برگزیده های پرشین تولز

سایپا 141 ... بخرم یا نه .... پیشنهاد بدید....

سایپا 141 خوبه برم بخرم؟؟

• عالیه .. حتما برو بخر .. تردید نکن...

Votes: 2 8.3%
  • مزخرفه ... یه وقت خر نشی بری از این آشغالا بخری ها...

Votes: 14 58.3%
  • بد نیست ... پشیمون نمیشی....

Votes: 5 20.8%
  • اصلا کی به تو گفت بیای این تاپیکو اینجا بزنی...!!!!!!

Votes: 3 12.5%

• Total voters
    24

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
میخوام یه ماشین برم و بخرم
carleftred.gif
carfrontred.gif
..... چند نفر گفتند که برم یه سایپا 141 بخرم ...

نظر شما چیه ... خوبه برم بخرم..؟؟!!!!!!:blink:

اصلا دور و بر 7-7300 چی پیشنهاد میکنین؟؟؟

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اینایی که بهت پیشنهاد دادن آیا خودشون داشتن که این حرف رو زدن ؟

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از artin :
اینایی که بهت پیشنهاد دادن آیا خودشون داشتن که این حرف رو زدن ؟

خوب نه...!!!!!

مگه همه چیزش مثل پراید نیست؟؟؟!!!!! .... مگه پراید بده ؟؟؟!!!!!

میشه بیشتر توضیح بدین؟؟!!!!
questions.gif
questions.gif
questions.gif

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
نه نخر پراید معمولی بهتره و اگر بتونی یه 206 دسته دوم بخری از اونا خیلی بهتره

Figo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
206 خرجش نسبت به پراید خیلی زیاده
به نظر من پراید معمولی بخر

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
والا من اطلاعاتم راجبه 141 خیلی کمه ولی من هم زیاد خبرهای خوبی ازش ندارم

در کل هر ماشین می خوای بخری از کسی بپرس که اون رو داشته

در و بر پژو اصلا نرو ! درسته تو 206 احساس امنیت بیشتری م یکنه و خوشکل تره ( البته از دید من زشت ترین ماشینه ) وی خوب هزینه های که برات می زاره سر سام آوره

شنیدم پراید کره ای خوبه ولی سالم گیر اوردنش سخته من خیلی دیده که کلی مشکل داشته و به طرف قالب کردن ولی اگه تر و تمیزش رو از آشنا یا فاممیل گیر بیاری خوبه

واگر نه که همون پراید رو بگیر

واسه چه کاری می خوای ؟ و کلا چقدر مایه داری ؟

می خوای بری سر کار برگردی یا می خوای روش موتور ببندی ؟
;)

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اشتباه نکن 206 تمیز خیلی دیرتر از پراید به خرج میفته چون کلا قطعات پراید نامرغوبرته

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
لبته باید توجه داشته باشیم که این دوستم نگفتن چه ماشینی خوبه و چه ماشینی بد ! و فقط پرسیدن سایپا 141 خوبه یا نه ! و چون من کسی رو ندیدم که این رو داشته باشه چیزی نمی تونم بگم

کمی جستجو می کنم اگه چیزی گیر اوردم اینجا می زارم

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اصلا فرق بین 206 و پراید واقعا زیاده اصلا با هم قابل مقایسه هم نیستن که بخوایم مقایسشون کنیم از هر نظری 206 بهتره فقط عقب پراید یکمی بزرگتره دیگه هیچی ولی در کل بازم به نظر من پراید معمولی بهتر از 141 هست مخصوصا هاشبک خوراک لایی کشی.چرا.
حالا چندتا از ایرادهای ممکنه در 141 .
اولا طراحی ماشین ایرانیه و تجربه ثابت کرده که ماشین که ایرانی جماعت دست ببره توش ماشین خوبی نمیشه.
-طراحی بد صندوق عقب ماشین که باعث شده ماشین ثبات لازم رو در مانورهای سریع و پیچهای تند از دست بده .
-مشکل سیستم برق ماشین که از ابتدای ساخت باهاشه و با اینکه سایپا گفته بود این مشکل رو بر طرف کرده ولی من خودم بشخصه در یه 141 جدید بازیم این مشکل رو در باتری دیدم که طرف مجبور شد یه باتری خشک بخره بزار رو ماشنش
-با اینکه صندوق عقب ماشین نسبت به پراید معمولی بزرگتر شده ولی بدلیل سنگینی زیاده دره صندوق عقب و ضعف اهرم کلید باز کردن صندوق عقب از داخل ماشینو برداشتن و فقط با کلید باز میشه در صندوق عقب
-جنس بد لاستیکهای عایق و محافظ مخصوصا برای شیشه صندوق عقب که زود در میاد و بعد از مدتی مجبور میشی اصلا برش داری
و چندتا مشکل دیگه که من البته اینا رو میدونم ممکنه خیلی مشکلات دیگه هم داشته باشه که البته خیلی به شانسم بستگی داره ممکنه اصلا هیچ کدوم از مشکلات هم نداشته باشه

Bluepyramid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
افشین جان من هم اصلا از141 خوب نشنیدم
می گن کلا چیز مالی در نیاومده و دردسرش از پراید معمولی زیادتره

mordab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من پرادو بهتره

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از artin :
واسه چه کاری می خوای ؟ و کلا چقدر مایه داری ؟

می خوای بری سر کار برگردی یا می خوای روش موتور ببندی ؟
;)

واسه رفتن به دانشگاه و توی شهر ... و کلا یه ماشین زیر پایی میخوام..... واسه تابلو بازی و از این جور حرفا هم نمیخوام ... موتور و این جور چیزا هم نمیخوام ببندم....!!!!

مایمم .. همون دور و بر 7 میلیون تا 7 میلیون و سیصده.....

اولش که تصمیم داشتم 141 برم از نمایندگی سایپا آزاد بخرم ... که به نظر میرسه که دوستان میگن فایده نداره....

نمیدونم چیکار کنم .....:( :( :( :( :(

کسی ماشین دیگه ای پیشنهاد نمیکنه که دور و بر همین قیمت باشه؟؟؟!!!!!:(

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
البته این نظر شخصی منه ولی من به ترتیب اینارو پیش نهاد میدم
پژو 405 GL
Pride Korea
206 tip 1 2
پراید صفر

اگه بتونی این 405 GL رو گیر بیاری که خداست ! فقط بگرد تمیزشو پیدا کن
ماشینیه خفن ! از نظر هزینه اصلا به پژو جماعت نکشیده از نظر راحتی که خیلی خوبه و فنر بندیش هم با پژو های ایرانی فرق داره از نظر رفتن هم اگه همه چیزش رو ردیف کنی 405 2000 که چه عرض کنم با 206 تیپ 5 هم می تونی کل کل کنی ! این رو از خودم نمی گم چون پسر خالم داره البته الان دیگه باباش می رونه و گاز و گوز نمی کنه
ولی اون موقع که دستش بود خیلی خفن بود از نظر خرج هم بعد از 6 سال یه صفحه ملاج عوض کرده و یه جعبه فرمونشو داده ردیف کردن این آخرا دیگه هیچ ! بنزین و آب و روغن !
فقط فرمونش هیدرولیک نیست که فرمونش اگه ردیف باشه اونقدر ازیت نمی کنه و راحتی و دوم اینکه کولر نداره ولی انقدر مزایا داره که از خیر اینا می گزری

بقیه رو که دیگه معلومه

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
راستش رو بخوای می خوام ماشینی که میخرم ... صفر باشه .... آخه نمیتونم به ماشین غیر صفر اطمینان کنم ..!!!! معلوم نیست که صاحب قبلیش چی به روزش آورده و بنزین و روغنش چه جوریه...!!!!!

;)

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
تو این قیمت ماشین صفرفقط میمونه آردی و این MVM !

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از Reza364 :
تو این قیمت ماشین صفرفقط میمونه آردی و این MVM !

مگه آردی هم جزو ماشینا حساب میشه...!!!!!!!!!:D :D :D :D

MVM هم که ماشین خردسالانه ...!!!!:D :D :D :D :D

اینطور که بوش میاد باید برم دنبال یه دست دو...... کسی نمیدونه 206 دسته دوم .. حدودا چند قیمته؟؟؟!!!!
;)

mgh

Registered User
لایک‌ها
2
پرايد صفر هم خوبه من كه راضيم!
سياه و سفيدش هم يه قيمته و كمترين قيمت تو رنگاش
اينجوري زير ۷ هم واست در مياد

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از artin :
البته این نظر شخصی منه ولی من به ترتیب اینارو پیش نهاد میدم
پژو 405 GL
Pride Korea
206 tip 1 2
پراید صفر

اگه بتونی این 405 GL رو گیر بیاری که خداست ! فقط بگرد تمیزشو پیدا کن
ماشینیه خفن ! از نظر هزینه اصلا به پژو جماعت نکشیده از نظر راحتی که خیلی خوبه و فنر بندیش هم با پژو های ایرانی فرق داره از نظر رفتن هم اگه همه چیزش رو ردیف کنی 405 2000 که چه عرض کنم با 206 تیپ 5 هم می تونی کل کل کنی ! این رو از خودم نمی گم چون پسر خالم داره البته الان دیگه باباش می رونه و گاز و گوز نمی کنه
ولی اون موقع که دستش بود خیلی خفن بود از نظر خرج هم بعد از 6 سال یه صفحه ملاج عوض کرده و یه جعبه فرمونشو داده ردیف کردن این آخرا دیگه هیچ ! بنزین و آب و روغن !
فقط فرمونش هیدرولیک نیست که فرمونش اگه ردیف باشه اونقدر ازیت نمی کنه و راحتی و دوم اینکه کولر نداره ولی انقدر مزایا داره که از خیر اینا می گزری

بقیه رو که دیگه معلومه

یعنی واقعا فکر مکنی پراید کره و 405 gl از 206 بهتر .
اخه ادم یه بار فقط بشینه پشت 206 استارتم نزنه متوجه میشه 206 اصلا هیچ ربطی به پراید نداره اخه من نمیدونم پراید از چه نظری اصلا با 206 قابل مقایسه است. فقط همون که فرمونش هیدرولیکه زمین تا اسمون بین دو تا ماشین فرق داره حالا فقط اینجا چندتا از بزرگترین فرقهای پراید رو با 206 (تیپ 2) میگم.
_.اولین چیز اینه که وقتی میشنی پشت ماشین راحت متوجه میشی که این ماشین کاملاا جدید تر از پرایده و فقط با نشستن بر روی صندلیش کاملا اینو حس میکنی و ..
_.ترمزهای 206 خیلی از پراید بهتره
_.ماشین خیلی نرمتر از پرایده
_.فرمون هیدرولیک***
_.حداکثر سرعت 175 کیلومتر برای پراید 120 کیلومتر
_.سیستم تهویه درست حسابی که به نظر من کولرش چون ماشین کوچیکتره از سمند و 405 خیلی بهتره خنک میکنه
_.206 از هر نظر ماشین قویتریه نسبت به پراید , موتوری,بدنه,شاسی و...
_.این مورد هم اضافه کنم که مصرف سوخت 206 خیلی کمه و یکی از کم مصرف ترین خودروهای تولید داخله مخصوصا تو تیپهای 2و3 و الانم که دارن بنزین رو کارتی میکنن این یک امتیاز بزرگ محسوب میشه
و کلی موارد دیگه که اگه بخوام همشو بگم یه لیست دراز میشه. من خودم 206 ندارم ولی تا چند وقت پیش یه پراید هاشبک داشتیم ولی تجربه رانندگی 1500 کیلومتری با 206 تیپ 2 رو دارم .من واقعا از پرایدمون راضی بودم البته این اخرا یکمی به خرج افتاده بود (ولی خوراک لایی کشیه) که اخرشم فروختیمش ولی واقعا 206 و پراید قابل مقایسه نیستن الانم خودم قصد دارم یه 206 تیپ 2 بگیرم اگه بتونم یکمی بیشتر پول جمع کنم شاید یه تیپ 3 بگیرم چندتا از دوستام 206 دارن و هیچ کدومشونم تا حالا مشکلی نداشتن با این ماشین

بالا