برگزیده های پرشین تولز

سایت دانلود بازی

amin599

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
کسی سایتی ترجیحا خارجی بلده که بشه بازی ها رو کامل و بدون اینکه دستکاری یا فشرده سازی شده باشه دانلود کرد؟؟؟؟؟

Last edited:

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
سلام
کسی سایتی ترجیحا خارجی بلده که بشه بازی ها رو کامل و بدون اینکه دستکاری یا فشرده سازی شده باشه دانلود کرد؟؟؟؟؟
سلام
وبسایتی که بخواد مثل وبسایت های داخلی به صورت رایگان، لینک مستقیم ارائه بده، فکر نمی کنم موجود باشه.

amin599

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
وبسایتی که بخواد مثل وبسایت های داخلی به صورت رایگان، لینک مستقیم ارائه بده، فکر نمی کنم موجود باشه.

اگه لینک کمکی یا تورنت هم باشه اشکالی نداره، فقط معتبر باشه و گیماش کامل باشه...
پس کلوب های بازی و بازی فروش ها، بازی هاشون رو از کجا میارند؟؟؟

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
اگه لینک کمکی یا تورنت هم باشه اشکالی نداره، فقط معتبر باشه و گیماش کامل باشه...
پس کلوب های بازی و بازی فروش ها، بازی هاشون رو از کجا میارند؟؟؟
شما منظورت از بازی کامل دقیقا چی هست ؟
الان بازی ها یا reloaded هستند ( بدون فشرده سازی ) و یا اکثرا توسط blackbox و FitGirl و Codex ارائه میشن
بلک باکس معمولا زبان های غیر از انگلیسی را حذف میکنه و باعث کاهش حجم میشه ولی بازی همون بازی اصلی هست .
فیت گرل هم فشرده سازی شدید اعمال میکنه ولی بازی همون بازی هست !
اگر دوست دارید فشرده دانلود نکنید دنبال نسخه های Reloaded هر بازی باشید .
سایت های خارجی و تورنت ها هم همه نسخه های بلک باکس و فیت گرل را ارائه میکنند .
بهترین سایت ایرانی برای دانلود بازی ، سایت دانلودها هست که ریلیزهای معتبر را قرار میده و قبلش تست میکنه .

amin599

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
الان بازی ها یا reloaded هستند ( بدون فشرده سازی ) و یا اکثرا توسط blackbox و FitGirl و Codex ارائه میشن
بلک باکس معمولا زبان های غیر از انگلیسی را حذف میکنه و باعث کاهش حجم میشه ولی بازی همون بازی اصلی هست .
بهترین سایت ایرانی برای دانلود بازی ، سایت دانلودها هست که ریلیزهای معتبر را قرار میده و قبلش تست میکنه .

منظورم همون نسخه هایی هست که اولین بار برای بازی وارد بازار شده و دستکاری نشده و الان بعد از چند سال اثری ازشون نیست! فکر کنم همون RELOADED باشه!
این نسخه های RELOADED رو از کجا میتونم گیر بیارم؟؟
بعضی از لینک های سایت های ایرانی از جمله دانلود ها به دستور کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه حذف میشه!
CODEX مگه کرک نیست؟؟!

Last edited:

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
منظورم همون نسخه هایی هست که اولین بار برای بازی وارد بازار شده و دستکاری نشده و الان بعد از چند سال اثری ازشون نیست! فکر کنم همون RELOADED باشه!
این نسخه های RELOADED رو از کجا میتونم گیر بیارم؟؟
بعضی از لینک های سایت های ایرانی از جمله دانلود ها به دستور کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه حذف میشه!
CODEX مگه کرک نیست؟؟!
نسخه های Reloaded را دانلود کنید ، بدون دستکاری هستند و فشرده سازی . سایت دانلودها ، اکثر گیم هاش نسخه ی Reloaded را هم گذاشته ( شایدم همه ی گیم ها )
در مورد لینک هایی که در دانلودها حذف میشن :
ایمیل نویسنده ی سایت ( حسین ) داخل سایتش هست ، عناوینی که لینکشون حذف شده را لیست کنید و به ایشون ایمیل بدید لینک ها را برای شما ایمیل می کنند ( به تک تک ایمیل ها جواب میدن ! )
Codex هم یک گروه هست ، خیلی از گیم ها ریلیز codex هستند که فشرده سازی را دارند .
موقع نصب گیم های codex این پنجره را می بینید :

amin599

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
نسخه های Reloaded را دانلود کنید ، بدون دستکاری هستند و فشرده سازی . سایت دانلودها ، اکثر گیم هاش نسخه ی Reloaded را هم گذاشته ( شایدم همه ی گیم ها )
در مورد لینک هایی که در دانلودها حذف میشن :
ایمیل نویسنده ی سایت ( حسین ) داخل سایتش هست ، عناوینی که لینکشون حذف شده را لیست کنید و به ایشون ایمیل بدید لینک ها را برای شما ایمیل می کنند ( به تک تک ایمیل ها جواب میدن ! )
Codex هم یک گروه هست ، خیلی از گیم ها ریلیز codex هستند که فشرده سازی را دارند .
موقع نصب گیم های codex این پنجره را می بینید :

در مورد عناوین معروفی هم که داخل سایت نیست جواب میدند؟؟

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
در مورد عناوین معروفی هم که داخل سایت نیست جواب میدند؟؟
تا جایی که میدونم همه ی عناوین مطرح را گذاشتند ، موردی سراغ دارید که در سایتش نباشه ؟ ( مثال بزنید )
حتی بازی Grand T... A... V را هم گذاشتند ( مورد دار تر از این گیم فکر نکنم داشته باشیم )
یک عنوان مثال بزنید ببینم دنبال چی هستین .

amin599

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
تا جایی که میدونم همه ی عناوین مطرح را گذاشتند ، موردی سراغ دارید که در سایتش نباشه ؟ ( مثال بزنید )
حتی بازی Grand T... A... V را هم گذاشتند ( مورد دار تر از این گیم فکر نکنم داشته باشیم )
یک عنوان مثال بزنید ببینم دنبال چی هستین .

نه! بازی مورد دارتر رو نمیگم
منظورم عناوین قدیمی تر هست
مثلا SAN ANDREAS\VICE CITY
MAX PAYNE1,2
RAISE OF NATION
و از این جور عناوین قدیمی

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
البته ریلودد یه گروه سین و هکر هست و شما مینونی خیلی از بازی های فشرده شده رو با کرک ریلودد پیدا کنین.
بهترین راه اینه که اول شما مقدار دیتای بازی ارجینال رو از وبسایت های خبری گیم به دست بیاری و بعد بازی با این حجم رو داخل وبسایت های داخلی و بعد در ترکر های عمومی و خصوصی تورنت و فروم های وارز پیدا کنین و بدانلودینش.
مثلا همین GTA V دیتای ارجینالش 60 گیگ بود و وقتی نسخه ها رو بررسی میکردی، از 60 گیگ تا 35 گیگ رو مشاهده میکردی.

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
نه! بازی مورد دارتر رو نمیگم
منظورم عناوین قدیمی تر هست
مثلا SAN ANDREAS\VICE CITY
MAX PAYNE1,2
RAISE OF NATION
و از این جور عناوین قدیمی
باید سرچ کنید تا بلکه جایی بتونید پیدا کنید ، عناوین خیلی قدیمی در سایت دانلودها نیست .
ولی تورنت این بازی ها را حتما میشه پیدا کرد و از اون طریق دانلود کرد .

amin599

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
البته ریلودد یه گروه سین و هکر هست و شما مینونی خیلی از بازی های فشرده شده رو با کرک ریلودد پیدا کنین.
بهترین راه اینه که اول شما مقدار دیتای بازی ارجینال رو از وبسایت های خبری گیم به دست بیاری و بعد بازی با این حجم رو داخل وبسایت های داخلی و بعد در ترکر های عمومی و خصوصی تورنت و فروم های وارز پیدا کنین و بدانلودینش.
مثلا همین GTA V دیتای ارجینالش 60 گیگ بود و وقتی نسخه ها رو بررسی میکردی، از 60 گیگ تا 35 گیگ رو مشاهده میکردی.

این راه رو هم رفتم، مثلا تو سایت AMAZON بازی GTA VICE CITY رو زده بود 1.3GB ، تو سایت های مختلف و تورنت از 300MB بود تا 2.2GB!!!!!!!!!!!!!
اون 2.2GB رو من نمیدونم از کجا آوردند...!

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
درسته ، بازی ها را کرک میکنند اما من فشرده سازی ندیدم از reloaded
بازی GTA V هم دارم در آرشیو ، 59 گیگ نسخه ی reloaded
به هر حال شما بازی را از بیرون بخرید یا دانلود کنید هیچکدوم نسخه ی اصلی نیستند ، همه کرک شده هستند .
این دوستمون میخواد مثل بازی های فروشی بیرون از نت باشه ، خب reloaded همون چیزی هست که میتونه پیدا کنه

amin599

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
باید سرچ کنید تا بلکه جایی بتونید پیدا کنید ، عناوین خیلی قدیمی در سایت دانلودها نیست .
ولی تورنت این بازی ها را حتما میشه پیدا کرد و از اون طریق دانلود کرد .

بد بختانه از تورنت دو گیگ دانلود کردم، فایل RAR رمز میخواست! چیزی هم در این باره داخل سایتش نزده بود! فقط یه تکست داشت که میگفت برای دانلود برو به فلان سایت و اونجا هم چیزی نبود!

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
این راه رو هم رفتم، مثلا تو سایت AMAZON بازی GTA VICE CITY رو زده بود 1.3GB ، تو سایت های مختلف و تورنت از 300MB بود تا 2.2GB!!!!!!!!!!!!!
اون 2.2GB رو من نمیدونم از کجا آوردند...!
براساس حجم نمیشه تفاوت اینها را تشخیص داد !
فرمت های ایمیج قابلیت فشرده شدن دارند ، ممکن هست بازی 500 گیگی را دانلود کنید و بعد از اکسترکت حجمش بالای 1 گیگ باشه .
این عناوین را در آرشیوم دارم ، میتونم تا دو سه ساعت دیگه پیدا کنم و حجمشون را برای شما بنویسم .

amin599

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
براساس حجم نمیشه تفاوت اینها را تشخیص داد !
فرمت های ایمیج قابلیت فشرده شدن دارند ، ممکن هست بازی 500 گیگی را دانلود کنید و بعد از اکسترکت حجمش بالای 1 گیگ باشه .
این عناوین را در آرشیوم دارم ، میتونم تا دو سه ساعت دیگه پیدا کنم و حجمشون را برای شما بنویسم .

لطف میکنید، ممنون
شما این عناوین رو به تازگی خریدید یا همون موقع که برای اولین بار وارد بازار شدند؟

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
لطف میکنید، ممنون
شما این عناوین رو به تازگی خریدید یا همون موقع که برای اولین بار وارد بازار شدند؟
خواهش
عناوینی که دنبالش هستید را برای من پخ کنید ، من در آرشیوم نگاه میکنم و هر موردی را داشتم حجمش را مینویسم .
قدیم دانلود زدم ، زمانی که در نت منتشر شدند .

amin599

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
خواهش
عناوینی که دنبالش هستید را برای من پخ کنید ، من در آرشیوم نگاه میکنم و هر موردی را داشتم حجمش را مینویسم .
قدیم دانلود زدم ، زمانی که در نت منتشر شدند .

Rise of Nations
Grand Theft Auto Vice City
Grand Theft Auto San Andreas
Grand Theft Auto IV
Grand Theft Auto liberty city
Stronghold Crusader
Command & Conquer Generals
Command & Conquer Generals Zero Hour
Max Payne 1
Max Payne 2
Max Payne 3
Stronghold 2