برگزیده های پرشین تولز

سبيلها را بايد چيد ... جور ديگر بايد ديد !

Sabzine

Registered User
لایک‌ها
142
خب ... همونطور كه استحضار دارين و احتمالا استحمام هم دارين (!) ( و بچه هاي نظيفي
هستين ) , ما در ماه ارديبهشت به سر ميبريم , ماه حماسه و سيبيل !
در ماه ارديبهشت چندين تن از ياران صديق , عميق و دقيق " پرشين تولز " متولد ميشن و
جوونه ميزنن ! ....
از جمله ي اين ياران عزيزان ميشه به سر دسته , بنيان گذار و **** نهضت و مكتب
عرفاني _ اخلاقي _ ورزشي " سيبيليسم " يعني جناب آقاي كاكو ياسر خان اشاره كرد ...
ايشان با سيبيلهاي عريض و طويلشان ( كه بعضا رو زمين هم ماليده ميشه :blink: )
در چنين روزي ( دوم ارديبهشت ) پا به عرصه ي سيبيل نهادند :
حالا دقيقا معلوم نيست پاشونو رو سيبيل كي نهادند كه اين چنين متحول گشته ! و
يك تنه اين جنبش را آغازگر شدن و به اين نتيجه فلسفي _ عرفاني نائل گشتن كه :
" داش من , سيبيل كه دكور نيست ! " :hmm: و " پرشين را جنبش سيبيلي
مي بايد بوده باشد و نيست ! ... حال من سيبيل دارم پس هستم ! " :D
به هر حال با توجه به درخواستهاي مردمي كه مكررا توسط ملت پرشين پرور
بالاخص " اشكان ايران ويج " صورت گرفته , امسال سال پاسخ گويي (!) به مردم است ! ....
اينجانب محسن , ضمن آرزوي روزهاي بسيار سيبيلي براي آقا ياسر عزيز , تولد ايشون رو
بهشون تبريك ميگم , ايشا ا... ختنه سرون سيبيل پسراشون ! :happy:
:)

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از Sabzine :
خب ... همونطور كه استحضار دارين و احتمالا استحمام هم دارين (!) ( و بچه هاي نظيفي
هستين ) , ما در ماه ارديبهشت به سر ميبريم , ماه حماسه و سيبيل !
در ماه ارديبهشت چندين تن از ياران صديق , عميق و دقيق " پرشين تولز " متولد ميشن و
جوونه ميزنن ! ....
از جمله ي اين ياران عزيزان ميشه به سر دسته , بنيان گذار و **** نهضت و مكتب
عرفاني _ اخلاقي _ ورزشي " سيبيليسم " يعني جناب آقاي كاكو ياسر خان اشاره كرد ...
ايشان با سيبيلهاي عريض و طويلشان ( كه بعضا رو زمين هم ماليده ميشه :blink: )
در چنين روزي ( دوم ارديبهشت ) پا به عرصه ي سيبيل نهادند :
حالا دقيقا معلوم نيست پاشونو رو سيبيل كي نهادند كه اين چنين متحول گشته ! و
يك تنه اين جنبش را آغازگر شدن و به اين نتيجه فلسفي _ عرفاني نائل گشتن كه :
" داش من , سيبيل كه دكور نيست ! " :hmm: و " پرشين را جنبش سيبيلي
مي بايد بوده باشد و نيست ! ... حال من سيبيل دارم پس هستم ! " :D
به هر حال با توجه به درخواستهاي مردمي كه مكررا توسط ملت پرشين پرور
بالاخص " اشكان ايران ويج " صورت گرفته , امسال سال پاسخ گويي (!) به مردم است ! ....
اينجانب محسن , ضمن آرزوي روزهاي بسيار سيبيلي براي آقا ياسر عزيز , تولد ايشون رو
بهشون تبريك ميگم , ايشا ا... ختنه سرون سيبيل پسراشون ! :happy:
من ممنونم محسن جون . ممنون !
ولی این اسم تاپیکو از کی تو فکرش بودی ؟
اولش کلی کف کردم !!!!!!
گفتم حکما .................

Hooman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
عجب، پس امسال سال پاسخ گویی است! حیف شد عزت و افتخار حسینی رفتند!

Sabzine

Registered User
لایک‌ها
142
آقاجونم دادگاه رسميه ( قابلي نداره , زير ميزي رو بدي حله , پول چايي و اين صحبتا ديگه )
.... اهم .... بعله دادگاه رسميه , شما بايد به سوالات مردمي جواب بدين ! بشين
سر جات :hmm: ( شرمنده ) , يكي يكي اهالي پرشين بايد بيان و سيبيلاي شما رو دود بدن !!!!!
يعني .... امممم ..... ببخشين , بيان و سوال كنن :
خب به عنوان اولين سيبيل .... ببخشيد ... سوال بايد از آقا ياسر
پرسيد :
×) " چرا سيبيل " ؟! , بعدشم : " چرا چن تا ؟ پس چن تا , وگرنه پس چي " ؟!
سوال دوم : " چرا بنيانگذار سيبيليسم هيچگونه و مدلي سيبيل نداره " ؟!!!!!!!!
سوال سوم : " فلسفه ي اينكه سيبيل رو لبها " سبز " ميشه چيه ؟
چرا سيبيل بنفش نميشه ؟!!
سوال چهارم : " فلسفه ي تشكيل سيبيل به طور كلي چيه " ؟
سوال پنجم : " اول سيبيل بوده يا ريش " ؟ , ( اول مرغ بوده يا تخم مرغ ؟ )
بقيه سوالها هم بعدا !
( نه ياسر جان , اسم تاپيكو خيلي اتفاقي و بداهه نوشتم , شرمنده ي " سهراب " عزيز هم
هستم , روحش شاد ... )

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
يحتمل كلي رو اسم اين تاپيك كار كرده
icon9.gif

Sabzine

Registered User
لایک‌ها
142
بچه ها , شماها " تولد مباركي " بلد نيستين بگين ؟!!
مثلا تولده ها !
كادوي تولد چي ميدين به سيبيلاي كاكو ياسر ؟؟؟
ماشين چمن زني ؟! :happy:

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
والا همه که تشنه ان به تار تار سیبیل ما ! مام مخلص رفقاییم !
میخواستم امشب ( قبل از سینما ) یه تاپیک بزنم ( برای جلوگیری از قتل جلوی سینما فردا ! :lol: ) بنام : من سیبیل ندارم ! (شرمنده ! ها ! ) ولی داش محسن پیشدستی کرد و قاپ از دست ما افتاد ! (حالا اسب بود یا خر نمیدونم ! ؟ قدیمیها کوجان ؟ اون که میگفت همتون زیر 25 این کوجاس ؟ )
بله ! "عزیزان من " ! :lol: چنین بود که بر یاسر گذشت !
روزی یاسر که از اینترنت فقط چک میل بلت بود بر اینترنت اکسپلورری ( بعضی ها میگن سسکپلورر ! ) سوار بود و همی در دیار تارهای اینترنتی سفر میفرمود ! سفر وی از یک سوال ساده شروع شده بود . مثل اول خیلی داستانهای دیگه از چرا ! ( اون که یه گوشش خیلی گندس نه ها ! ....اونیکی ! ) بله .....یاسر چرا گویان در دیار اینترنت سفر همی کرد و سایت در سایت مینوردید که چشمش به یک دیار افتاد که از دور بوی آشنایی میداد ! اسمش پی تی و رسمش در پی تی ! جمع رفقا در آن جمع و همی متلک بار همدیگر کردندی که گویا دشمنند با هم . و در تاپیکی دیگر چنان قلوه برای هم کباب کردندی ( آقا آبدار لطفا ! ) که گویا دوست های جان جانی باشند . در آن زمان یوزری بود سراج نام که با دیگری بنام هومن بحث های طولانی بکردند ......لهواً و لعباً!
یاسر بحثهایشان خواند و سعی در حل مناقشه نمود اما گویا آندو ول کن نبودند و هی همدیگر را میکشتند ! در اینجا بود که با quote کردن آشنا شدم ! کت کردن یه چی تو مایه های کت خود را تن کسی دیدنه ! یا کت کس دیگری را در پست خود آوردن !
در بخش بازی رئیس فرعی بود ( که بدلیل حجم فیزیکال قبل از مدیر اصلی نامش بیامد تیمناً ! ) ممد نام و خوش مرام ! او 78 ساعت از شبانه روز را بازی میکرد و 1 ساعت باقیمانده را نیز موقع غذاخوردن در پی تی میچرخید و دیگرانی را تشویق میکرد ! ( یادش بخیر آن زمان روز ها 79 ساعته بودند ! )
بعد ، دیگر مابقی مثل زیپی که بکشی خودش باز میشه آمدند و با یاسر بحث کردند و مخ کوبیدند و مغز تیلیت کردند و لاو ترکوندند (!) تا رسید به آواتار ! آواتار تنها وجه گرافیکی هر یوزری است . یاسر یک مجموعه عظیم گیف داشت ( گیف همان کیف است منتها با دسته ای بزرگتر از کیف ! ) که در میان آن همی گشت تا یکی را پسندید که فکر میکرد با روحیات و خلقیاتش سازگار است . آنچنانی بود که هر کسی با دیدن آن یاد خر داستان جرج اورول ( قلعه حیوانات ) می افتاد که گویا (!) همه چیز را میفهمد ولی چیز چندانی نمی گوید چون هیچوقت فرقی نمیکند !
یاسر از دنیای بیرون خسته است ! دنیایی که در آن همه بدنبال پولند ! پولی که در مواقع غفلت خود یاسر را نیز از هدف زندگیش دور ساخته بود . پول کثیفی که وسیله هر چیزیست اما هیچ چیز وسیله آن نیست جز باکرگی خود انسان ! باکرگی که باید در میان جمعی از افراد که نام آنرا اجتماع انسانی نهاده اند به باد دهی تا تو را همچون خود آدمیزاد خوانند !
از دنیایی که باید در مصرف صرفه جویی کرد و از آب کره گرفت ! با دوست و رفیق طوری رفتار کرد که مبادا روزی مجبور شوی در رفتارت تجدید نظر کنی و با دشمن آنچنان که اگر روزی همه جا بسته شد او دلش بر تو رحم آید !
یاسر خسته است ! در آستانه 24 سالگی ! که از امشب لحظه لحظه اش را زیر پا له میکنم و ( همچون سیگاری ) فکرش را از سر بیرون ! این یاسری است که جامعه انسانی از یاسر انتظار دارد . یاسر از خود توقعی دیگر داشت ودیگر ندارد .
میدانید چرا ؟ از بس که جان ندارد ! :lol:
( توصیه میکنم شما خواننده عزیز در این بخش کمی مثلا 1 دقیقه مطالب نوشته شده را قورت دهید تا در انتهای موضوع گیر نکند در گلوی مبارکتان ! )
یاسر در زمانی ( که هنوز باکره بود ) توانایی جستن داشت و نپرید ! ترسید ! و ترسو بود . حالا که نیست ( یا فکر میکند نیست ! ) دیگر بالهایش سوخته و بقولی بکارتش خورده ! آدم شده و در میان آدمیان ( حالا کمی غریب تر و عجیب تر که چیزی نیست ! چند سالی دیرتر که چیزی نیست ! ) راه میرود . کار میکند . پول در میاورد . و راه میرود . نه اشتباه نکنید من از تکرار خسته نیستم . ...
من از تکرار تکرارتکرارتکرارتکرارتکرارتکرارتکرارتکرارتکرارتکرارتکرارتکرارتکرارتکرارتکرارتکرارتکرارتکرار خسته ام !
امروز 24 ساله شدم و میدانم روزی نه چندان دیر (شاید ) 54 ساله نیز بشوم ! و همینطور بر درگاه ادامه این راه بایستم و نه علاقه ای به پیش رفتن داشته باشم و نه علاقه ای به نگاه به عقب ! و نه حتی علاقه ای به ایستادن . ......
زندگی بازیچه غریبیست .
و من از آن غریب تر چیزی ندیدم .
داستان یاسر ادامه ندارد ! چون طولانی تر و بیهوده تر از تاکنونش است . حتی اگر خودم زبان نوشتنش را داشتم شما گوش شنیدن و چشم خواندنش را نمی داشتید !
دست آخر اینکه علی رغم اینکه به تمام آنچه که نوشتم معتقدم ....همچنان دوست شما و تا اطلاع ثانوی در کنار شما هستم !
فقط برای یاد آوری خود مینویسم که خود باورم نشود که نخواهم رفت ! بلکه بردانده میشوم !

مخلص جمیع سیبیلو ها و غیر سیبیلوهای مقیم پی تی
یاسر در پی تی

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
آقا اينجا تولده يا محفل ادبي؟ شب شعر دارين خب صريح تر بفرمايين!
در هر صورت!! مباركه!!!! آقا 24 به 124 برسه با سبيل يا بي سبيل! مهم اينه كه برسي و راضي باشي!

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
آقا چرا هيچ کس مارو تحويل نگرفت...من اول ارديبشت متولد شدم...
تولد من نقطه عطفی در تمامی مسير های کامپيوتری خواهد بود...چند سال ديگه که رييس RoozbehSoft بزرگترين رقيب Microsoft شدم ياد الان مييفتين ها...
حالا هی اونوقت نامه بزنين که آقا ما دوستيم تروخدا چند تا از اين برنامه هاتو مجانی به ما بده....ها...ببينين کی گفتم...

حالا که هيچ کس تولد نگفت...و ماشالا از دوستان هم خيريی به ما نرسيد...و حتا از مامان بابا برادر هم کادو نگرفتيم....حداقل خودم به خودم تبريک ميگم در همين محفل
و اعلام ميکنم که اينهمه که به سيبيل هاتون مينزيد ميخوام منو ببينين برين تو کفه ريش سيبيل.....
حالا فردا انشالله بوسيله دوستان رؤيت ميشيم ميبينيم قدرت سيبيل رو....

تولدم مبارک!

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
:guitar: کاکو جان تولودت مبارک :mario:

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
كاكو سيبيل جان و روزبه جان تولد هردوتون رو تبريك ميگم :D

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
ياسر خان تولدتون مبارك باشه
اميدوارم كه روز به روز سيبلهاتون بزرگتر و پرپشت تر بشه ....
و در تمامي مراحل زندگي هم موفق باشيد.

en2fa عزيز تولد شما هم مبارك باشه اميدوارم كه شما هم در تمامي مراحل زندگي موفق و پيروز باشد.

ROZEGAR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
خداييش تالار داره راه ميوفته!تازه بوي مرامه يه خط درميون و رفاقت اسپري شده تازه در مياد حال ميكنم با تالار اينجوري! كه نگو! تازه داريد ميايد تو خط! اسم تاپيك ادم رو جذب ميكنه مخصوصا سيبيلوها رو!

حالا تبريكات عرض كنم كه :D :eek:
اين دوباره بودن ها! كه همون تولده و ارديبهشت ماه كه ماه نوره با اين همه تولد .خداييش جا داره يه جشن بگيريد! :D :blink:
در هر حال من بدونه هيچ چشم داشتي تبريكات ويژه ميگم! :blink:

المبروك!
المبروك!المبروك!المبروك! :blink: :p :D ;)

j0259764.gif

اينا رو زدم به ديوار تاپيك! :blink:

:p
ballons.gif

اين ها هم همراه كادومون تقديم ميكنيم!

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوم ارديبهشت ، كاكوي ما مي نوشت --- قصه پر غصه اش ، داغ ز دير و كنشت.
مادر دهرش بگو ، غصه چرا ميخوري --- هركسي آن بدرود عاقبت آن را كه كشت
زاده شده كاكو جان روز چنين خوب روز --- روزي كه ايرانيان نام نهند ارديبهشت ( ايرانيان باستان دوم هر ماه را روز ارديبهشت نام داده اند)
رفته ز فصل بهار فرودين جان فزا --- آمده ماهي چنين پاك و بهاري سرشت
شهرت سيبيل تو رفته به هفت آسمان --- دود دهد سيبيلت،اشكان،چه خوب و چه زشت
روزبه فينگليش زاده شده اولش --- نام چه نامي بود روزبه مه سرشت.
(تقديم به كاكو كه خيلي خيلي دوسش دارم-و روزبه گرامي كه اونم برنامه نويسه مثل خودم)

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
ايول خيلی قشنگ بود....
جيگرتو بخورم....

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
منم ممنونم . هر دوتا اشکانا :) طاهای عزیز ، عمو شار قصه گو (؟!) و مابقی دوستان و اشنایان !!!!!!
شعری خواهم گفت در خور تو را ای اشکان بی سیبیل ضد سیبیل ! سیبیل مایه تباهی مخافان است !
تکبیر !

Sabzine

Registered User
لایک‌ها
142
روزبه خان ( en2fa ) منم تبريكات ويژه ميگم خدمتتون ...
انشالله كه در آينده ي نزديك مايكروسافت رو بذاري تو جيب جا پوليت و حال كني ! :D
والا ما بي تقصيريم كه تبريك تولد شما دير شد ... خبر _ مبر , يخ دور !
من فقط يادم بود كه يه سري از بر و بچه هاي پرشين تو " ارديبهشت "
دوباره طلوع ميكنن و متولد ميشن , كه تو پست اولم هم نوشتم , خلاصه تبريك ميگم خدمتتون !
هر كدوم از بچه ها ي " ارديبهشتي " هم كه دوست دارن بگن كه بهشون التبريكات و المباركات
بگيم ...
فكر كنم ارديبهشتي بعدي , آقا علي خان ( سفيداري ) باشه كه 10 ارديبهشت متولد ميشه ...
من از همينجا پيشاپيش خدمت تمامي بچه هاي ارديبهشتي پرشين تبريك عرض ميكنم ....
ايشاا... كه هميشه دلشاد و موفق , در كنار خوانواده هاي عزيزتون باشين ....

بالا