برگزیده های پرشین تولز

سایت پربازدید با شرایط استثنائئ موزیک و فیلم

asphalt30000

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام
بنده طي مشكلات درسي كه برايم پيش آمده قصد فروش سايت را دارم اين سايت ٢ سال است كه انجمنش راه اندازي شده است و نزديك 7 ماه هم هست كه صفحه أصلي را به وردپرس تغيير دادم. الان با توجه به اينكه ترم آخر هستم ديگر نميتوانم ادامه دهم و تصميم به فروش يا مشاركت گرفتم.
هرگونه اطلاعات هم خواستيد در خدمت هستم.
قيمت پايه 5٠٠ هزار تومان هست و به بالاتربن قيمت پيشنهاداي به فروش ميرسد خواهشمندم زير قيمت پايه قيمت ندهيد چون با تعداد پستها و كاربراني كه انجمن دارد مطمئنا يك فرد حرفه اي و كسي كه وقتش را داشته باشد در كمتر از ١ ماه ميتوانيد بازديد را به طور چشمگيري بالا ببرد. ضمن اينكه بازديد در گذشته خيلي بهتر بود و به خاطر فعالیت کم مدیران و بنده به خاطر مشکلات و مشغولی ها مجبور به فروش شدم و گرنه الان اوج سایت است و اگر روزانه حداقل 10 پست در صفحه اصلی قرار بگیرد بازدید چندین برابر میشود.اکثر لینکها بر روی آپلود باز هنوز وجود دارند و نزدیک 450 گیگ فایل بر روی آپلود باز و دیگر سرورها وجود دارد که کلیه اکانتها به خریدار داده میشود.بر روی وردپرس و قالب هم بسیار کار شده هم امنیت و هم سئو و... در حد خوب میباشند. و تمامی پلاگینهای مورد نیاز نسب شده است. و آمار سایت هم در پلاگینها به صورت واقعی و با آیپی قابل مشاهده هست.
هرگونه اطلاعات دیگر هم خواستيد در خدمت هستم.
دامنه ها الان :
Dlara2.org
Dlara1.org
Dlara.org
dlara1.ir
Dlara2.ir

mpk_021

Registered User
لایک‌ها
24

jojeordak

Registered User
لایک‌ها
12
آمار گیر + قیمت آخر رو برام ارسال کنید

asphalt30000

Registered User
لایک‌ها
4
آمار گیر + قیمت آخر رو برام ارسال کنید

دوست من آمارگیر که سمت راست هست.الان برای مزایده گذاشته شده و به بالاترین قیمت پیشنهادی فروخته میشود.شما میتوانید قیمت مد نظر خود را در اینجا ذکر کنید.

بالا