برگزیده های پرشین تولز

سایت جدید با درآمد خوب بیت کوین

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
سلام دوباره به همه دوستان
امروز دوباره یه سایت جدید و خوب سرمایه گذاری یا همون هایپ
در اول کار بگم که هر کسی از کسب درآمد هایپ خبری نداره پیام خصوصی بده و یا تلگرام پیام بده براش توضیح بدم و اگر خبر دارید که میدونید چی هست

خب بریم سراغ معرفی سایت coinex pro

این سایت ده روز هست که فعالیت خود را شروع کرده هست و تنها به بیت کوین پرداخت و دریافت داره

دارای روش های پرداخت اتوماتیک و فوری هست :general601:
حداقل سرمایه گذاری 0.001 بیت کوین هست :general601:
میزان سود دهی روزانه 10 درصد و یا ساعتی 0.41666666666667% هست :general601::general601:
سود دهی به صورت ساعتی به حسابتون واریز میشه :general601:
حداقل برداشت 0.001 بیت کوین می باشد :general601:
حداکثر یکبار در روز میتوانید برداشت داشته باشید (دلیل این رو سایت نوشته که برای مدیریت پول هست ):general711::general711::general711:

نکات مهم : ;);););););)
1- این سایت دارای پرداخت اتوماتیک هست و آدرس بیت کوین وارد می کنید و هر 24 ساعت یکبار تموم پول حسابتون رو اتوماتیک به آدرس بیت کوین شما واریز میکنه
2- علاوه بر پرداخت اتوماتیک امکان برداشت دستی هم وجود دارد که فوری هست و نیاز به تایید مدیر سایت نداره و به محض درخواست به حسابتون واریز میشه
3- با توجه به اتوماتیک بودن اگر ویژگی اتوماتیک بودن رو فعال کنید دیگه نیازی نداره که برید سایت و تا روزی که سایت اسکم بشه خودش پول رو میریزه به حسابتون
4- سود این سایت یکم بالاست و حدودآ 40 روز اینا فعالیت خواهد کرد پس اگر میخواهید از این سایت سودی داشته باشید حتما تا 10 روز سرمایه گذاری کنید

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
اینم اثبات دریافتی های من از این سایت هست که در شش روز فعالیت خود با استفاده از روش برداشت اتوماتیک برداشت زدم

میزان واریزی من 0.1 بیت کوین

برداشت یک تا شش از 2017/4/18 تا 2017/4/23 و یا همون از 29 فروردین 96 تا 3 اردیبهشت 96

دریافتی تا امروز 60٪
fylf_555555.png

sj56

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوباره به همه دوستان
امروز دوباره یه سایت جدید و خوب سرمایه گذاری یا همون هایپ
در اول کار بگم که هر کسی از کسب درآمد هایپ خبری نداره پیام خصوصی بده و یا تلگرام پیام بده براش توضیح بدم و اگر خبر دارید که میدونید چی هست

خب بریم سراغ معرفی سایت coinex pro

این سایت ده روز هست که فعالیت خود را شروع کرده هست و تنها به بیت کوین پرداخت و دریافت داره

دارای روش های پرداخت اتوماتیک و فوری هست :general601:
حداقل سرمایه گذاری 0.001 بیت کوین هست :general601:
میزان سود دهی روزانه 10 درصد و یا ساعتی 0.41666666666667% هست :general601::general601:
سود دهی به صورت ساعتی به حسابتون واریز میشه :general601:
حداقل برداشت 0.001 بیت کوین می باشد :general601:
حداکثر یکبار در روز میتوانید برداشت داشته باشید (دلیل این رو سایت نوشته که برای مدیریت پول هست ):general711::general711::general711:

نکات مهم : ;);););););)
1- این سایت دارای پرداخت اتوماتیک هست و آدرس بیت کوین وارد می کنید و هر 24 ساعت یکبار تموم پول حسابتون رو اتوماتیک به آدرس بیت کوین شما واریز میکنه
2- علاوه بر پرداخت اتوماتیک امکان برداشت دستی هم وجود دارد که فوری هست و نیاز به تایید مدیر سایت نداره و به محض درخواست به حسابتون واریز میشه
3- با توجه به اتوماتیک بودن اگر ویژگی اتوماتیک بودن رو فعال کنید دیگه نیازی نداره که برید سایت و تا روزی که سایت اسکم بشه خودش پول رو میریزه به حسابتون
4- سود این سایت یکم بالاست و حدودآ 40 روز اینا فعالیت خواهد کرد پس اگر میخواهید از این سایت سودی داشته باشید حتما تا 10 روز سرمایه گذاری کنید

با سلام،من تو تلگرام پیام دادم،ولی متاسفانه پیامهای اونجا رو ظاهرا نمیبینید،لطفا از طریق تلگرام هم جواب بدین،چون من اولین سایتی که از طریق شما معرفی شد رو دپو کردم که تو تلگرام پیام دادم، منتظر ارتباط تو تلگرام هستم،با تشکر

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
با سلام،من تو تلگرام پیام دادم،ولی متاسفانه پیامهای اونجا رو ظاهرا نمیبینید،لطفا از طریق تلگرام هم جواب بدین،چون من اولین سایتی که از طریق شما معرفی شد رو دپو کردم که تو تلگرام پیام دادم، منتظر ارتباط تو تلگرام هستم،با تشکر

بهتون پیام دادم ضمنا برای بقیه دوستان آدرس تلگرامم که در پست اول یادم رفت بذارم

@neoptc_admin
@besthiyper

nima_fk

Registered User
لایک‌ها
6
داداش بیشتر راهنمایی میکنی دقیقا برای شروع چکار باید کنیم؟

world15

Registered User
لایک‌ها
837
0.001 الان حدودا چند تومنه. کاش یکی ک همینجا بشه ازش دلار یا بیت کوین مبالغ کم با کارمزد کم خرید رو معرفی میکردین.

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
داداش بیشتر راهنمایی میکنی دقیقا برای شروع چکار باید کنیم؟

برای شروع باید یه حساب بیت کوین داشته باشی بعد توو سایت حساب باز کنی و پول سرمایه گذاری کنید و بعدش روزانه ده درصد پولتون رو تا زمانی که سایت پا برجاست میپردازه اگه اطلاعاتی از سایت های هایپ نداری تو تلگرام پیام بده تا تو ضیحات بیشتری بدم برات در مورد حساب بیت کوین و نقل و انتقالات بیت کوین هم خیلی مطلب تو اینترنت هست توضیحش تو اینجا پست رو منحرف میکنه;);););)
آیدی تلگرام
@neoptc_admin
@besthiyper

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
0.001 الان حدودا چند تومنه. کاش یکی ک همینجا بشه ازش دلار یا بیت کوین مبالغ کم با کارمزد کم خرید رو معرفی میکردین.

0.001بیت کوین الان در حدود 1.25 دلار یا همون چیزی در حدود 5000 تومان هست :):):)
تو قسمت فروش ارزهای دیجیتال تعداد زیادی فروشنده معتبر انواع ارزهای دیجیتال وجود داره
https://forum.persiantools.com/forums/خرید-و-فروش-ارزهای-اینترنتی.205/https://forum.persiantools.com/forums/خرید-و-فروش-ارزهای-اینترنتی.205/

اگر بخواهی منم میتونم برای مبالغ بالای 0.005 بیت کوین برات بفروشم اگه بخوای پیام بده بهم تو تلگرام ولی از فروشنده های بخش بالا بخرید بهتره :general601::general601::general601::general601:

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
برذاشت تا 4 فروردین 1396 یا 24 آپریل 2017

جمع برداشت بالای 70 درصد

s20c_z1.png

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
برداشت های پنجم و ششم فرودین 96 هرکدام به مقدار 0.0107496 بیت کوین با روش واریز اتوماتیک سایت :general711:
:general711:

کل برداشت بالای 90 درصد :):):):)

bit12.png

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
مطمئنه داداش؟

همانطور که می بینید تمامی سند های دریافتی هایم از سایت رو هر روز در این پست میذارم و فک کنم بر اساس تجربه ام تا 30 روز دیگه هم پرداختی خواهد داشت امروز 13 روز فعالیت سایت هست

البته باز تصمیم نهایی با خودتون هست در مورد سرمایه گذاری در سایت و با اختیار خودتون سرمایه گذاری کنید

Last edited:

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
زیر مجموعه های من در این سایت که از طریق سایت های مختلف عضو شدن :general705::general705::general711::general711::general711::general406::general406::general406:

0021.png

shd

Registered User
لایک‌ها
4
سلام دوست عزیز. شما خودتون گفتید 40 روز اعتبار این سیستم خواهد بود. پس از این مدت عده زیادی با ضرر مالی این سیستم را ترک میکنند. و سرمایه آنها در جیب کسانی است که زودتر وارد شده اند. آیا این سیستم را میتوان سرمایه گذاری نامید؟!

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
سلام دوست عزیز. شما خودتون گفتید 40 روز اعتبار این سیستم خواهد بود. پس از این مدت عده زیادی با ضرر مالی این سیستم را ترک میکنند. و سرمایه آنها در جیب کسانی است که زودتر وارد شده اند. آیا این سیستم را میتوان سرمایه گذاری نامید؟!

با عرض سلام ببینید دوست عزیز من در مورد اینکه این نوع کسب درآمد سرمایه گذاری هست یا نه بحث نمیکنم سیستم هایپ معنی فارسیش میشه سایت سرمایه گذاری با سودبالا هست البته معنیش فقط این میشه حالا بحث اینکه قراره ضرر کنی سود کنی تصمیم هر کسی با خودش هست سرمایه گذاری هایپ یا هر اسمی که بذاریم پر ریسک ترین و در عین حال پرسودترین نوع کسب درآمد اینترنتی هست اگر از هایپ خبر دارید که میدونید چیه اگر خبر ندارید میتونید تو اینترنت در مورد این نوع کسب درآمد موضوعات زیادی پیدا کنید در مورد نوع سود دهی حلال و حرام بودنش

البته چیزی که گفتید درسته برای همین هست که گفتم نهایتا تا بیستمین روز سرمایه گذاری کنید که بتونید سودی 200 درصدی حداقل کسب کنید چون تجربه من گفته که تا اون موقع فعالیت میکنه ولی شاید امکان داره یک سال فعالیت کنه امکان داره ده سال فعالیت کنه و در سایت های هایپ همیشه چنین موضوعی هست

لطفا با ادامه بحث موضوع تاپیک رو منحرف نکنیم و میتونید پیام خصوصی بدید بهم بیشتر توضیح بدم و یا اینکه از تلگرام با ایدی من پیام بدید : besthiyper

ضمنا من کسی رو مجبور نمیکنم در این سایت و هر سایت هایپی که معرفی میکنم سرمایه گذاری کنه من صرفا بر اساس تجربه خود سایت ها رو معرفی میکنم و برداشت های خودم رو برای اثبات پرداختی در زیر پست ارسال میکنم ولی تصمیم نهایی و سرمایه گذاری در سایت بر عهده خود شخص می باشد و من مسئول چیزی نیستم

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
برداشت های من در روزهای هفتم و هشتم و دهم و یازدهم اردیبهشت که همان چهار برداشت آخر از عکس زیر هست و عکس زیر همه برداشت های من از این سایت هست ;);););):general705::general705::general705::general711::general711:

کل سود من از این سایت بالای 170 درصد

z112.png

shd

Registered User
لایک‌ها
4
پر ریسک ترین و در عین حال پرسودترین نوع کسب درآمد اینترنتی هست

با احترام به صحبتهای شما.
فکر نمیکنم چنین چیزی صحت داشته باشه.
هایپ پرسود ترین سرمایه گذاری نیست.
کسب درآمدهای اینترنتی با راه اندازی فروشگاههای اینترنتی و یا درآمد از تبلیغات بسیار سود آور هستند. راههای کسب درآمد اینترنتی بسیار زیادند ولی نیاز به کمی فکر و ایده خلاقانه و دانش دارند. و hyip ها عملا سود محدود و بی ثباتی دارند. که سود آنها نه از چرخه فعالیت اقتصادی بلکه از راه بازی با پول بدست میاد.

گلایه (با احترام به درخواست شما) :
اینکه گفتید بحث ادامه پیدا نکنه من موافقش نیستم چون جلوی فکر و اطلاع رسانی نباید گرفته بشه این حقی نیست که کسی به کسی بده که بتونه بگیره . به هر حال من در این تاپیک بحثو ادامه نمیدهم. :)

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
با احترام به صحبتهای شما.
فکر نمیکنم چنین چیزی صحت داشته باشه.
هایپ پرسود ترین سرمایه گذاری نیست.
کسب درآمدهای اینترنتی با راه اندازی فروشگاههای اینترنتی و یا درآمد از تبلیغات بسیار سود آور هستند. راههای کسب درآمد اینترنتی بسیار زیادند ولی نیاز به کمی فکر و ایده خلاقانه و دانش دارند. و hyip ها عملا سود محدود و بی ثباتی دارند. که سود آنها نه از چرخه فعالیت اقتصادی بلکه از راه بازی با پول بدست میاد.

گلایه (با احترام به درخواست شما) :
اینکه گفتید بحث ادامه پیدا نکنه من موافقش نیستم چون جلوی فکر و اطلاع رسانی نباید گرفته بشه این حقی نیست که کسی به کسی بده که بتونه بگیره . به هر حال من در این تاپیک بحثو ادامه نمیدهم. :)

ببینید دوست عزیز شما با این کسب درآمد مخالفید سرمایه گذاری نکنید
سایت فروشگاهی بله دذامد داره خوبم داره ولی به شرط ابنکه خرج کنی الان میای میگی یه هاست میخری یه دامین میشه 100- 200 تومن پولش با ووکامرس هم فروشگاهت رو میسازی ولی اینجوری نیست درسته ساختش اینه ولی تو باید کلی هزینه تبلیغات بپردازی تا فروشگاهت به اسم شناخته بشه و یا کلی سرمایه بذاری تا کالا های فروشگاهت رو تامین کنی فروشگاه کوچیک یا فروش فایل درامد خاصی نداره

و یا از روش تبلیغات باز هم سایتت باید بازدید بالا داشته باشه اونم که باید دوباره تبلیغ کنی هزینه بذاری که اونم با اومدن تلگرام خودت میدونی چقدر تو بازدید سایت های ایرانی تاثیر ایجاد شده. و نیاز به بحث نیست

در مورد سود اوری هایپ هم بگم که من راضی هستم سودم در بعضی سایت ها هم در این انجمن گذاشتن هرکسی ناراضی هست سرمایه نذاره تصمیم هر کسی دست خودش هست و کسی تفنگ نذاشته سر کسی بگه بیا این زمینه فعالیت کن اگه پست رو هم با دقت بخونید میبینید که من گفتم اگه هایپ رو نمیشناسید پیام بدید که به کسانی هم که پیام دادهاند به طور کامل توضیح داده ام هم از ریسکش هم از سودش و هم از شرعش و دراخرم به همه گفتم که اختیار سرمایه گذاری با خودتون هست و....

sj56

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با عرض سلام ،از سه روز پیش برداشتهام رفته تو پندینگ،البته دستی زدم،چون اتوماتیک انجام نمیشد،آیا اسکم شده یا مشکل دیگری وجود دارد؟ ممنون میشم بفرمایید،با تشکر

بالا