برگزیده های پرشین تولز

سایت دانلود نرم افزار

StudioArian

Registered User
لایک‌ها
0
سلام ؛

من بعد از این همه فکر کردن درباره ایده های جدید به این نتیجه رسیدم که یه سایت دانلود راه اندازی کنم :blink: [می دونم خیلی جدیده :cool:] خب راستش هنوز یکم شک دارم آخه الان سایت دانلود دیگه خیلی زیاد شده و به علت انسان دوستی بعضی از افراد و قرار دادن قالب سایت های دانلود معروف همه شروع به زدن سایت دانلود کردن .
ولی من فکر کردم که یه سایت راه اندازی کنم با قالب و مطالب و سئوی استسنایی که کنارش یه منبع درآمدم داشته باشم ولی از بچه های با صفای PT اطلاعات می خواستم.نظرتون چیه ؟
توی چقدر بازده می ده برام ؟ چقدر خرج بر می داره برام ؟ کسی تجربه داره ؟ VPS نیازه ؟ چقدر می خواد براش وقت بگذارم ؟

برام خیلی مهمه ها ! لطفاً هرچیزی به ذهنتون می رسه بگید.

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
به نظر من خیلی خوب نیست ! اگر هم میخای خوب بشه و بازدید بگیره باید وقت و هزینه زیادی بکنید !

به نظر من به فکر یک ایده باش! ایده جدید که کسی تا حالا نزده باشه !

با تشکر.

StudioArian

Registered User
لایک‌ها
0
خب اگر بخوام ایده جدیدی رو پیاده کنم زمان و هزینه بیشتری می بره ؛ آخه مردم باید با نحوه کار آشنا بشن و قبول کنید شما طرف چیزی نمیرید که باهاش آشنا نیستید.من اگر بخوام ایده جدیدی رو پیاده سازی کنم باید فرهنگ استفاده از اون رو هم پیاده سازی کنم ! درسته که اگر این ایده بگیره درآمد خیلی خوبی خواهم داشت ولی این در بلند مدت جواب می ده ولی من هدفم کوتاه مدته ! باز هم امکان شکست با این همه تلاش وجود داره پس اگر بخوام در کوتاه مدت و با صرف زمان و هزینه ای نصف زمان و هزینه ی سایتی با ایده ی جدید درآمد نسبتاً خوبی داشته باشم باید طرف اینجور سایت ها برم.

بالا