برگزیده های پرشین تولز

سخت افزار ISP از الف تا ي

_arash_

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از MCP :
من خودم از UPS هژير صنعت استفاده ميكنم و به توجه به تحقيقات و مقايسه هاي بسيار گسترده اي! كه نسبت به توليدات داخل كشور اين وسيله كردم اين مارك ( هژير صنعت) از قابليت هاي بيشتر ، درصد اطمينان بيشتر و اينكه شركتش كيفيت رو فداي كميت نكرده. :)

MCP عزيز
نظر شما كاملا برام محترمه
اما مسئله ايي را كه خيلي بهش بها ميدم خدمات پس از فروش و ضمانت كاري اونهاست در حال حاضر سرويس كار نمايندگي فاراتل هر از چند ماهي انواع تست ها را انجام ميدهد آنهم رايگان!
انشاالله همه شركت هاي داخلي همانند فاراتل و هژيرصنعت و .... به كيفيت و خدمات پس از فروش بها بدهند.

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
من هم از بين محصولات داخلی فاراتل رو بيشتر قبول دارم. هم از نظر کيفيت و هم از نظر پشتيبانی و خدمات ميشه گفت حرف اول رو ميزنه . . .

MCP

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
منظورم اين نبود كه اين بهتره ....

چون خيلي باحال بود.. گفتم نام ببرم تا اين شركت هايي هم كه نميتونن در اندازه هاي بزرگ تبليغات كنند هم شناخته شن.

كسي اگه خواست بخره.. يه سوالي هم از اين هژير صنعت هم كنه ضرر نداره.. :)

كوچيكه همه رفقا : امير

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
مخلص امير آقا هم هستيم :)

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من فقط UPS خارجي. بهترين شون هم به نظرم Jupiter/Zener هست . من كه باهاشون حال مي كنم. 6 تا باطري مي خوره ولي زندگيه. با باطري 80Ah روي بار ups 2kva با load 75% تا 8 ساعت back up دارم.

a_arabbeigi

Registered User
لایک‌ها
0
آره منم با رضا موافقم.مارك توپيه و كاملا هم ONLINE كار ميكنه.توي ايران هم نمايندگي داره.در انواع و اقسام مدلها هم هست براي مصارف خونگي تا صنعتي.

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10

_arash_

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از aryagohar :
من فقط UPS خارجي. بهترين شون هم به نظرم Jupiter/Zener هست . من كه باهاشون حال مي كنم. 6 تا باطري مي خوره ولي زندگيه. با باطري 80Ah روي بار ups 2kva با load 75% تا 8 ساعت back up دارم.

لطفا مرقوم بفرماييد استفاده از اين نوع فن آوري فضايي ( همانا ژوپتر در فضا مي درخشد) چه مقدار بر بدهي ريالي ما مي افزايد ؟

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
براي يك UPS 2KVA و 6 عدد باطري CBS آمريكايي 80Ah من. حدود 1050000 پول دادم :)
مايه داري و اين حرفها ديگه

_arash_

Registered User
لایک‌ها
9
جناب آرياگوهر
احتمال اينكه باطري CBS ساخت كشور امريكا باشه بسيار ضعيفه چون گويا اين باطري ها را كشور تايوان ميزنه
و نكته بعدي اين مبلغ چندان مايه داري هم نيست ;)

با اين تعريفي كه شما از زمان بازدهي اون كرديد با اين قيمت خيلي مناسبه

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
براي من مستضعف كه از 4 تا صفر به بالا رو نمي تونم بشمرم. اين رقم خيلي زياده
باطري ها آمريكايي بود. من تايوانيش رو ديدم.

a_arabbeigi

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان از اون جا كه ميدونيد روتر يكي از مهمترين قسمتهاي يك ISP هست يكم درباره روتر و انواع اون و ماركها و مدلهاي اون و تفاوتهاشون و ساير مشخصات يه روتر صحبت كنيد.

با تشكر

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
Cisco
بسته به نياز نوعش متفاوته. بايد ببينيم چه استفاده ای ميخواهيم ازش بکنيم . . .

a_arabbeigi

Registered User
لایک‌ها
0
خب ميشه شما بگيد براي چه كارهايي چه مدلهايي بدرد مي خوره؟

alvand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزيز

اكانتينگ اين شبكه سيگما(محصول شركت آتي نگر) بوده و بدليل مشكلات زياد اكانتينگ را عوض كرديم و خواهشمنديم كساني كه از اكانتينگ سيگما استفاده مي كنندو يا استفاده كرده اند و با اين برنامه به مشكل برخورده اند مشخصات و تلفن خود را به آدرس[email protected] ميل كنند و يا با شماره 08118247433 تماس حاصل نمايند .پيشاپيش از همكاري شما متشكريم

hhh-shop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از a_arabbeigi :
سلام به همه دوستان
همه اهميت سخت افزار و در داشتن يك سرويس خوب و پايدار و بي دردسر ميدونن.براي همين هم گفتم كه يه بحث جديد راه بندازيم و علما نظرات و تجربياتشون رو در اين باب مطرح كنند تا هم من بي سواد يكم چيز سرم بشه هم اينكه دوستان اگه كم و كسري دارن برطرف كنن.

براي شروع حتما همتون با اين مودمهاي lease Line كه آشنا هستيد حالا اينو داشته باشين تا يه مطلبي رو براتون ميگم:
شركت ما نمايندگي سرورهاي HP , Compaq رو داره. يكي از اين سرورها رو ما به مخابرات فروختيم كه ظاهرا يكي از Tape Drive هاي اون خراب شده بود.براي همين ما هم رفتيم اونجا كه بياريمش براي تعمير.اونجا يهو چشمم خورد به كلي مودم بعد كنجكاو شدم و ته و تو قضيه رو در اوردم.خود مخابرات براي كارهاي خودش و ارتباط بين مراكز خودش از مودمهاي مدل Zyxel U3365 استفاده ميكنه ولي پرسيدم كه چرا از Patton و يا Tellabs استفاده نمي كنيد جواب درست حسابي ندادند.حالا مي خواستم ببينم كسي نظري در اين باره داره يا نه؟شايد هم من اشتباه كردم و عوضي گرفتم.اين يه مورد و ديگه اينكه اين سوئيچهاي مخابرات همونهايي هستن كه ما خودمون هم براي شبكه هامون استفاده ميكنيم يا يه چيز ديگه براي خودش هست؟اينم ممنون ميشم كه توضيح بديد.

با تشكر امير
با سلام خدمت اميرخان وديگر اساتيد ارجمند.
من تمام مطالب اين تاپيك را خواندم واز زحمات همه دوستان تشكر ميكنم.
ولي ميخواستم خواهش كنم به 1يشنهاد من توجه كنيد!!!! :blush:
من ميگم همه اين گفته ها كاملا صحيح اما اگر تمام چيزهاي لازم براي يك ISPبه صورت ليست درج ميكرديد
براي امثال من علاقه مند وتازه كار بسيارممنون ميشديم!
البته اگر در همان فهرست تيتروار؛معمولي ترين وبهترينها را هم نام ميبرديد بي نهايت از لطف شما ممنون ميشويم.
ميدونم در خواستم يه خورده زياديه ولي به خدا من هم براي كسب اطلاعات مطمئن؛ فقط به اينجا دلخوشم.
ازاين كه حوصله تان را سر بردم معذرت ميخواهم. :eek:

slinux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
قابل توجه دوستانی که در زمینه راه اندازی ISP فعالیت میکنند

دو عدد mDSL modem مارک Patton مدل 1088i زیر قیمت فوری به فروش میرسد. قیمت هر کدام 350000 تومان میباشد. مودم ها در حد نو هستند و فقط 3 ماه مورد استفاده قرار گرفته اند. این مودم ها دارای پورت Ethernet هستند و مستقیما به سوئیچ شبکه متصل میشوند.

همچنین

یک عدد Access Server 16 port مدل NETSERVER 16port مارک USRobotics زیر قیمت به فروش میرسد. این دستگاه دارای 16 عدد مودم آنالوگ میباشد که برای راه اندازی خطوط آنالوگ در ISP ها کاربرد دارد. همچنین میتوان بوسیله آن برای شرکتها اینترانت راه اندازی کرد. این دستگاه برای راه اندازی نیازی به کامپیوتر ندارد و به صورت مستقل کار میکند. در صورت تمایل میتوانم نرم افزار Accounting که تحت لینوکس میباشد را به همراه آن به خریدار بدهم. جعبه و دفترچه های آن کامل است. این دستگاه هم در حد نو است و فقط 3 ماه کار کرده است. قیمت این دستگاه 1200000 تومان میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ایمیل [email protected] تماس بگیرید

ElahehEmami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
آیا مودمهای Zyxel u336s برای خطوط lease line مناسب هستند و تا 30 کیلومتر را support می کنند ؟
در ضمن سریال ما RS232C و قطر سیم هم 0.4 میلی متر هست

ebrahim1979

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
می خوام بدونم برای راه اندازی یک ISP که صرفا سرویس adsl ارئه بده به چه سرمایه ها، تجهیزات و... نیاز هست؟؟؟
ممنون میشم که مشخصات مینیمم سخت افزار و هزینه های مورد نیاز و توضیح کلی در مورد چگونگی راه اندازیشو بهم بدین
با تشکر

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از ebrahim1979 :
می خوام بدونم برای راه اندازی یک ISP که صرفا سرویس adsl ارئه بده به چه سرمایه ها، تجهیزات و... نیاز هست؟؟؟
ممنون میشم که مشخصات مینیمم سخت افزار و هزینه های مورد نیاز و توضیح کلی در مورد چگونگی راه اندازیشو بهم بدین
با تشکر

اصل کار مجوزش هست که ودیعه سنگین میخواد

بالا