برگزیده های پرشین تولز

سایت تازه تاسیس خدمات خودرو ! چکار کنم بیام بالا هیچی نمیدونممم

ali08ll

Registered User
لایک‌ها
111
سلام و خسته نباشید عرض میکنم به همه دوستان
امیدوارم سال خوبی پیش روی همگی باشه

همونطور که توی عنوان گفتم ما یه سایت برای کارمون ساختیم که خدمات خودرو از قبیل پولیش صفر شویی موتورشویی و ... توش ارائه میکنیم
مقاله های زیادی خوندم راج به این موضوع که چجوری باید سایت بیاد بالا اما اکثرا میگن فلان اتفاق بیوفته میای بالا ولی نمیگن به چه روشی باید این اتفاقو رقم زد.
برای همین تصمیم گرفتم از شما عزیزان کمک بگیرم اگر میشه بگین قدم به قدم چه مراحلی باید طی بشه تا سایت ارتقا پیدا کنه ؟
حدودا چقدر زمان میبره توی ۴ سایت اول باشیم ؟

ممنون

Danial.P

Registered User
لایک‌ها
78
درود
ببینید دوست عزیز هر سایتی بعد از اینکه به شکل استاندارد آپ شد ، نیاز به مدیریت محتوا به شکل درست داره
بنده سایتتون رو ندیدم ولی ابتدا سعی کنید از کلمات کلیدی درستی برای سایتتون استفاده کنید و سپس به شکل اصولی
اقدام به قرار دادن محتوا در سایت کنید ، و سئو و بهینه سازی رو در راس کارتون قرار بدید به عنوان مثال سایت مپ سایتتون رو به شکل درست در وبمستر قرار بدید و ..
میتونید با بنده در ارتباط باشید جهت راهنمایی های بیشتر
آی دی تلگرام : @Mr_Webb

ali08ll

Registered User
لایک‌ها
111
درود
ببینید دوست عزیز هر سایتی بعد از اینکه به شکل استاندارد آپ شد ، نیاز به مدیریت محتوا به شکل درست داره
بنده سایتتون رو ندیدم ولی ابتدا سعی کنید از کلمات کلیدی درستی برای سایتتون استفاده کنید و سپس به شکل اصولی
اقدام به قرار دادن محتوا در سایت کنید ، و سئو و بهینه سازی رو در راس کارتون قرار بدید به عنوان مثال سایت مپ سایتتون رو به شکل درست در وبمستر قرار بدید و ..
میتونید با بنده در ارتباط باشید جهت راهنمایی های بیشتر
آی دی تلگرام : @Mr_Webb

آی دی تلگرامتون همینه ؟ پیدا نمیکنه

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,191
بنظر من بجای تلاش برای بالا اومدن توی گوگل روی تبلیغ سایتتون (یا بهتر بگم خدماتتون)توی پیج ها و کانال های مرتبط متمرکز شید..

palettewebdesign

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
عرض ادب و احترام...
بهترین کار برای کسب و کارهای تازه کار ، تولید محتوای اصولی به همراه رعایت کامل اصول سئو داخلی است.
با استفاده از این روش شما زیر ساخت مناسبی برای سئو خارجی در وب سایت خود ایجاد خواهید کرد
در صورتی که تمایل داشته باشید موارد بیشتر رو هم خدمتتون عرض خواهم کرد

daneshr67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام
اینکه شما بخواین جز ۴ سایت اول بشین تقریبا ی پروسه زمانگیر و سخته . ولی خب من در سایت خودمون ی سری مقالات در رابطه با همین سئو گذاشتم که میتونین با پیگیری اون مقالات تا حد خیلی زیادی با مباحث و تکنیک های سئو آشنا بشین و تا حدودی کارتون جلو بیفته. برای شروع میتونین به مقاله زیر مراجعه کنین .
سئو چیست ؟ آشنایی کامل با تکنیک های سئوی داخلی

mozhinco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
شما میتونید خدماتی که ارائه میکنید رو به طور کامل توضیح بدید در واقع یک مطلب راجع بهش تهیه کنید با یک عنوان مناسب .
مثلا مطلبی راجع به موتورشویی تهیه کنید (از جایی کپی نکنید باید جمله ها و متن دست اول باشه ) با یه عنوان مناسب که کلمه موتورشویی توش باشه.
در ضمن عنوان مطلب بهتره که اداخل تگ h1 قرار بگیره.
بهتر هم هست از یک سئو کار هم راهنمایی بگیرید.

mozhinco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
یک سایت خدمت دوستانی که میخوان بدونن چطوری میتونن تولید محتوای اصولی و درست داشته باشن معرفی میکنم.
امیدوارم که مناسب باشه
https://writena.com/عنوان-نویسی-در-تولید-محتوا/
به نظر نسبت به چند تا سایت دیگه که دیدم بهتر و کامل تر راهنمایی کرده و خیلی دنبال این نیس که فقط پول دربیاره

بالا