برگزیده های پرشین تولز

سایت جوایز gokano

Ali17000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
در این سایت با جمع کردن امتیاز میتوانید در زمان های مشخصی از بین جوایز خرید کنید.جمع کردن امتیاز هم به این شکل هست که هر روز یه نظر ساده(مثلا زرد بهتره یا سبز) میپرسه و با جواب دادن یه امتیاز میگیرید، یک روز در میان هم یه گزینه قرمز تو صفحه dashboard میاید که آنهم یک امتیاز دارد، بعضی وقت ها هم میتوانید با لایک کردن یه صفحه خاص یا یه پست امتیاز بگیرید.هر کسی هم که دعوت کنید به شما امتیاز اضافه می شود.من هنوز چیزی نگرفتم ولی زمان زیادی تا سری بعدی جوایز نمونده.
Gokano.com/ref/UduZS6C8yiRv
این ↑ لینک منه.اگه ازش استفاده کنید چیزی از امتیازی که به شما می ده کم نمیشه.
نکته:ممکنه طول بکشه تا ایمیل تایید بیاد.

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
قبلا معرفی شده با توجه به زمان جوایز که مشخص نیست و مدت کوتاه همه رو برمیدارن نمیارزه

Ali17000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اگر سرچ کنید ساعت دقیق جوایز رو میتونید پیدا کنید، بعضی از کسایی که اعلام زمان دقیق رو خریدند تو انجمن های خارجی میگن. اینهم چون کار خاصی نمیخواد به نظر من بد نیست، سخت ترینش یه لایک کردنه دیگه.:)

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
اگر سرچ کنید ساعت دقیق جوایز رو میتونید پیدا کنید، بعضی از کسایی که اعلام زمان دقیق رو خریدند تو انجمن های خارجی میگن. اینهم چون کار خاصی نمیخواد به نظر من بد نیست، سخت ترینش یه لایک کردنه دیگه.:)
خوب اعلام زمان دقیقش با شما
من که تا حالا موفق نشدم

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164

Ali17000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خوب اعلام زمان دقیقش با شما
من که تا حالا موفق نشدم
فعلا فقط روزش اعلام شده که تو صفحه اصلی سایت هست.
من هنوز زیر مجموعه ندارم که بخوام اعلام کنم.:(
درود
در تاپیک مشابه عرض کرده بودم که تی شرت سفارش دادم و دستم نرسید حالا باز شما وقتتون رو میخواین هدر بدین مختارین.
این روزانه ۲۰ ثانیه هم وقت نمیخواد، منم فقط امتحان میکنم.:)

بالا