برگزیده های پرشین تولز

سایت ارائه دهنده خوب برای تبلیغات گوگل (Adwords) معرفی کنید

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
kaspid.com

hosseinsees

Registered User
لایک‌ها
798
من حدود چندساله زندگیم از طریق همین تبلیغ ادوردز میگذره همه رو امتحان کردم تغریبا .
اگر مصرفتون بالاست و میتونید اکانت 1000 درهمی بگیرید بهترین انتخاب برای شما میهن مارکتینگ هست .
اگر مایل بودید پ.خ بدید بنده شماره موبایل مسئولش رو دارم میتونم یکم تخفیف هم بگیرم براتون چون خیلی وقته باهم همکاری میکنیم .

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,514
من حدود چندساله زندگیم از طریق همین تبلیغ ادوردز میگذره همه رو امتحان کردم تغریبا .
اگر مصرفتون بالاست و میتونید اکانت 1000 درهمی بگیرید بهترین انتخاب برای شما میهن مارکتینگ هست .
اگر مایل بودید پ.خ بدید بنده شماره موبایل مسئولش رو دارم میتونم یکم تخفیف هم بگیرم براتون چون خیلی وقته باهم همکاری میکنیم .
میتونم بپرسم این چندسال چه محصولی از این طریق میفروشید؟
من شنیدم وقتی تو گوگل تبلیغ بدی بعد از تبلیغ اون سایت دیگه نمیتونه خوب با سایتای رقیب تو نتایج رقابت کنه . یعنی گوگل از قصد اینکارو میکنه که سایت دوباره تبلیغ خرید کنه . این درسته ؟

hosseinsees

Registered User
لایک‌ها
798
من شنیدم وقتی تو گوگل تبلیغ بدی بعد از تبلیغ اون سایت دیگه نمیتونه خوب با سایتای رقیب تو نتایج رقابت کنه . یعنی گوگل از قصد اینکارو میکنه که سایت دوباره تبلیغ خرید کنه . این درسته ؟
این که چه محصولی میفروشم رو متاسفانه نمیتونم بگم
اما در مورد رقابت با سایتای دیگه این حرف کاملا غیر منطقی و غیر درسته ، تبلیغ کردن برای سایت توی گوگل خیلی هم مفیده و تاثیر گذاره تو دراز مدت باعث میشه ورودی های طبیعی بالا بره ، چون ورودی گوگل سایت زیاد میشه و این مورد بی تردید رو رتبه و رنک سایت تاثیر مثبتشو میذاره .

e30_007

Registered User
لایک‌ها
37
سلام
برعکس هست دوست عزیز گوگل سایت هایی رو بالاتر نشون میده بهتون که قبلا رفتین توشون از طریق سرچ حالا وقتی شما تبلیغ گوگل بخری و کاربرها بیان داخل سایتت بعد از یه مدت توی نتایج بالاتر هم میای!

amirhose.in

Registered User
لایک‌ها
31
www.novin.com/adwords/

پیشنهاد میکنم حتما تست کنید، چون بقیه رو اکانت تایم نمیزارن ولی برای من تایم زیادی روی ویرایش گذاشتن و کلیک بیشتر هزینه کمتری دارم!

abpak

Registered User
لایک‌ها
11

amitistech

Registered User
لایک‌ها
36
درود
دوستان لطفا سایت ارائه دهنده خوب برای تبلیغات گوگل (Adwords) معرفی کنید
به جز برتینا و رایان هاست
سلام برای تبلیغات گوگل به سایت راما ادز ی سری بزنید و یا با شماره 09125367489 تماس بگیرین

بالا