برگزیده های پرشین تولز

سایت های افزایش رتبه bestrank.ir

SEOmoz

Registered User
لایک‌ها
503
در الکسا باعث افزایش خواهد شد
و در گوگل باعث بلک لیست شدن وبسایت میشه
به طور کلی توصیه نمیشه

talood

Registered User
لایک‌ها
78
یک سوالی دارم دارم اگر اینطورهست پس هر که با یک سایت دشمنه میره میزارتش تو لیست
[h=2]bestrank.ir بعد منتظر میمونه که سایت رقیب بره تو لیست بلک از دست سایتم به راحتی خلاص میشه[/h]به نظر من به عقل جور در نمیاد

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
در الکسا باعث افزایش خواهد شد
و در گوگل باعث بلک لیست شدن وبسایت میشه
به طور کلی توصیه نمیشه

یک سوالی دارم دارم اگر اینطورهست پس هر که با یک سایت دشمنه میره میزارتش تو لیست
[h=2]bestrank.ir بعد منتظر میمونه که سایت رقیب بره تو لیست بلک از دست سایتم به راحتی خلاص میشه[/h]به نظر من به عقل جور در نمیاد

جواب SEOmoz عزیز کاملا درست به نظر میرسه.چون که کار این سایت ها یه تقلب حساب میشه و گوگل هم که با تقلب شدیدا برخورد میکنه.
ولی اینکه ایشون هم میگن هر که با یک سایت دشمنه میره میزارتش تو لیست bestrank بعد منتظر میمونه که سایت رقیب بره تو لیست بلک این مسئله هم قابل تامل هست.

talood

Registered User
لایک‌ها
78
جواب SEOmoz عزیز کاملا درست به نظر میرسه.چون که کار این سایت ها یه تقلب حساب میشه و گوگل هم که با تقلب شدیدا برخورد میکنه.
ولی اینکه ایشون هم میگن هر که با یک سایت دشمنه میره میزارتش تو لیست bestrank بعد منتظر میمونه که سایت رقیب بره تو لیست بلک این مسئله هم قابل تامل هست.

من به شخص یک وبلاک تستی درست میکنم میزارمش تو لیست ببینم واقعا نتیجه چی میشه

(omid0018)

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
به درد بخور نیست.

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
اگر بصورت رایگان هست می تونید استفاده کنید چون ضرری نداره حداقلش بازید می گیرید فقط نباید زیاده روی کرد و بطور حجمی اینجوری بک گرفت اگر باید هزینه بدید به نظر من ارزش چندانی نداره چرا؟ چون تاثیری در افزایش رتبه و محبوبیت سایت شما نداره هزینه برای هیچ کردید
اگر سایتی که ازش بک گرفتید سابقه مناسبی نزد گوگل نداشته باشه یا برچسب اسپم لینک خرده باشه در صورت لینک گرفتن به شما زمانی داده می شه تا لینکتون رو جمع کنید اگر توجه نکنید ممکنه سایت شما اسیب ببینه
اینای که گفته شد ممکنه به سایت شما بخوره یا اصلا هیچی نشه و یا حتی رتبه سایتتون بهتر بشه ! بهر حال اگر اهل ریسک نیستید اصولی جلو برید

SEOmoz

Registered User
لایک‌ها
503
اگر بصورت رایگان هست می تونید استفاده کنید چون ضرری نداره حداقلش بازید می گیرید فقط نباید زیاده روی کرد و بطور حجمی اینجوری بک گرفت اگر باید هزینه بدید به نظر من ارزش چندانی نداره چرا؟ چون تاثیری در افزایش رتبه و محبوبیت سایت شما نداره هزینه برای هیچ کردید
اگر سایتی که ازش بک گرفتید سابقه مناسبی نزد گوگل نداشته باشه یا برچسب اسپم لینک خرده باشه در صورت لینک گرفتن به شما زمانی داده می شه تا لینکتون رو جمع کنید اگر توجه نکنید ممکنه سایت شما اسیب ببینه
اینای که گفته شد ممکنه به سایت شما بخوره یا اصلا هیچی نشه و یا حتی رتبه سایتتون بهتر بشه ! بهر حال اگر اهل ریسک نیستید اصولی جلو برید

در مورد چیزی که مطمئن نیستید به کاربران توصیه نکنید
این کاری که شما میگید بهش ریسک و تجربه یا هر چیزی دیگه ای اشتباه و غلط هست
خیلی فرق هست بین ریسک و کارهای اشتباه
کمی مطالعه کنید در مورد موضوعی که نظر میدید
------------
اصلا فکر کنم شما نخوندید چی هست این سایت ها که همش در مورد لینک توضیح دادید

talood

Registered User
لایک‌ها
78
سلام یک سوال دیگر داشتم اینه دیگه من سایتم را تازه رااندازی کردم 2ماه الان میشه دامنه ام هم دو ماه است رااندازی شده تعداد 160 پست هم گذاشتم تو این دوماه
ورودی تقریبا روزی 4 تا از گوگل است ایا این طبیعی است یا من اشتباه کار کردم خودم فکر کنم بخاطر راندازی تازه سایتم است خواهش میکنم کمک کنید

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
سلام یک سوال دیگر داشتم اینه دیگه من سایتم را تازه رااندازی کردم 2ماه الان میشه دامنه ام هم دو ماه است رااندازی شده تعداد 160 پست هم گذاشتم تو این دوماه
ورودی تقریبا روزی 4 تا از گوگل است ایا این طبیعی است یا من اشتباه کار کردم خودم فکر کنم بخاطر راندازی تازه سایتم است خواهش میکنم کمک کنید

بستگي داره سايتت چي باشه

واسه يه سايت تفريح / عكس / در كل سرگرمي روزي چهارتا ورودي خوب نيس!!

ولي اگه موضوع سايت شما در مورد يه موضوع خاصه مي تونه واسه اين تعداد پست طبيعي باشه ولي بايد روش كار كني چون روزي چهار ورودي واسه دوماه خيلي كمه

ضمنا استفاده از اين سايت هاي افزايش بازديد توصيه نميشه

talood

Registered User
لایک‌ها
78
بستگي داره سايتت چي باشه

واسه يه سايت تفريح / عكس / در كل سرگرمي روزي چهارتا ورودي خوب نيس!!

ولي اگه موضوع سايت شما در مورد يه موضوع خاصه مي تونه واسه اين تعداد پست طبيعي باشه ولي بايد روش كار كني چون روزي چهار ورودي واسه دوماه خيلي كمه

ضمنا استفاده از اين سايت هاي افزايش بازديد توصيه نميشه

سایتم در موضوع دانلود است

از سايت هاي افزايش بازديد اماه استفاده کردم بخاط همینه بازدیدگوگلم کمه

xara_2009

Registered User
لایک‌ها
85
دوستان عزیز هر چی بیش از حد استفاده کنید باعث ضرره ولی تا حدی استفاده کنید چون این سایت ها تعداد ایپی کم هستش

mohsen.unlimited

Registered User
لایک‌ها
340
از نظر تجربی من تست کردم و اتفاقا روی الکسا تاثیر منفی داشت.افزایش بازدید هم ارتباطی به رتبه گوگل نداره.این روش ها هم که از iframe استفاده میشه ممکنه تاثیر منفی داشته باشه.
اما اینها کنار گیریم که توی الکسا تاثیر مثبت داشت و گیریم که توی گوگل هم تاثیر منفی نداشت.این دو تا سوال رو شما جواب بده به خودت:
1- شما با این سایتها از الکسای 100 هزار ایران مثلا میرسی به 20 هزار.چه فایده؟
2- گیریم برسی به 2 هزار.بازدید های زورکی و مصنوعی که منجر شده صرفا یه عدد توی الکسا پایین بیاد چه فایده ای داره؟

xara_2009

Registered User
لایک‌ها
85
دوست عزیز .کسانی ک بازدید میفرستین و میخوان رتبه خودشون خوب باشه صرفا برای تبلیغ

vain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من سایتم 6 ماه بود راه افتاده بود هیچوقت توی ده صفحه اول گوگل نبود از وقتی گذاشتم تو bestrank بعد از یک ماه توی یکی از کلمات کلیدیم اولین سایت گوگل و توی بقیه ی کلمات نهایتا صفحه ی سوم بودم هیچوقتم بلاک نشدم

zibafilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
گوگل به تازگی الگوریتمشو تغییر داده و با سایت هایی که بازدید تقلبی دارند به شدت برخورد میکنه.

salar12

Registered User
لایک‌ها
38
بری پول بدی بازدید مصنوعی بیاد هروقت پولت قطع شد الکسات هم میره بالا دیگه اخرشم تو افق محو میشه همینو خرج تبلیغات بکن کم کم عضو دائم پیدا میکنی

takseven

Registered User
لایک‌ها
16
دوستان اگر خوب نبود پس چرا خیلی ها استفاده میکنن ؟ به نظر من زیاده روی در هرکاری خوب نیست شما هم روزی 100 تا 200 تا ورودی ازش بگیر

بالا