• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سایت تبادل لینک هوشمند

unisells

Registered User
تاریخ عضویت
12 می 2016
نوشته‌ها
100
لایک‌ها
8
همان طور که باید بدانید داشتن لینک در صفحاتی با رتبه بالا تاثیر بسیار زیادی در رتبه و سئوی شما در گوگل خواهد شد ، این سایت با تمامی وب سایت ها و وبلاگ ها با هر پیج رنک و رتبه ای به رایگان ، تبادل لینک میکند ،، این سیستم کاملا اتوماتیک بوده و شما به راحتی و در کمترین زمان میتوانید با ما تبادل لینک اتوماتیک داشته باشید و لینک خود را رایگان ثبت و مشاهده کنید .. .
تبادل لینک خودکار
ثبت و تبادل هرگونه لینک هایی که برخلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند و سایت های تبلیغاتی در اسکریپت تبادل لینک اتوماتیک، اسکریپت تبادل لینک خودکار ممنوع می باشد و در صورت ثبت این گونه لینک ها اتوماتیک حذف خواهند شد .. ..

ورود به وب سایت
 
Last edited:

hadid_karan

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
21 نوامبر 2017
نوشته‌ها
8
لایک‌ها
0
سن
44
یکی از مهمترین اقدامات مسافرین خارج از کشور خرید بلیط خارجی است. نحوه ارائه این نوع بلیط از گذشته تا به امروز شامل تغییرات فراوانی بوده است. در گذشته ای نه چندان دور مسافرانی که قصد عزیمت به خارج کشور را داشتند، با مراجعه به یکی از نمایندگی های مجاز فروش به صورت حضوری بلیط مورد نظر را خریداری می کردند. بلیط هواپیما بالی ولی امروز تهیه بلیط خارجی برای مسافران خارج از کشور آسان تر شده است. متقاضی بلیط به راحتی و در عرض چند دقیقه با استفاده از اینترنت در محل کار و یا زندگی بلیط مورد نظر خود و خانواده را تهیه می نماید. تغییر و تحولات در عرصه ارائه بلیط خارجی بعد از پیدایش اینترنت در سامانه های فروش بسیار زیاد بوده است. بلیط هواپیما بدروم این تغییر و تحولات باعث شد، تا مسافران برای تهیه بلیط خارجی مراحل راحت و آسان تری را تجربه نمایند.
 

hadid_karan

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
21 نوامبر 2017
نوشته‌ها
8
لایک‌ها
0
سن
44
حسابداری دادگاهی و تحقیقاتی در موسسه حسابداری چیست؟
از جمله وظایف یک موسسه حسابداری؛ فعالیت در زمینه حسابداری دادگاهی و تحقیقاتی است. اگر چه حسابداری دادگاهی تخصص نسبتا جدیدی در حرفه حسابداری است ولی در سایر حرفه ها سابقه بیشتری دارد.

شواهد حسابداری دادگاهی برای ارائه به دادگاه، فراهم آورده می شود، چه دادگاه کیفری، چه دادگاه حقوقی از این گذشته، چون مقصد یافته های این رشته تخصصی دادگاه است، کیفیت کار حسابداری دادگاهی، در صورت ارجاع مسئله به داوری قضایی، در معرض ژرف نگری عمومی است.

حسابدار دادگاهی اکثر اوقات به صورت واکنشی وارد کار می شود، بر خلاف حسابرس تقلبات که برای درگیری فعالانه در عملیات جلوگیری و شناسایی در محیط شرکت یا در محیطی که تابع مقررات معینی است، آمادگی دارد. حسابدار دادگاهی برای این آموزش دیده است که واکنش نشان دهد – واکنش به شکایات برخاسته از ارتکاب جرم، از دعاوی حقوقی، از شایعات و پرس و جوها در تحقیقات سازمانی. تأثیر نتایج بازرسی های او متوجه افراد با شرکت هاست، بر حسب امکان تبرئه، دریافت یا پرداخت غرامت.

حسابدار دادگاهی از منابع گوناگون شواهد مالی مربوط را بدست می آورد و این ها را به گونه ای منصفانه که بنفع هر دو طرف تواند بود، تفسیر و ارائه می کند. کمال مطلوب مورد انتظار از حسابداری دادگاهی این است که دو طرف را بر آن دارد تا هر چه زودتر و بهتر مسئله برخاسته از شکایت، ادعای خسارت، شایعه، یا تحقیقات را بین خود حل و فصل کنند، یا لااقل وزن و مقدار دعوای مالی مورد مناظره را کاهش دهد
 

hadid_karan

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
21 نوامبر 2017
نوشته‌ها
8
لایک‌ها
0
سن
44
شرکت آریا سطح تهران؛ تولید کننده انواع رنگهای اپوکسی، اپوکسی کف، ملات فوران، پوشش frp، لاینینگ مخازن، رنگ های پلی اورتان، رنگ های ترافیکی، رنگ های آلکیدی، رنگ سریع خشک های تزئینی، رنگهای مقاوم حرارتی، رنگهای کلرو کائوچو، رنگهای کوره ای و پلی اورتان، عایقهای حرارتی و رطوبتی، ملات های مقاوم شیمیایی، رنگ های وینیلی، آجر های ضد اسید، ملات ضد اسید، کاشی ضد اسیدی، تینر
 

basapolymer

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
26 سپتامبر 2021
نوشته‌ها
3
لایک‌ها
0
سن
81
بساپلیمر اولین تولیدکننده و مجری کفپوش های رزینی یکپارچه و بدون درز ,بر پایه اپوکسی ,پلی یورتان, آکریلات با کاربری های بهداشتی و بیمارستانی,داروسازی,صنعتی,صنایع غذایی,پارکینگی,نزئیناتی,انبار و ....شرکت بساپلیمر در کنار تولید محصولات، ارائه دهنده مشاوره های تخصصی در زمینه طراحی سیستم های محافظتی کف و خدمات نظارتی می باشد.
 
بالا