برگزیده های پرشین تولز

Programmer Turk

Registered User
لایک‌ها
88
سلام دوستان
پریروز یه سایتی دیدم که ظاهرا تازه ست و طبق تحقیقات میدانی(!)بنده از سایت های مختلف مانیتورینگ ، ظاهرا این سایت فعلا اسکم نشده .
من فعلا 0.16$ در این سایت سرمایه گذاری کردم و با تبدیل همه دوج هایی که تا الان ماین کردم به هش پاور ، الان پاور من شده 902.81 گیگاهش که روزانه حدود 9.03 دوج ماین میکنه .
حداقل برداشت هم 40 دوج کوین هست و فقط به دوج کوین میتونید برداشت کنید ؛ البته سرمایه گذاری رو علاوه بر دوج کوین ، از طریق بیت کوین ، پی یر ، پرفکت مانی و یا حتی لایت کوین هم میتونید انجام بدید.

لینک عضویت در سایت

https://mine-doge.com/?r=DM6yoqy8FcZKDFNaGD4hLZzGux1t4hkNEn

در صورت برداشت از سایت ، حتما در این تاپیک اعلام میکنم .

Programmer Turk

Registered User
لایک‌ها
88
اولین برداشت با موفقیت انجام شد .
جالبش اینجاست که سرعت پرداخت سایت بالاست

فایل های ضمیمه

• payment.png
    payment.png
    14.3 KB · نمایش ها: 20

Programmer Turk

Registered User
لایک‌ها
88
و اینم برداشت دوم
پرداخت با سرعت نورo_O

فایل های ضمیمه

• Payment.png
    Payment.png
    4.6 KB · نمایش ها: 14

admin parse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
پریروز یه سایتی دیدم که ظاهرا تازه ست و طبق تحقیقات میدانی(!)بنده از سایت های مختلف مانیتورینگ ، ظاهرا این سایت فعلا اسکم نشده .
من فعلا 0.16$ در این سایت سرمایه گذاری کردم و با تبدیل همه دوج هایی که تا الان ماین کردم به هش پاور ، الان پاور من شده 902.81 گیگاهش که روزانه حدود 9.03 دوج ماین میکنه .
حداقل برداشت هم 40 دوج کوین هست و فقط به دوج کوین میتونید برداشت کنید ؛ البته سرمایه گذاری رو علاوه بر دوج کوین ، از طریق بیت کوین ، پی یر ، پرفکت مانی و یا حتی لایت کوین هم میتونید انجام بدید.

لینک عضویت در سایت
https://mine-doge.com/?r=DM6yoqy8FcZKDFNaGD4hLZzGux1t4hkNEn

در صورت برداشت از سایت ، حتما در این تاپیک اعلام میکنم .
سلام ببخشید یه سوال داشتم شما از چه کیف پولی برای برداشت دوج کوین استفاده میکنید یک هفتس پیگیرم کیف پول خوب پیدا نمیکنم ممنون میشیم راهنمایی کنید

profosor_2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
guarda یا تراست trustwallet

این دو مورد رو امتحان کنخیلی خوب هستن من از گواردا استفاده میکنم راضی هستم برنامه مخصوص گوشی و کامپیوتر هم دارن

بالا