منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

Seymari1369

Registered User
تاریخ عضویت
13 می 2016
نوشته‌ها
136
لایک‌ها
17
سن
30
ستاره 71 ساله و کارگردانی و تهیه‌کنندگی «کرید 2»

ستاره 71 ساله با انتشار تصویری جدید در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد خود کارگردانی و تهیه‌کنندگی «کرید 2» را بر عهده دارد! روز گذشته، سیلوستر استالونه تصویری از خودش و جردن را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و در توضیح آن نوشت: «بی‌صبرانه منتظرم سال آینده از راه برسد تا «کرید 2» را با بازی مایکل بی جردن بازیگر فوق‌العاده مستعد تهیه و کارگردانی کنم ... شروع یک راند دیگر!»
استالونه هشتگ کرید 2، ام جی ام (متروگلدوین‌مایر)، مبارزه، ورزش، تمرین و مشت‌زنی را در ادامه شرح عکسش اضافه کرده است.

سپتامبر گذشته، استالونه اعلام کرد فیلمبرداری فیلم سینمایی «کرید 2» از سال آینده آغاز می‌شود و استودیوی متروگلدوین مایر هم در واکنش به این خبر به «ورایتی» گفت این پروژه سینمایی همچنان در مرحله پیش تولید به سر می‌برد.

این پروژه سینمایی دنباله‌ای است بر درام ورزشی 2015 که به کارگردانی رایان کوگلر و با بازی ستاره 71 ساله، سیلوستر استالونه و مایکل بی جردن روی پرده رفت. ستاره 71 ساله که با نقش‌آفرینی تاثیرگذارش «راکی بالبوا» را به یکی از شخصیت‌های ماندگار ژانر ورزشی مبدل ساخته، این بار هم بازی در نقش قدیمی‌اش را تکرار می‌کند.

فیلم اصلی «کرید» با اقتباس از خطوط داستانی مجموعه فیلم‌های «راکی» و با تمرکز بر قصه آپولو کرید رقیب سرسخت راکی روایتی مستقل را به تصویر کشیده است. فیلم سینمایی «کرید» در گیشه هم با موفقیت تجاری روبرو شد و بیش از 173 میلیون دلار در سینماهای دنیا فروش کرد. رایان کوگلر نویسنده و کارگردان این درام ورزشی است. «کرید» اولین فیلم بلند کارنامه فیلمسازی او شمرده می‌شود. جردن نقش آدونیس کرید فرزند آپولو کرید را در این فیلم ایفا کرده است.

سیلوستر استالونه نامزدی اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل را برای تکرار نقش به یاد ماندنی راکی بالبوآ به دست آورد و جایزه گلدن گلوب همین رشته را با خود به خانه برد.
 
بالا