• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سایتم ایندکس نمیشه :((

shahriar_q

Registered User
لایک‌ها
40
سلام از دوستان سئو کار و صاحب نظر کسی میدونه این ارورو چطوری رفع کنم گوگل بات ها به سایتم دسترسی ندارن بخاطر همین ایندکس نمیشم چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟
problem.png
problem2.png

aminem25197

Registered User
لایک‌ها
176
هاستتون خوب نیست احتمالا و قطعی زیاد داره.

shahriar_q

Registered User
لایک‌ها
40
نمیدونم والا سرعت بالا اومدن سایتم که خوبه تا حالا هیچ جاهم ارور نداشتیم تمام url هامونم که سابمیت شده توی وب مستر تولز فقط این قضیه دردسر شده برامون :(

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
از روت سایت خودتون چک کنید پرمیشون فایل مورد نظر قابل دسترسی باشه

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
منظورتون کدوم فایل هست ؟ روبوت ؟
اینم محتویات فایل robot.txt هست :
مشاهده پیوست 576814
به کنترل پنل هاست خودتون لوگین شید از طریق اون به مکانی که این فایل قرار گرفته رفته و پرمیشن robot.txt رو چک کنید قابل دسترسی باشه گاهی اوقات ممکنه با بعضی از اپ دیت های امنیتی از طرف مدیریت سرور بعضی از پرمیشن ها تعغییر کرده باشه که البته بعدش یادشون میره درست کنند!

shahriar_q

Registered User
لایک‌ها
40
به کنترل پنل هاست خودتون لوگین شید از طریق اون به مکانی که این فایل قرار گرفته رفته و پرمیشن robot.txt رو چک کنید قابل دسترسی باشه گاهی اوقات ممکنه با بعضی از اپ دیت های امنیتی از طرف مدیریت سرور بعضی از پرمیشن ها تعغییر کرده باشه که البته بعدش یادشون میره درست کنند!
اینم چک کردم دسترسی اش 644 بود که درسته فکر کنم ولی چند جا مطلب خوندم که نوشته بود احتمالا مال کد گوگل آنالیتیک هست که قرار دادم توی کدم باید اونو بردارم تست کنم ببینم چی میشه
ممنون از شما.

بالا