برگزیده های پرشین تولز

سایت تبلیغات کلیکی ایرانی clix.ir معتبره؟

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
با سلام.
من از اول فروردین با این سیستم کار میکردم خیلی سیستمه خوبیه.
اوایل که کاربرش کم بوده ، کافی بود 200 کلیک داشته باشی که بشه 50 تومن و درخواست تسویه بدی در کمتر از یک روز براتون واریز میکردن.
الان که فقط سه روز باید صبر کنی که بشه درحال بررسی ، تایید شده ، در حال پرداخت و در آخر پرداخت شده.
الانم هم یک هفته زمان تقریبی واریزشون هست یعنی تا ساعت 10 صبح روز شنبه ی هر هفته درخواست واریزتو بزنی شاید تا پنجشنبه همون هفته پرداخت بشه اگرم دیر بشه که میفته یک هفته بعد ....
تاریخ 16 دی که شمارش از شب ساعت 12 تا ظهر ساعت 12 از کار افتاد / همین باعث شد که شمارش کلیک های و نمایش بنر ها به شدت افت کنه/
بنده ک روزی 400 کلیک داشتم الان شده 100 !
درهرصورت سایت کلیکس ساعت معتبریه و به درخواست کاربران رسیدگی میکنه ، تیکت هارو مرتبط و منظم جواب میدن.
هر کلیک معتبر 250 تومن خیلی عالیه.
در مورد پاپ آپ هم بگم هیچ مشکلی با پاپ اپ نداره و میتونید از یکی استفاده کنید.
درکل از نظر من سایت خوبیه و مدیرانش کارشون خوبه.
اما اینکه شمارش کلیک هاشون یهویی افت کرد یکم تابلو بود.
دقیقا برای من هم همین جوری شد از 16 به بعد علت هم اینکه برای یوزر های موبایل 2 مرحله ای کردن که یوزر نمیفهمه
من نمیدونم اینا مگه نمیخوان کلیک بشه این کارا چی هست

zafarian

Registered User
لایک‌ها
112
دقیقا برای من هم همین جوری شد از 16 به بعد علت هم اینکه برای یوزر های موبایل 2 مرحله ای کردن که یوزر نمیفهمه
من نمیدونم اینا مگه نمیخوان کلیک بشه این کارا چی هست
میخوان کلیک بشه ولی نه هر کلیکی!
دقت کنید اکثر کمپین های کلیکس مربوط به شرکت خودشونه بنابراین تا میتونن کاری میکنن که مبلغی بابت کلیکی که حتی یک درصد هم احتمال میدن فیک باشه پرداخت نکن بنابراین این نوع شمارش برای کلیکس طبیعیه اگه اینطوری هم نمیکرد کلا ورشکست میشد شرکتش ;)
به هر حال کلیکی 250 و این نوع شمارش بازم از خیلی از شبکه های دیگه بهتره.

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
میخوان کلیک بشه ولی نه هر کلیکی!
دقت کنید اکثر کمپین های کلیکس مربوط به شرکت خودشونه بنابراین تا میتونن کاری میکنن که مبلغی بابت کلیکی که حتی یک درصد هم احتمال میدن فیک باشه پرداخت نکن بنابراین این نوع شمارش برای کلیکس طبیعیه اگه اینطوری هم نمیکرد کلا ورشکست میشد شرکتش ;)
به هر حال کلیکی 250 و این نوع شمارش بازم از خیلی از شبکه های دیگه بهتره.
هوش کاربران رو هم در نظر بگیرن الان اینا بلد نیستن میبندن کاملا معلوم هست کاری به کلیک نامعتبر فیک ندارم ولی 2 مرحله کردن جالب نیست

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
ای بابا این چه مدل سیستمیه کل کلیک های من 0 زده از وقتی گذاشتم حتی 1 کلیک شمارش نکرده ، در حالی که چند هزار نمایش دارم :|

zafarian

Registered User
لایک‌ها
112
اقا امروز صبح رفتم تو پنل کلیکس دیدم برای دیروز حدودا 110 کلیک معتبر به نسبت بقیه روزها بیشتر انداخته گفتم ببینم چه خبر شده رفتم تو امارگیر دیدم 3000 ورودی گوگل بیشتر شده :eek:

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
سیستم خوب دیگه سراغ ندارین

Last edited:

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
باو چه خبره هنوزم تعداد کلیک 0 زده در حالی که شمارش هی بالا میره ما که برداشتیم!

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
باو چه خبره هنوزم تعداد کلیک 0 زده در حالی که شمارش هی بالا میره ما که برداشتیم!
ایمیل بزنید مشکلتون رو بگین.برا منم واقعا داغونه از صبح تا حالا 9 تا شمارش زده قبلا 50 تا رقم میزد تا بعدظهر الان واقعا موندم چرا اینجوری شده

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
صبا ویژن ؟آدم به چیش خوش کنه؟؟150 حداقل برداشت-داشتن پاپ آپ=تخلف.تازه هر آن هم ممکنهقطع همکاری کنن باهات
از بقیه سیستم ها در حال حاظر بهتره در کل سیستم های بنری پاپ آپ تخلفه ، غیر اون سایت هایی که با اسپمرا هم کار میکنن یکیش همین کلیکس

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
به نظر من که افتضاح هست. منتظرم به 50 برسه برش دارم.

سایت بازی چرا اینطور شده ؟

یادش بخیر چندین سال قبل دست وحید سرحدی خدایی میکرد ، خاطرات قدیمی زنده شده .........

شب تا صبح ، صبح تا شب بیلیارد چند نفره

چه گرافیک تمیزی داشت اونموقع ...

یادش بخیر .... چه زود میگذره ...

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
من که برداشتم دیگه امرزو یک تیکت زدن گفتن الان کم نمیدیدم اون چند روز اول زیاد دادید و درامد روزی 200 من رو کردن روزی 25تومن میانگین حالا میگن میخوایی بردار نمیخوای هم خوش اومدی

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
من جمعه 100 تومن زدم برداشت
وضعیتم به حالت تایید در اومد دوشنبه زدن به دلیل اختلالات تراکنشی که در تاریخ 13 دی ماه صورت گرفته بود و اصلاحات صورت گرفته لطفا درخواست پرداخت این هفته خود رانهایتا تا پایان وقت اداری روز سشنبه هفته جاری مجدد ارسال نمایید.دیروز بازم مجدد درخواست دادم هنوز وضعیتم در حال بررسی زده.معمولا بررسی چقد طول میکشه دوستان؟

Farshad_99_1

Registered User
لایک‌ها
185
یک مرتبه پرداخت داشتند مرتبه دوم تایید و پرداخت نکردند!

بالا