برگزیده های پرشین تولز

[ سایتی جدید ] روزی 50 الی 100 هزار ساتوشی [ پرداخت آنی ] + [ اثبات پرداخت ]

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
سلام به همگی , آقا قبل از هر چیزی اعلام کنم , دوستانی که دوست دارن تو این راه شرکت داشته باشن که دو طرف سود کنیم که هیچی , کسایی که دوست ندارن خواهشا به جای اسپم دادن و گرفتن بی جهت وقت ما , تاپیک رو ببندن !
خب , میرسیم به اصل مطلب , آقا جدیدا یه Application وارد بازار شده که تو این وضعیت نابسامانی که بازار بیت کوین داره و به سختی میشه بیت جمع کرد , مثل اسب ساتوشی میده ! با وجود اینکه قیمت هر بیت 3200 دلار شده , هر 100 هزار ساتوشی شما برابر میشه با 3.2 دلار که به پولمون چیزی معادل 12 هزار در میاد .. جالب تر اینکه این اپلیکیشنی که میخوام معرفی کنم قشنگ بهتون این مقدار رو میده فقط کافیه وقتتون رو صرف این اپ کنید !
اسم این اپ Honey Money هست که آموزش کاملش رو اینجا میذارم تا همه با هم استفاده کنیم ( اگر چه 100 % یه سریا به جای تشکر ما رو اینجا تخریب میکنن ولی عیب نداره , ما تک خور نیستیم .. یه سفره ای پهنه میذاریم همه با هم بزنیم به رگ )
دوستان روش به دست آوردن ساتوشی در این اپ به این صورته که شما باید کپچا بزنید اما نه با موبایل , بلکه با کامپیوتر و به حدی این کپچا سرعتش بالاست که تا اینتر کنید یکی دیگه ظاهر میشه , یعنی به 1 ثانیه نمیکشه و برای هر کپی که میزنید فکر کنم حدود 10 الی 15 ساتوشی میده که تو 5 ثانیه حدود 100 ساتوشی میشه .. برای اثبات حرفم از گوشیم عکس گرفتم تا ببینید ..
ساعت عکس ها و همچنین میزان ساتوشی رو در عکس ها مشاهده کنید :

60655219881759214843.jpg

01710170020647406209.jpg

تو عکس اول 736 ساتوشی در ساعت 5:03 عصر و در عکس دوم 1248 در ساعت 5:05 یعنی تو دو دقیقه این مقدار ..

سند برداشت :

63652834768976737661.png

همونطوری که میبینید 1248 ساتوشی برداشت شد و در اکانت قاست هاب من ذخیره شد و همچنین پایین ترش امروز 8616 ساتوشی از این اپ تو حدود 20 دقیقه برداشت زدم که کار پیش اومد مجبور شدم برم بیرون وگرنه 20 هزار تایی برداشت میزدم ..
میرسیم به آموزش این قضیه ..
قبل از هر چیز ابتدا روی این لینک کلیک کنید و شماره والت بیتتون رو وارد کنید , حالا آخرش میگم چرا از این لینک و بعد گوشیتون رو باز کنید , یه فیلتر شکن آنلاین کنید و Play Store رو باز کنید , تو قسمت سرچ این تکست رو تایپ کنید : Free Bitcoin - Honey Money و بعد از پیدا شدن روی گوشیتون نصب کنید ( چیزی حدود 20 مگابایت برای اندروید )
بعد از نصب برنامه شماره جساب والتتون رو در برنامه وارد کنید , بعد میبینید که دستتون به هیچ جا بند نیست و هیچ گزینه ای نداره که کار رو شروع کنید ! برای اینکار به لینکی که پایین میدم برید و بازش کنید :

RaiBlocks - In blockchain we trust!

بعد از باز کردن این لینک وارد اپلیکیشن بشید و به قسمت Setting مراجعه کنید و بعد از اون روی Raiblock mining کلیک کنید !
تو این قسمت یک لینک XRB بهتون میده که باید از روش کپی بزنید و توی تلگرام برای پی ام خودتون یا هر کس دیگه ای Paste کنید . حالا تلگرام دستکتاپ رو باز کنید و لینک رو Copy و تو لینکی که بالا زدم تو قسمت XRB Address جایگزین کنید .. قبل از اینکار سایت مربوطه ازتون میخواد که انسان بودن خودتون رو تایید کنید که اینکار رو انجام میدید و سپس زدن به کپچا کنید و سرعت فوق العاده کپچا ها رو دریابید .. هر کپچا ایی که میزنید داخل خود اپلیکیشن کافیه یه بار با انگشت برنامه رو از بالا به پایین بکشید تا رفرش بشه و میزان ساتوشی ها رو بهتون نشون بده ( حین کپ زدن به هیچ عنوان برنامه رو نبندید چون با این کار لینک XRB برنامه نابود میشه و کپ هاتون بی نتیجه میمونه )

خب تموم شد .. حالا میرسیم به اصل داستان :

دوستان طراحی این برنامه به این صورت هست که اگه شما رفرال کسی بشید که این برنامه رو به شما معرفی کرده +1 ساتوشی برای هر کپچایی که من بزنم بهتون میده , به این صورت که اگه من روزی 1000 کپ بزنم به شما روزی 1000 کپ از طرف من بهتون میده و بر عکس , اگه شما روزی 1000 کپ بزنید این 1000 کپ شما 1000 ساتوشی برای من میشه .. خلاصه اینکه نه شما این وسط ضرری میکنید نه من , پس یه خورده معرفت به خرج بدید و رفرال ما بشید که یه چی هم تو جیب ما بره , بازم بستگی به میزان مرام خودتون داره اگه نکردید هم نکردید عیبی نداره ..

لینک رفرال

سوالی اگه بود در خدمتم .. موفق و پیروش باشید ..

Last edited:

$$$bet$$$

Registered User
لایک‌ها
86
درود برتو تو کدوم سایت حساب بیت کوین میشه ساخت؟

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
تشکر , حساب بلاک چین که باید داشته باشید , بعد از اون شماره جساب بلاک چین رو در فاست هاب وارد کنید تا ابتدا ساتوشی ها به فاست هاب برن و بعد از اون درخواست برداشت بزنید و به بلاک چین منتقل کنید

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
چرا اول باید به فاست هاب واریز میکنن ؟

morteza321

Registered User
لایک‌ها
14
سلام من دیروز نزدیک به یک ساعت باهاش کار کردم اول با گوشی کار کردم و همچنین با لپ تاپ هم کار کردم 537 ساتوشی داده شا چه طور تو دو دقیقه 500 ساتوشی داده تعجبه -

morteza321

Registered User
لایک‌ها
14
واقعا حیف که من دیروز اومدم دانلودش کردم هم حجم رفت هم تمام مراحلش را رفتم حتی در سایتش مراحلش را به انگلیسی توضیح داده و ویدئو هم گذاشته هیچ سودی نداره جز وقت تلف کردن

$$$bet$$$

Registered User
لایک‌ها
86
واقعا حیف که من دیروز اومدم دانلودش کردم هم حجم رفت هم تمام مراحلش را رفتم حتی در سایتش مراحلش را به انگلیسی توضیح داده و ویدئو هم گذاشته هیچ سودی نداره جز وقت تلف کردن
سلام من دیروز نزدیک به یک ساعت باهاش کار کردم اول با گوشی کار کردم و همچنین با لپ تاپ هم کار کردم 537 ساتوشی داده شا چه طور تو دو دقیقه 500 ساتوشی داده تعجبه -

امروز صبح 1 ساعت کار کردم 5 هزار ساتوشی دراومد از سایتای دیگه که به ازای پر کردن کپچا پول میدن خیلی خیلی بهتره.
مثلا سایت 2captcha هر یه کپچا ای که میزنی باید 1 دیقه وایسی که کپچای بعدیش بیاد ولی این خیلی زود کپچا ها میاد
در زمینه حل کپچا بهترین سایتیه که دیدم.

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117

غیر محال هست شما یک ساعت کار کرده باشید 537 ساتوشی به دست آورده باشید .. بنده با سند و مدرک در پست اول نشون دادم که تو دو دقیقه 500 ساتوشی به دست آوردم .. اگر خواستید عکس آپلود میکنم که تو 2 ساعت بنده 13699 ساتوشی به دست آوردم !

دوست عزیز اتلاف وقت زمانی تاثیر داشت که قیمت بیت کوین روی 500 دلار میچرخید , بله اون موقع هم من تو تاپیک این و اون سر میزدم و اگه سایت کپتچایی بود میگفتم وقتتون رو به این شکل هدر ندید , نه الان که قیمت بیت کوین رفته روی 3384 دلار ! یعنی هر 100 هزار ساتوشی برابر هست با 3 و نیم دلار ! این روش و شیوه ای هم که عرض کردم به بهترین شکل داره ساتوشی میده ! شما اگه کل اینترنت رو زیرو رو کنی همچین چیزی پیدا نمیکنی و نخواهی کرد ! چون هر چی قیمت بیت بالا تر بره سایتهای زیادی رو به ورشکستگی میرن و در آینده ای نزدیک شاهد این خواهید بود که به دست آوردن ساتوشی به شیوه ی رایگان جزو محالات خواهد بود !
باز هم میگم اگر به شکل رفرال پیش برید و رفرال اینجانب بشید هر کپی که من بزنم معادل یک ساتوشی برای شما در نظر میگیره اما در صورتی که شما هم 25 هزار کپ بزنید تا با هم مساوی بشن تعداد کپ هامون ! یعنی اگه شما رفرال من باشید و 300 کپ بزنید و من 1000 کپ بزنم , شما 300 ساتوشی بدون اینکه کاری انجام بدید از سمت من دریافت میکنید و اگه شما تعداد کپ هاتون با من برابر باشه یعنی 1000 تا شما بزنید 1000 تا من , به هر دومون هزار تا میده ( به جدا از امتیازاتی که از کپ هاتون میگیرید ) .. در حالت عادی من روزی 25 هزار کپ دارم میزنم باز هم نظر خودتونه که استفاده کنید از این روش یا خیر

Last edited:

3527352205

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
واقعا ممنونم بابت این سایتی که معرفی نمودید،
من از دیروز تا امروز صبح میتونستم وارد سایت RaiBlocks - In blockchain we trust بشوم و ساتوشی بگیرم اما الان وقتی وارد سایت میشوم و روی گزینه claim کلیک می کنم فقط تند تند صفحه رفرش میشه و دست من هم نیست و باید صفحه را ببندم و دوباره وارد بشم،یعنی دیگه نمیتونم ساتوشی بگیرم،
میشه راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
واقعا ممنونم بابت این سایتی که معرفی نمودید،
من از دیروز تا امروز صبح میتونستم وارد سایت RaiBlocks - In blockchain we trust بشوم و ساتوشی بگیرم اما الان وقتی وارد سایت میشوم و روی گزینه claim کلیک می کنم فقط تند تند صفحه رفرش میشه و دست من هم نیست و باید صفحه را ببندم و دوباره وارد بشم،یعنی دیگه نمیتونم ساتوشی بگیرم،
میشه راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟

خواهش میکنم , وقتی صفحه رفرش میشه به این معناست که شما باید در داخل اپلیکیشن XRB Address رو از نو وارد صفحه ی رای بلاک کنید , کلا طراحی برنامه به این صورت هست که هر لینک XRB که شما دریافت میکنید هر 10 الی 15 دقیقه یکبار رفرش میشه .. به همین خاطر در پست اول ذکر کردم که با انگشت هر چند دقیقه اپ رو از بالا به پایین بکشید تا هم میزان ساتوشی های کسب شده رو ببینید و هم لینک XRB رو چک کنید که تغییر نکرده باشه چون اگه تغییر کرده باشه و شما به لینک قبلی کپ بزنید , مورد قبول واقع نمیشه

3527352205

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ممنون،ولی وقتی روی گزینه claim کلیک می کنم یک متن قرمز میاد و بعدش هم فقط تند تند رفرش میشه یعنی همینطور خود به خود صفحه داره رفرش میشه و هیچ کاری هم نمیتونم بکنم!!

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
ممنون،ولی وقتی روی گزینه claim کلیک می کنم یک متن قرمز میاد و بعدش هم فقط تند تند رفرش میشه یعنی همینطور خود به خود صفحه داره رفرش میشه و هیچ کاری هم نمیتونم بکنم!!

با مرورگر دیگه ای تست کردید ؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,008

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117

3527352205

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ببخشید شما با کامپیوتر کپ می زنید؟و آیا *** هم روشن هست؟
من با *** روشن وارد سایت رایل بلاک میشدم و دیگه در این مدت نتونستم کپ بزنم و حتی دوباره *** را خاموش کردم و وارد سایت شدم ولی باز هم نتونستم کپ بزنم،
لطفا راهنمایی کنید!

Last edited:

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
ببخشید شما با کامپیوتر کپ می زنید؟و آیا *** هم روشن هست؟
من با *** روشن وارد سایت رایل بلاک میشدم و دیگه در این مدت نتونستم کپ بزنم و حتی دوباره *** را خاموش کردم و وارد سایت شدم ولی باز هم نتونستم کپ بزنم،
لطفا راهنمایی کنید!

بله با کامپیوتر , اگر اشتباه نکنم منظورتون فیلتر شکن هست که باید عرض کنم اگر از فیلتر شکن استفاده میکنید حتما باید خاموش کنید و وارد سایت بشید چون من خودم امتحان کردم وقتی فیلتر شکن رو آنلاین میکنم اصلا بهم کپ نمیده که بخوام وارد کنم

3527352205

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بله با کامپیوتر , اگر اشتباه نکنم منظورتون فیلتر شکن هست که باید عرض کنم اگر از فیلتر شکن استفاده میکنید حتما باید خاموش کنید و وارد سایت بشید چون من خودم امتحان کردم وقتی فیلتر شکن رو آنلاین میکنم اصلا بهم کپ نمیده که بخوام وارد کنم
البته من با فیلتر شکن خاموش هم امتحان کردم ولی نتونستم کپ بزنم و فقط تند تند و خود صفحه به خود رفرش میشه!!

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
البته من با فیلتر شکن خاموش هم امتحان کردم ولی نتونستم کپ بزنم و فقط تند تند و خود صفحه به خود رفرش میشه!!

به نظرم یکبار کامپیوتر رو ری استارت بدید یا کش مرورگر رو پاک کنید و از نو امتحان کنید , اگر باز هم نشد کلا یکبار کامپیوتر رو روشن کنید , مرورگر رو کاملا پاک کنید و ری استارت بدید و بعد از ری استارت مرورگر رو در درایو دیگه ای نصب کنید , به احتمال 99.9 درصد باید درست شه , چون یادمه من قبلا با یک سایتی همچین مشکلی داشتم که با این روش درست شد

بالا