برگزیده های پرشین تولز

سایت کلیکی معروف onbux

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
با سلام می خواهم سایت مطمئن جدیدی به شما معرفی کنم.

سایت جدید onbux که شعبه ای از سایت neobux (معتبرترین سایت کلیکی دنیا) است.

کار با این سایت دقیقا مشابه سایت neobux است.فقط با امکانات بیشتر و پرداخت به بانکهای:

Alertpay,paypal و liberty reserve(که ایرانیها را تحریم نکرده است).

در ضمن این سایت از لحاظ کارکرد زیرمجموعه ها دوبرابر از neobux بهتر است.

(این سایت چند سال هست که داره فعالیت میکنه و اسپانسرهای قوی هم داره من خودم به شخصه امتحان کردم و صدرصد پرداخت داره کار با این سایت خیلی شبیه به neobux هست و حداقل پرداخت ۲ دلار میباشد)

لازم به ذکره که سقف مجاز زیرمجموعه گیری در این سایت 80 نفره که از این لحاظ میتونه از نیوباکس خیلی پر درآمدتر باشه.

حالت معمولی یا استاندارد هر کلیک ما: 0.01$ و هر کلیک رنت ها 0.005$ تعداد کلیک 4 تا
Max Direct:80 تا
max rent referral:500 تا
مبلغ recycel برای هر رنت:0.08$

حالت گلدن:هر کلیک ما 0.01$ و هر کلیک رنت ها 0.01$ تعداد کلیک 8 تا
Max Direct:250 تا
max rent referral:2000 تا
مبلغ recycle برای هر رنت:0.07$

حالت آلتیمیت ultimate
هر کلیک ما:0.02$ و هر کلیک رنت ها :0.01$ تعداد کلیک 8 تا
max direct :500 تا
Max rent referral:4000 تا
مبلغ Recycel برای هر رنت:0.05$

برای ثبت نام بر روی بنر زیر کلیک کنید:

http://www.onbux.com/?r=hamidshahrsaz

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
کسی سوالی هم داشت بپرسه تا حدی که بلدم ميگم یا دوستان کمک میکنن

Aref.sh

Registered User
لایک‌ها
2
نابرده رنج گنج ميسر نمي شود مزد آن گرفت جان برادر كه كار كرد

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18

برای ثبت نام در سایت کسب درآمد آنباکس روی بنر زیر کلیک کنید

سایت onbux دقیقا مشابه سایت neobux است. فقط با امکانات بیشتر و پرداخت به بانکهای:

Alertpay ,paypal و liberty reserve (که ایرانیها را تحریم نکرده است)

برای آشنایی با نحوه افتتاح حساب در بانک ها اینترنتی اینجا کلیک کنید

Last edited:

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
09789556466018506551.jpg

عکس بالا صفحه ریفرا های مستقیم در سایته Onbux رو نشون میده که به ترتیب دکمه های موجود در اون رو براتون تعریف میکنم​

به این نوار رنگی میگن نوار Highlight با این نوار می تونین رفرال های تنبل رو معلوم کنین شکل بالا نشون میده اگه میانگین کلیکی که رفرالت میکنه کمتر از 1.9 هست، بحرانیه و باید عوضش کنی بین 1 تا 3 معمولی بیشتر از 3 ایده آله. با جابه جای کردن اون دایره های آبی می تونید مقدار این اعداد رو عوض کنید بعد از تنظیم کافیه دکمه ی SAVE رو بزنید تا تنظیمات شما اعمال بشه با این کار خواهید دید که ریرفال ها با توجه به میانگین کلیک روزانشون رنگی میشن و شما می تونید ریفرال های تنیل رو با رنگشون از ریفرال های فعلا تشخیص بدید (از رفرال های فعال جدا کنین) سبزها که عالین! زرد ها هم می تونن عالی باشن (یا بشن!) سفیدارو هم دست نگه دار تا ببینی چجوری میشن! اگه از این رنگی شدن خوشتون نیومد می تونین برای غیر فعال کردنش دکمه DISABLE رو بزنید.​

78574359207383678660.jpg
با این نوار می تونید تعداد ریفرال های نشون داده شده در هر صفحه رو تعیین کنید حالت پیش فرض 100 نفره​
65533727193462742726.jpg
در صورتی که بیش تر از 100 ریفرال دارید به طوری که امکان نشون دادن همشون تو یک صفحه نیست و صفحه نمایش ریفرال هاتون بیش از 1 صفحه است با این ابزار می تونید بین صفحات حرکت کنید.

66279759663846962765.jpg
این دکمه رو که بزنید نحوه کار ریفرالتون در چند روز اخیر بهتون نشون داده میشه. وقتی این دکمه رو بزنید زیر اسم ریفرال نمودار عمکلردش (شکل زیر) نشون داده میشه​
23225545300092959558.jpg

11920660442642954050.jpg
این دکمه در قسمت ریفرال های مستقیم وجود داره در قسمت ریفرال های کرایه ای به جای این دکمه یه چیز دیگس که در ادامه توضیح میدمش. بگزریم. با فشردن این دکمه می تونید ریفرال مسقیمتون را حذف کنید البته برای اینکار باید پول بدید برای حذف کردن هر زیر مجموعه باید 10 سنت پول بدید این پول رو باید از رنتال بالانستون پرداخت کنید. لابد می پرسید برایه چی ریفرالمون رو حذف کنیم؟ به خاطر اینکه تعداد زیر مجموعه های مستقیم در آنباکس حداکثر 80 نفره وقتی به این میزان رسیدید دیگه نمی تونید ریفرال مستقیم بگیرید و برای جذف ریفرال باید ریفرال های کم کارتون رو حذف کنید.
33314861923650983521.jpg
این دکمه در قسمت ریفرال های کرایه ای بجای دکمه ی ضربدر در قسمت ریفرا های مستقیم، وجود داره با این دکمه می تونید ریفرال های کرایه ای که فعال نیستن رو بایک جدیدش جایگزین کنید به این کار میگن ریسایکل (بازیافت) کردن. اگه ریفرالی میانگنی کلیک هاش کمتراز 1.9 بود و بیش از 3 روز متوالی بوده که کلیک نکرده بهتر ریسایکلش کنید برای اینکار البته باید 0.7 سنت پول بدید این پول رو هم باید از حساب رنتال بالانستون پرداخت کنید.

39867171110884970548.jpg
این مربع رو وقتی که بخواییم یه کار یکسان روی چند تا ریفرال با هم انجام بدیم تیک دار می کنیم. ریفرال هایی رو که می خوایم باهم مثلا تمدید اجاره کنیم (در قسمت ریفرا های کرایه ای) یا حذفشون کنیم (در قسمت ریفرال های مستقیم) انتخاب می کنیم با تیک دار کردن هر کدوم از مربع ها یه منو (شکل زیر) در پایین صفحه باز میشه که از تون می پرسه می خوایین با ریفرال هایی که انتخاب کردین چکار کنید​
47655702974423138102.jpg
مثلا در همون طور که در شکل بالا می بینید من گزینه حذف اون ها رو انتخاب کردم. زیرش با قرمز نوشه مجموع هزینه حذف 10 سنته (من فقط یه نفر رو انتخاب کرده بودم) و در ادامش نوشته شما در رنتال بالانستون به اندازه کافی برای اینکار پول ندارید. او دکمه سبز رنگ هم ما رو میبره به قسمتی که از اونجا می تونیم رنتال بالانسمون رو شارژ کنیم تا بتونیم این عمل رو انجام بدیم.​

Last edited:
بالا