برگزیده های پرشین تولز

سايت RoozMobile.ir

IT Engineer

Registered User
لایک‌ها
17
با عرض سلام خدمت اعضاي گرامي،
به دليل كمبود شديد وقت و مشغله كاري، ديگه نميتونم سايت www.RoozMobile.ir رو بروزرساني كنم.
به همين دليل تصميم به فروش (واگذاري) دامين + هاست + كليه محتويات سايت روزموبايل به آدرس www.RoozMobile.ir گرفتم.

دامنه www.RoozMobile.ir كوتاه و روان و بسيار مناسب براي سايت هاي موبايل و مسائل مربوطه هست.

سيستم مديريت محتواي سايت نيوك هست و تالار گفتمان هم داره. بيش از 40 مطلب هم در صفحه اصلي سايت ارسال شده.
سايت داراي بازديد نسبتا خوبي است (با توجه به اينكه 5 ماه از راه اندازيش ميگذره). روزانه چندين بازديدكننده از گوگل و موتورهاي جستجوي ديگه وارد سايت ميشن. يك ماه پيش هم با ارسال ايميل انبوه براي سايت تبليغ كرديم كه تعدادي هم روزانه از اين راه وارد سايت ميشن.
از چند سايت مثل وبنا هم بهش لينك مستقيم داده شده.

اين دامنه اواخر بهمن سال 87 ثبت شده است، داراي پيج رنك 2 بود كه به دليل آپديت نشدن فعلا 1 هست.

ضمنا به خريدار سايت، ليست ايميل 500.000 تايي از كاربران فعال ايراني رو هديه ميدم.

قيمت پايه براي فروش رو 45000 هزار تومان در نظر گرفتم. ولي به بالاترين قيمت پيشنهادي واگذار ميكنم. (افزايش با پله هاي 5000 توماني)

سوالات يا پيشنهادات خودتون رو ميتونيد در همين تاپيك مطرح كنيد يا با ايميل m.j.nemati @ Gmail تماس بگيريد.
با تشكر.

Last edited:

IT Engineer

Registered User
لایک‌ها
17
در صورت تمايل به خريد و يا كسب اطلاعات بيشتر، تماس بگيريد.

IT Engineer

Registered User
لایک‌ها
17
up ...
قيمت استثنايي هست ... اگر پايينتر از اين ميخواين، ايميل بزنين به توافق ميرسيم...

IT Engineer

Registered User
لایک‌ها
17
به خريدار دامنه، ليست 500.000تايي ايميل كاربران فعال ايراني هديه داده ميشه.

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
اقا به اون قیمت که بهتون گفتم اگه خواستی بفروشی من میخرم!

Last edited:

IT Engineer

Registered User
لایک‌ها
17
اقا به اون قیمت که بهتون گفت اگه خواستی بفروشیم من میخرم!
من هم جواب رو فرستادم.
كمتر از 45 نميتونم بدم. تازه همين 45 هم با كلي ضرر دارم ميدم.

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
اقا 5 روش اگه اوکی شماره حسابتون رو پ.خ کنید!!!

IT Engineer

Registered User
لایک‌ها
17
دوست عزيز!
دامين (با شرايطي كه در بالا گفتم) + 100 مگ هاست لينوكس با سرعت بالا و آپتايم 100درصد + محتويات سايت شامل كلي برنامه و بازي و زنگ موبايل و ... + سيستم مديريت محتوا كه نصب، موضوع بندي شده به همراه تالار هست رو دارم ميدم 45000 تومن زياده؟!
تازه دارم 500.000 آدرس ايميل رو هم كه مال كاربراي فعال ايراني هست هديه ميدم!
به نظر شما 35000 انصافه؟!
حداقل 45.000 تومن! اطلاعات بيشتر در پست اول همين تاپيك!
موفق باشيد.

IT Engineer

Registered User
لایک‌ها
17
ضمنا يادم رفت بگم: تمام آهنگ ها و تصاوير و فايل ها و ... كه براي دانلود كاربران هست، داراي آدرس سايت هست و تعدادي بازديدكننده هم با وارد كردن آدرس در مرورگر بصورت مستقيم وارد سايت ميشن.

IT Engineer

Registered User
لایک‌ها
17
مشتري براي سايت با قيمت 45000 تومن پيدا شده. اگر كسي قيمت بيشتري پيشنهاد داره تا 12 امشب فرصت داره كه اعلام كنه وگرنه به همين قيمت به مشتري فعلي واگذار ميشه.

بالا