برگزیده های پرشین تولز

سایتی برای نگهداری عکسهای هنری

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
http://iranhonar.com

در این سایت عکسهای هنری عکاسان جوان قرار داده میشه. شما میتونید با ثبت نام در این سایت یک پروفایل با قابلیت های فوق العاده برای خودتون ایجاد کنید و بعد هم عکسهاتون رو آپلود کنید. در واقع یک گالری از کارهای خودتون رو میتونید همیشه به صورت آنلاین داشته باشین.(در کنار هنرمندان بزرگ معاصر و در یکجا)

برای آپلود کردن تصاویر مبلغ ناچیزی پول از شما دریافت میشه (در حدود 500 تومان برای هر عکس) البته این قیمت برای این که سایت تازه شروع به کار کرده پایینه و روز به روز بالاتر میره پس اگه میخواین همیشه یه گالری آنلاین از کارهاتون داشته باشین همین الان ثبت نام کنید. یا حداقل یه نگاهی به سایت بندازین. مطمئنم که ثبت نام میکنید.

ایران هنر

♂MAJID

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مرسی
اگه پول نمی گرفتن بهتر بود

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
من فکر میکنم مبلغشون زیاد ناچیزم نیست ! هر عکس 500 تومن ... ولی ابتکار جالبیه امیدوارم بعدا" قیمتش کمتر شه :eek:

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از IcedAngel :
من فکر میکنم مبلغشون زیاد ناچیزم نیست ! هر عکس 500 تومن ... ولی ابتکار جالبیه امیدوارم بعدا" قیمتش کمتر شه :eek:

چه فکر جالبی کردن برای پول دراوردن

مخصوصا اینکه عکسان جوان عقده ی نمایش عکسشونو دارن:D

ghizh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا خیلی شرمندم . اما تو دهات ما 500 تومن :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: ناچیز نیست. تازه اگه 10 تا عکس بیاپلودیم و بخوایم 5000 تومن:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: بصرفیم دیگه بدتر. مگه مغز گوش دراز خوردیم. تا این سایتای مفتی هست کی سراغ اینا میره.

از همین الان مطمئن باش این کار اصلا نمیگیره. مگه اینکه قیمتو پایین بیاری اونم خیلی زیاد.
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از ghizh :
آقا خیلی شرمندم . اما تو دهات ما 500 تومن :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: ناچیز نیست. تازه اگه 10 تا عکس بیاپلودیم و بخوایم 5000 تومن:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: بصرفیم دیگه بدتر. مگه مغز گوش دراز خوردیم. تا این سایتای مفتی هست کی سراغ اینا میره.

از همین الان مطمئن باش این کار اصلا نمیگیره. مگه اینکه قیمتو پایین بیاری اونم خیلی زیاد.
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

معلومه اصفهانیه اصیلی
39.gif
23.gif

ولی راست میگی نمیگیره تازه چندتا عکاس هنری جوان با این سایت آشنا میشن

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از check_shark :
مخصوصا اینکه عکسان جوان عقده ی نمایش عکسشونو دارن:D

ميشه بپرسم اين حرف رو روي چه حساب و كتابي زدين؟
از اون حرفا بود كه واقعا ...

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از check_shark :
نه عزيز نه من عكاسم نه گالري دارم, شما جواب رو بده !
در ضمن اگر حرف با حساب و كتابي باشه ربطي به من پيدا نميكنه , منظورم اينه كه حتي اگر عكاس باشم و گالري هم داشته باشم.

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از fireboy :
نه عزيز نه من عكاسم نه گالري دارم, شما جواب رو بده !
در ضمن اگر حرف با حساب و كتابي باشه ربطي به من پيدا نميكنه , منظورم اينه كه حتي اگر عكاس باشم و گالري هم داشته باشم.

عزیز جوابش که مشخصه!!

کافیه به یک جشنواره عکس توجه کنی جوابتو میگیری

و اینکه بنا بر یه قضیه ی طبیعی جوون گم نام میخواد مطرح بشه

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
عكس براي گذاشتن توي پستو كه نيست. عكسو ميگيري و نشون ميدي ديگه. حالا ممكن هست به عناوين مختلف باشه. جشنواره, فروش عكس توي روزنامه , مجله و حتي آموزش عكاسي و خيلي مسائل ديگه ...
ضمنا بد نيست يه نگاهي به سايتهاي بزرگ عكاسي داخلي و خارجي بندازيد كه عكاسهاي بزرگ و كوچيك و پير و جوون گالري دارند و اين يه مسئله عادي هست نه عقده بازي. بهتره يكم به اين نكات هم توجه داشته "باشيم".

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
جناب GHIZHدوست عزیز این سایت که مال من نیست تا بخوام رو قیمت چونه بزنم.

جالبی این کار اونجاست که این سایت میخواد تبدیل به یه گالری آنلاین بشه اونوقت قشنگ میشه. یعنی وقتی که آثار هنرمندان جوان کنار آثار کهنه کارها قرار میگیره.

اونوقته که میشه قضاوت کرد در ضمن هنر ارزشش خیلی بیشتر از این حرفاست. توی سایتهای رایگان هیچ تضمینی نیست که copyright آثار شما رعایت بشه. و هیچ تضمینی هم نیست که آثارتون همیشه همونجا بمونه چون رایگانه ولی تو این سایت همه ی این موارد موقع ثبت نام تضمین میشه....

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
اگه ببینن مشتری ندارن فکر کنم خودشون به فکر بیفتن...
یعنی امیدوارم.

بالا