.من خطر رو احساس كردم.
من گفتم اقا اين سايت بعد از 1.5 سال فعاليت تا 3 هفته پيش 6000 عضو داشته ولي در عرض همين 3 هفته 2400 نفر اضافه شده و روزانه بين 100 تا 200 نفر داره عضو جديد ميگيره.
اينجور سايتها كه معمولا معتبرن و كار ميكنن تا زماني كه روند عضو گيري و جذب سرمايه به صورت طبيعي ادامه داشته باشه حالا حالاها كار ميكنن ولي زماني كه يك دفعه روند سرعت غير قابل تصوري پيدا ميكنه مطمدنا مشكل پيش مياد حالا يا واقعا هك ميشه حسابش و يك نفر كلي پول ميكشه بالا يا خودشون اينكارو ميكنن كه ديگه بگن اقا سرمايه نداريم دزديدن و ... كه صبر كنين و ... بعدا هم اگر باز بشن ميگن اقا ما الان فعلا نداريم بديم و مثلا يك دهم پول رو كم كم بهتون ميديم دقيقا مثل 4ديلي.
يا اينكه وقتي ادمين سايت ميبينه سرمايه هاش بيش از حد زياد شده ديگه ميگه مگه من ديوانه ام پول به كسي بدم اينقدري كه خودم و بچه هام و نوه هام بخورن دارم ديگه و تعطيلش ميكنه يك جوري .
در هر صورت اين نوع روند من خودم پيش بيني كرده بودم كه بزودي مشكلي براش پيش مياد خودم هم پول توش داشتم و كلي نگران بودم.از روزي هم كه سايت اعلام كرد فعلا ديگه پلان سيلور ماهي 2 بار ميتونن درخواست پول كنند گفتم كه اين تازه شروع كاره .گفتم اقا اگه حتي سايت واقعا كار كن و بهترين سايت و با پول كار ميكنه ولي با اين روند رشد سرمايه و عضو كه 90% هم ايرانين ديگه سايت پاسخگوي اينهمه تقاضاي روزانه نيست و...
اگر چه اين پولا خوردن نداره حالا چه هكر چه خود سايت پول يك مشت جوون بيچارهي دل به اميده ممكنه اون فرد يا افراد چند صباحي خوش باشن با اين پولا ولي به زودي و به سرعت از حلقومشون مياد بيرون من به اين ايمان دارم.تو دنيا درد ماله همه است ولي بعضي ها هم به خاطر كاراشون يك دردهايي ميگيرن كه از مرگ براشون بهتره و هنوز تازه اين خود مكافات دنياست حالا بعدش كه ديگه كي ميدونه.من خودم كه از پولي كه گذاشتم حتي يك سنتش رو هم راضي ندارم و اميدوارم اگه واقعا اين كارو بكنه و ديگه نياد يا نده هر يك سنتش براشون يك درد و مرگ باشه .
بعضي ها شايد باور نكنن و بخندن به اينجور حرفا ولي واقعيته.
اگه كسي متن مطلب من رو در مورد اينده goldenstar عاقبت 4daily ميخواد بخونه و ببينه كه يكي دو روز قبل از هك شدن سايت من چي نوشتم به صفحه قبله كسب درامد از اينترنت مراجعه كنه. :eek:
حالا خدا كنه سايت دوباره برگرده و مشكل حل بشه.

majidrey

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ما هم مانند بقيه دوستان از تعطيلي سايت گلدن استار بسيار متاسف شديم بايد در نظر داشته باشيم كليه سايتهاي سرمايه گذاري بالاخره روزي تعطيل مي شود و بهتر است كه كل سرمايه را در يك سايت سرمايه گذاري نكنيم بلكه آن را در سايتهاي مختلف تقسيم كنيم تا متضرر نشويم
ليست جديد سايتهاي سرمايه گذاري را در اينجا مشاهده كنيد ابتدا تحقيقات گسترده اي انجام دهيد سپس سرمايه گذاري كنيد ما را هم از پيشنهادات و انتقادات خود در مورد سايت ها بي بهره نگذاريد

http://www.fadaknet.com/earning.php

ازشكست ها نا اميد نشويد كه نا اميدي عين شكست است

TakGold.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متاسفانه خیلی ها تو این قضیه ضرر میکنند اگه گلدن استار برنگرده اما من میگم هنوز نا امید نشید
گلدن استار 2 بار دیگه هم افلاین شد اما برگشت پس ممکنه این بار هم برگرده
من 1 بار از پلان گلد گرفته بودم و این دفعه هم 6 روزش مانده بود !!!
اطلاعات بیشتر رو در فروم سایت بخوانید

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از TakGold.com :
اطلاعات بیشتر رو در فروم سایت بخوانید

آقا شما ادمین فروم Takgold.com هستید

اگر هستید بنا به گفته خودتان در فرومتان تبلیغ فروم های دیگر را نکنید لطفاً :hmm:

همانطور که عضویت مرا معلق فرمودید :hmm:

در صورتیکه من قصد تبلیغ نداشتم :)

tnh_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Electronics Art :
آقا شما ادمین فروم Takgold.com هستید

اگر هستید بنا به گفته خودتان در فرومتان تبلیغ فروم های دیگر را نکنید لطفاً :hmm:

همانطور که عضویت مرا معلق فرمودید :hmm:

در صورتیکه من قصد تبلیغ نداشتم :)

يعني آنچه به خود نمي پسندي به ديگران نپسند.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا