• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سایت آگهی رایگان | SellFree

sellfree.ir

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
11 اکتبر 2021
نوشته‌ها
1
لایک‌ها
0
امروزه تبلیغات و بازاریابی به اندازه ای رشد کرده که می توان گفت در گسترش یک کسب و کار، حرف اول را می زند. به طوری که حتی اگر خدمات بی نظیری را به مشتری ارائه دهید، اما از نظر تبلیغاتی ضعیف باشید، توان مقابله با رقبا و درخشیدن در کسب و کارتان را نخواهید داشت. به عبارتی دیگر بدون تبلیغات امکان فروش بسیار کم خواهد بود. از این رو، در این مقاله به ابعاد گوناگون درج آگهی تبلیغاتی رایگان خواهیم پرداخت.

درج آگهی تبلیغاتی رایگان در مکانهای مختلف کمک شایان توجهی به بسیاری از کسب و کارها نموده و موفقیتهای بزرگی را برای آنها به همراه داشته است. با استفاده از آگهی تبلیغات رایگان، شما می توانید بدون صرف هر گونه هزینه ای محصول خود را به دیگران معرفی کنید. در این میان افرادی نیز وجود دارند که اطلاعات کافی در مورد محصول شما ندارند و یا اصلا آن را نمی شناسند و تنها با دیدن آگهی تبلیغاتی فرصت آشنایی با این محصول یا محصولات را پیدا خواهند کرد. در واقع گسترش ارتباط شما با افراد از طریق آگهی، شما را زودتر به نتیجه دلخواهتان خواهد رساند.

چرا آگهی تبلیغاتی رایگان؟​

اولین و مهمترین مزیت آن بسیار ساده است. شما برای تبلیغات در مقابل تعداد زیادی از مخاطبان هیچ هزینه ای نمی پردازید. برای بسیاری از افراد همینکه هزینه ای برای تبلیغات نخواهند داشت، کافی است تا به دنبال آگهی تبلیغات رایگان باشند. یکی دیگر از دلایلی که ثابت می کند تبلیغات رایگان انتخاب خوبی است این است که این روش در جهان بسیار مورد قبول قرار گرفته است. شاید روزگاری این روش زیاد جالب به نظر نمی رسید، اما امروزه به گونه ای است که اکثر افراد زمانی که آگهی تبلیغاتی رایگان را میبینند، انگار آنچه به دنبالش بودند را یافته اند.

دلیل دیگر این که به دلیل مقرون به صرفه بودن، می توانید از این روش به صورت طولانی مدت برای گسترش کسب و کار خود استفاده کنید. نکته بعد این است که اینگونه تبلیغات معمولا بدون دردسر و سریع هستند. وبسایتهای بسیاری وجود دارند که از طریق آنها میتوانید با ارائه اطلاعات و جزئیات لازم این کار را انجام دهید.
دلیل بعدی، میزان کنترل شما بر روی تبلیغتان است. مشکل مدل های قدیمی تبلیغات شاید این بود که تغییر در آنها سخت و دشوار بود. به عنوان مثال در روشهایی مثل بروشور، بنر، تراکت و …. اعمال تغییرات مشکل و یا گاها غیر ممکن بوده است، حال آنکه در تبلیغات رایگان آنلاین شما میتوانید مدام محتویاتتان را به روز کرده و موارد مورد نظرتان را زیاد یا کم کنید.

مزایای بسیار زیاد دیگری نیز وجود دارند که تنها زمانی که از یک تبلیغ رایگان استفاده کنید متوجه آنها خواهید شد. پس اگر چیزی برای فروش و یا شانسی برای تجارت دارید، کافی است دست به کار شوید.
Teamwork_Advertising_01-[Converted].jpg

چگونه آگهی مناسبی داشته باشیم؟

پیش از آنکه افراد را متقاعد کنید تا آنچه شما پیشنهاد می دهید را بخرند، باید بدانید که چگونه قصد تبلیغ آن محصول را دارید. در قدم اول، اگهی تبلیغاتی باید واضح، شفاف و حرفه ای باشد. تبلیغات طولانی و دارای جزئیات معمولا نظر بازدید کنندگان را جلب نمی کند. ایده ال ترین حالت برای تبلیغات متنی، به صورتی است که بیشتر از صد کلمه نباشد.

همچنین تبلیغات شما باید اطلاعات درستی را در اختیار مخاطب قرار دهد. به طوریکه مشتری با دیدن تبلیغ، از مزایای خرید محصول شما و سرویس هایتان آگاه باشد. در واقع باید محتویات مناسبی را که فکر می کنید مشتریانتان به دنبال آن هستند فراهم کنید که بتواند پاسخگوی تمام سوالهای مخاطبانتان باشد.

عنوان آگهی تان نیز باید مختصر و دقیق بوده و ارتباط درستی با محصول داشته باشد. آگهی تبلیغاتی شما همچنین باید در وبسایت مناسب و مرتبطی با محصولتان قرار بگیرد. بنابراین برای افزایش سریع فروش، یک ۵ دقیقه ی بدون هزینه را امتحان کنید!

سایت "رایگان بفروش" به آدرس اینترنتی SellFree.ir پرتال ثبت آگهی رایگان می باشد.

این وبسایت ویژگی های منحصر به فردی دارد که آن را از بقیه وبسایت های درج آگهی متمایز می کند:

  • ثبت آگهی به صورت رایگان و ویژه
  • قابلیت ارسال پست میهمان
  • قابلیت خرید و فروش کالا و خدمات در سایت (مارکت پلیس)
  • قابلیت برگزاری مزایده در وب سایت
  • قابلیت خرید و فروش کالاهای دیجیتال (آموزشی و ...)
  • سیستم شبکه اجتماعی برای نمایش مطالب بر اساس علاقه مندی
در آخر حواستان به این نکته باشد که آگهی های تبلیغاتی در بستر اینترنت به سرعت شما را با مشتریان واقعی تان روبرو می کند و می تواند رشد اقتصادی بینظیری را برایتان رقم بزند.
 
بالا