سایت ساز وبزیکسب درآمد

ستاره های مشهوری که در بچگی مسخره می شدند! +عکس

شروع موضوع توسط acostic ‏18 می 2014 در انجمن تئاتر و سینما

 1. acostic

  acostic Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏11 نوامبر 2013
  نوشته ها:
  1,140
  تشکر شده:
  756
  پرشین وی: برخی از ستاره های بسیار بزرگ و مطرح دنیا، همیشه روزگار چندان خوشی نداشتند و از همان دوران کودکی سختی های زیادی را تحمل کرده و مورد تمسخر و آزار بچه های مدرسه قرار می گرفتند. در زیر گلچینی از این ستاره ها که با وجود این موانع بازهم به موفقیت زیادی رسیده اند را ملاحظه می کنید:

  رابرت پتینسون: بازیگر مشهور

  [​IMG]

  ستاره های مشهوری که در بچگی مسخره می شدند

  پتینسون، بازیگر خوش چهره مجموعه فیلم های"گرگ و میش" که با شخصیت "ادوارد کالن" به اوج شهرت رسید، همیشه مورد تحسین همگان نبوده است. او می گوید در مدرسه اش در بریتانیا، اغلب توسط بچه های مدرسه کتک می خورد ، چرا که رفتاری شبیه "بازیگرها" داشت. او خود ادعا می کند که شبیه احمق ها رفتار می کرد ولی با این حال مسخره کردن او بی جهت ادامه داشت.

  لیدی گاگا: خواننده مشهور

  [​IMG]

  ستاره های مشهوری که در بچگی مسخره می شدند

  لیدی گاگا اکنون در سراسر دنیا مشهور است ولی به گزارش پرشین وی می گوید در مدرسه، بچه ها او را داخل سطل آشغال می انداختند. همچنین اغلب او را پست می خواندند و در میان عده زیادی افراد او را با نام های بد خطاب قرار می دادند. لیدی گاگا اکنون سازمانی را برای کمک به بچه هایی که مورد تمسخر قرا می گیرند راه اندازی کرده است.

  جسیکا آلبا : بازیگر مشهور

  [​IMG]

  ستاره های مشهوری که در بچگی مسخره می شدند

  در حال حاضر جسیکا آلبا یکی از زیباترین زنان هالیوود در نظر گرفته می شود ولی در دوران مدرسه با او برخلاف آن رفتار می شد. او دندان های نامرتب و همچنین لهجه غلیظ امریکای جنوبی داشت و به همین دلیل مورد آزار قرار می گرفت. آزار و تمسخرها آنچنان زیاد بود که پدرش تا مدرسه او را همراهی می کرد تا مورد حمله قرار نگیرد و در ساعت ناهار در اتاق مربیان غذا می خورد تا دخترهای دیگر با او نباشند. او همچنین اظهار داشت که به دلیل وضعیت مالی نه چندان مساعد والدینش نمی توانست لباس ها و یا کوله پشتی زیبا داشته باشد.

  جاستین تیمبرلیک: خواننده مشهور

  [​IMG]  تیمبرلیک اکنون خواننده بسیار مشهوری است و به ویژه در میان زنان محبوبیت زیادی دارد ولی او در مدرسه به دلیل جوش های بسیار زیاد صورت و موهای عجیبش مسخره می شد. همچنین در جایی که زندگی می کرد فوتبال برای پسرها اهمیت خاصی داشت و از آنجا که وی موسیقی را به فوتبال ترجیح می داد ، بچه ها او را مسخره می کردند.

  مایکل فلپس : قهرمان مشهور المپیک

  [​IMG]

  مایکل با برنده شدن 8 مدال طلا در المپیک 2008 پکن در رشته شنا به شهرت زیادی رسید. ولی او همشه توجهات مثبتی را به خود نمی دید و اغلب به خاطر گوش های بزرگش، هیکل دراز و باریک و همچنین لکنت زبان مورد تمسخر دیگران قرار می گرفت.

  کیت میدلتون : یکی از افراد مشهور خانواده سلطنتی  [​IMG]

  کیت میدلتون که به عنوان همسر پرنس ویلیام دوک کمبریج مشهور شده است اکنون یکی از زنان بسیار مشهور دنیا است ولی این دوشس همیشه مورد تحسین همگان نبود. در مصاحبه ای با یکی از دوستان مدرسه شبانه روزی وی، او گفت میدلتون اوقات خیلی سختی را در خوابگاه دختران داشت و به گزارش پرشین وی دختران بدجنس چیزهای نامطبوع در تختش می گذاشتند و او اغلب شب ها را در تنهایی و اشک سپری می کرد.

  جسیکا سیمپسون : خواننده مشهور

  [​IMG]  برخلاف ستاره های دیگر، جسیکا در مدرسه محبوب بود ولی این موضوع او را از قربانی شدن در برابر آزار و تمسخر دیگران در امان نگه داشت. گروهی از دختران بدجنس او را مورد آزار قرار می دادند، آنها با تخم مرغ به خانه او می زدند و روی دیوارهای پیاده رو خانه اش الفاظ زشت و ناسزا نسبت به وی می نوشتند.

  تیلور لانتر: بازیگر مشهور  [​IMG]

  عکس تیلور بارها در صفحه اول مجله سلامت مردان و مجله مشهور پیپل چاپ شده است و شاید سخت بتوان باور کرد که او یکی از آن بچه هایی باشد که در کودکی او را مسخره می کردند! لانتر همیشه می خواست بازیگر شود و در مدرسه نیز همانند بازیگرها رفتار می کرد که از سوی بچه های مدرسه به نظر خنده دار می آمد و مرتب او را مسخره می کردند.

  ریحانا : خواننده مشهور

  [​IMG]

  ستاره های مشهوری که در بچگی مسخره می شدند

  ریحانا اکنون یکی از مشهورترین خوانندگان سراسر دنیا شده است که پوست صاف و زیبای او مورد تحسین قرار می گیرد ولی در دوران مدرسه و در محل تولدش باربادوس ، به دلیل آنکه او صورت "سفیدتری" نسبت به دیگر سیاه پوستان داشت مورد تمسخر و آزار قرار می گرفت.
   
 2. بازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برندخرید بک لینک
 3. amir.tabatabai

  amir.tabatabai Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏18 نوامبر 2014
  نوشته ها:
  2,949
  تشکر شده:
  1,242
عسل طبیعی و گرده گل ایرانیخرید و فروش اتوماتیک ارزهای الکترونیکی