برگزیده های پرشین تولز

سخنی با کاربران بخش موسیقی : بیایید کمی هم به موسیقی تخصصی نگاه کنیم

amirhkh

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام

مدیران عزیز عاجزانه خواهش می کنم که این تاپیک را پاک نکنید و بگذارید تا تکلیف خودمان را بدانیم

دوستان گرامی

اونجوری که از شواهد پیداست اکثر دوستان فقط و فقط به دنبال دانلود و درخواست آهنگ و آلبوم هستند

از مدیران و دوستان تقاضا دارم تا با ایجاد تاپیک های بحث و گفتگو و آموزشی در این بخش زمینه را برای دوستان تازه کار ( مثل من ) و حتی اساتید فراهم کند تا از حضور در سایت استفاده لازم را برده و چیزی یاد بگیریم

من چند تاپیک تخصصی زدم

چه نظرخواهی و چه مقالاتی که جای بحث داشتند ولی جز چند نفر کسی ابراز علاقه نکرد

از دوستان گرامی تقاضا دارم که در همین تاپیک نظراتشان را بازگو کنند تا یه تصمیم خوب بگیریم

از مدیران گرامی هم تقاضا دارم که این تاپیک را به بخش گفتگو در مورد مسائل سایت منتقل نکنند چون موضوع تاپیک یک موضوع فرهنگی هست و فقط در این بخش هست که ممکن هست بهش توجه بشه

با تشکر از همراهی احتمالیتون
موفق باشید :)

Arianna

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
سلام

دوست عزيز اينكه بنده تاپيكهاي شما را به عنوان پست به تاپيكهاي مرتبط با موضوع منتقل كردم در واقع درخواست بسياري از كاربران فعال بخش موسيقي بوده است. به نظر من بهتر است شما يك تاپيك خاص را آغاز كرده و به تكميل آن بپردازيد نه اينكه همزمان نزديك به 10 تاپيك مختلف بزنيد! همانطور كه خودتان هم متوجه شديد من همان روز پستهاي شما را منتقل نكردم و گذاشتم يكي دو روز بگذرد و ديديد كه متاسفانه استقبال چنداني هم از تاپيكهاي متعدد شما نشد. در ضمن بعضي از دوستان هم معترض بودند كه چرا شما اخبار قديمي مربوط به پارسال را به عنوان تاپيك جداگانه در بخش قرار داديد! باور كنيد بسياري از دوستان از اين موضوع شاكي بودند و مي گفتند حجم بالاي تاپيكهاي يك پسته ايشان بسياري از تاپيكهاي مهم را به صفحه دوم منتقل كرده! چرا به ايشان تذكر نمي دهيد و غيره. لطفا قدري در ايجاد تاپيك تعادل را رعايت كنيد. در ضمن به نظر شما تاپيك بايدها و نبايدهاي بخش موسيقي مكان مناسبتري براي اين پست شما نيست؟ با سپاس

amirhkh

Registered User
لایک‌ها
0
با تشکر از توجه شما

بنده اتفاقا از حرکتی که شما انجام دادید بسیار خوشحال شدم و انرژی بیشتری گرفتم

بحث بنده چیز دیگری است

بنده می گویم چرا دوستان صرفا اطلاع رسانی می کنند یا در تاپیک های دانلود و در درخواست آهنگ فعالیت دارند

بحث اصلی این بود

///

در مورد بحث محور شدن بخش هم باید عرض کنم که بعضی تاپیک ها هستند که نمی شود برای آنها تاپیک جدا در نظر نگرفت

مثلا من تاپیکی در مورد دستگاه های موسیقی ایرانی می زنم

خط به خط چنین تاپیکی جای بحث دارد و باید کاملا تحلیل و بررسی شود

اگر خبری زدم که قدیکی بوده حتما جای بحث داشته وگرنه دلیلی بر ذکر آن نیست

اگر دقت کنید آخر اکثر پست های خبری و آموزشی یک خط اضافه کرده ام که دوستان اگر نظری دارید بفرمایید

//

حالا در کل بحث من سر ادغام پست ها نبود اتفاقا این تیتری که برای تاپیک در نظر گرفتید بسیار عالی هست و ممنونم

بحث من فقط سر این بود که چرا انجمن که در اصل باید محلی برای بحث و گفتگو باشد تبدیل شده به جایی که دوستان فقط یا آهنگ درخواست می دهند یا فقط خبر می گذارند

در ضمن باید عرض کنم فکر می کنم که تاپیک باید و نباید ها مربوط به قوانین و الزامات بخش موسیقی هست و اگر قرار باشد موضوع این تاپیک واضح تر شود باید تیتر تاپیک را به همیاری اساتید برای بحث محور شدن انجمن تغییر دهیم

ببخشید زیاد فضولی کردم
از مدیران این بخش هم که به نظر من با مدیران تمام سایت های خیلی بزرگ دیگه فرق دارند و خوش اخلاقند تشکر می کنم

که دست دوستان را برای فعالیت سازنده باز می گذارند

با تشکر
موفق باشید

بالا