برگزیده های پرشین تولز

سایتی که ساختم، دیده نمیشه!!

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
من چند روز پیش یک دامنه ثبت کردم به نام www.feizbakhsh.com و براش هم یک 50 مگابایت فضا روی سرورم درست کردم. از اون روز تا حالا اصلاً نمیتونم برم توی سایت. نه پینگ میشه نه هیچی.
اولاً میخواستم ازتون خواهش کنم که بروید و ببینید که آیا شماها میتونید این سایت رو ببینید یا نه. شاید مشکل از اینترنت پارس آن لاین من باشه. ثانیاً چه شما ها می بینید چه نه، من چرا نمیبینمش.
3 بار هم سایت رو پاک کردم و دوباره ساختمش باز هم مشکل هست.
اگر اشکال از dns سرور بود، چرا بقیه سایتهای روی سرورم دیده میشن؟
به سایت dnsstuff.com هم رفتم و این دامنه جدیده رو در قسمت dns report زدم. نتیجه رو با یکی دیگه از سایتهایی که روی سرورم هست مقایسه کردم (مثلاً bolour.net) دیدم اووووووووو ا چقدر فرق دارند باهم.

مرسی

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
قربان دهانت.
خب فکر میکنی چرا دیده نمیشود؟

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
یه زمانی یه سایتی داشتم ! دی ان اس های دومین رو گفتم عوض کنن ! کل سایت رفت ! شاید یه همچین مشکلی داره !

m4hd!

Registered User
لایک‌ها
32
چند رو ز هست دی ان اس هاتون رو ست کردید؟جدیدا یه کم بازی در میاره (نمی دونم چرا!!!!) و گاهی 72 ساعت طول می کشه تا ست شه!

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150
والا حاج آقا من dns رو چک کردم هر دو تا روی یک آی پی بودن که احتمالا مشکل از همین باشه.
حالا تا دوستان چه نظری داشته باشن.

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
ممنون از همه کسانی که سعی کردند که این مشکل من رو حل کنند.
من با خود دیتا سنتر (یا هر اسمی که داره. منظور اون شرکتیست که ازش سرور رو گرفته بودم) تماس گرفتم اونها مشکل من رو حل کردند و این جواب رو بهم دادند.
کد:
There was a misconfiguration in the DNS service that is now fixed.
Please  delete the account and recreate it, the domain should be
resolving correctly  after.
حالا این چه مشکلی بوده و چرا ایجاد شده بوده نمیدونم. اگر شماها میدونید، بگید هم من چیز یاد میگیرم هم به درد آیندگان میخوره!

چند رو ز هست دی ان اس هاتون رو ست کردید؟جدیدا یه کم بازی در میاره (نمی دونم چرا!!!!) و گاهی 72 ساعت طول می کشه تا ست شه!
دی ان اس هام الان چند سالی هست که ست شده اند. راستش من چند سال پیش یک سرور گرفتم که مثلاً بشینم و چیز یاد بگیرم. نه چیزی یاد گرفتم نه تعداد مشتریم اونقدر هست که هزینه سرور رو بده.

والا حاج آقا من dns رو چک کردم هر دو تا روی یک آی پی بودن که احتمالا مشکل از همین باشه.
حالا تا دوستان چه نظری داشته باشن.
آره. یکی از مشکلاتم در این چند سال همینه که اونها به من یک آی پی دادند. من هم هر دو دی ان اس رو روی همون آی پی ست کردم. اگر این مشکل بود فکر میکنم که توی این چند سال بایستی خودش رو نشون میداد. حالا اگر کمی پولدار تر شدم، یک سرور دیگه میگیرم که mirror ش کنم روی این سرور اون وقت آی پی یکیشون رو عوض میکنم.

من که دیدم روت سایت میاد...یعنی فک نکنم مشکل از DNS باشه
شما دوباره فایلاتونو آپیود کنید فکر کنم حله...
این کار رو هم 3 بار کرده بودم. ولی مشکل حل نشده بود.

باز هم از همه کسانی که سعی کردند مشکل من رو حل کنند ممنونم.

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
حالا خوبه مشکلتون حل شد :)

بالا